Я не Тролль• 21 января 2023
яка заробітна плата на держслужбі?
Хочу спробувати працевлаштуватися на державну службу, розумію, що беруть лише по знайомству. Але там же така мала заробітна плата і наскільки мені говорять, що після нового року її ще урізали. Взагалі сенсу нема?
Мост_Устал• 21 января 2023
Ответ дляСплюшка
А какая это служба, если человек работает в мрэо и каждый год подаёт декларации? + его машины частично на моем муже и мне?
Делится с вами?)
Пополняю_Карму• 21 января 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Керуюча компанія комунальна в місті, це яка служба?
Не держслужба 100%.
Джавеліна• 21 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
на 8 млн не беруть, нажаль. Розуму не вистачає
Ну держ служба різна
Маю знайомого заробляє 300
( але до війни, може там вже зараз більше чи менше )
Сестра бухгалтер /то в неї 9000
Тому куди і ким ?
Маю знайомого заробляє 300
Сестра бухгалтер /то в неї 9000
Тому куди і ким ?
Мост_Устал• 21 января 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Не госслужба точно.
Джавеліна• 21 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
и ладно, их же потом и сажают
Не саджають за офіційну
ksusha1155• 21 января 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Комунальна
ksusha1155• 21 января 2023
Ответ дляСплюшка
Могу только сказать, что мрэо или как сейчас по модному сервисный центр
Пффф))) там такі побори, що мама не горюй
Мост_Устал• 21 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Ну держ служба різна
Маю знайомого заробляє 300
Сестра бухгалтер /то в неї 9000
Тому куди і ким ?
Маю знайомого заробляє 300
Сестра бухгалтер /то в неї 9000
Тому куди і ким ?
Где на госслужбе официально зарабатывают 300 в месяц?
Сплюшка• 21 января 2023
Ответ дляksusha1155
Это сейчас тяжёлые времена, так что доходы упали.
Джавеліна• 21 января 2023
Ответ дляМост_Устал
Київ
Південно-Західна Укрзалізниця, головний офіс
Мост_Устал• 21 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Київ
Железная дорога не была госслужбой.
Спелый баклажан• 21 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Київ
при чем здесь госслужба?
ksusha1155• 21 января 2023
Ответ дляСплюшка
Навпаки, у них у зв´язку із вимкненням світла нова стаття доходу з´явилася
Бармалеина• 21 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Там не розум потрібний
Oasis in the Desert• 21 января 2023
Ответ дляМост_Устал
Понимаете, зарплата даже в одной структуре, на одном уровне, в одном отделе, на одинаковой должности может сильно отличаться.
Так сейчас же все убрали. Отличаться только выслугой будет тогда...
Сплюшка• 21 января 2023
Ответ дляksusha1155
И помимо этого куча новых нововведений, которые тормозят процесс
Oasis in the Desert• 21 января 2023
Ответ дляПополняю_Карму
В СКМУ середній рівень зп у головних спеціалістів до 25 000 грн, це якщо вислуга вже є.
Який жах. Було ж більше ніби...
Джавеліна• 21 января 2023
Ответ дляМост_Устал
Железная дорога не была госслужбой.
А, тоді вибачте не знала
А хто власник банкету ?
Джавеліна• 21 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
при чем здесь госслужба?
Якщо, то вже чиєсь приватне, (я не знала) чомусь така печаль з тими електричками і поїздами
Не знала, а власника тої радості треба поганяти
Мост_Устал• 21 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Железная дорога подчиняется государству, но не является госслужбой. А сама она если не ошибаюсь акционерное общество.
Джавеліна• 21 января 2023
Ответ дляМост_Устал
все одно печаль, це я як клієнт, а не співробітник висловилась
Мост_Устал• 21 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
И рангом . Если например перешли на низшую должность, а ранг остался прежний.
Гербалайф и Ко• 21 января 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Не вірю що малі зарплати
що ’не вірю’ ? Відкрийте постанову КМУ про зарплати держслужбі. А зараз взагалі.... верхи давляться, аж через вуха лізе, низам - голий васер, названий гордо кінцем епохи бідності. ОДА, начальник відділу з далеко не останнього департаменту: голий оклад+вислуга+ранг, все. ’Бонусом’ - мозко**бство, купа дебільних паперів згори в стилі ’і не так, і не сяк, і сам не знаю як, але не так’, перевірки зголоднілих служб, сидіння після 17.15. Хай самі працюють або шукають дурних, у кого слина капає від одного слова ’держслужба’
Oasis in the Desert• 21 января 2023
Ответ дляМост_Устал
Так так там разница 100 грн. между рангами...
Мост_Устал• 21 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Ну держ служба різна
Маю знайомого заробляє 300
Сестра бухгалтер /то в неї 9000
Тому куди і ким ?
Маю знайомого заробляє 300
Сестра бухгалтер /то в неї 9000
Тому куди і ким ?
А сестра бухгалтер где работает?
Гербалайф и Ко• 21 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Я дивлюлся оклад 9000 тис, і якась премія, яка перекриває податки. Ну і все. Я так розумію, що не кругом так. Бачу дурня.
зараз більшості довели ліміти вже: оклад+вислуга+ранг. Все решта - в межах фонду оплати праці, а там - комбінація навіть не з трьох пальців, а з одного, середнього. Звичайно. не йдеться про верхи)
Oasis in the Desert• 21 января 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
А де усі гроші? Як думаєте?
Гербалайф и Ко• 21 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
А де усі гроші? Як думаєте?
у тих, чию зарплату засекретили)