Я не Тролль• 21 января 2023

яка заробітна плата на держслужбі?

Хочу спробувати працевлаштуватися на державну службу, розумію, що беруть лише по знайомству. Але там же така мала заробітна плата і наскільки мені говорять, що після нового року її ще урізали. Взагалі сенсу нема?
месяцкие• 21 января 2023
Если Вы ради денег, то да, немного сейчас. И пока наработаете стаж для всяких надбавок.

Зам Ам• 21 января 2023
Если есть, за кем работать и на что жить вообще, то идите. Конечно, смотря где и кем работать. Если в министерстве не на самых незначительных должностях, то з/п норм будет
Файна цьоця• 21 января 2023
Чому по знакомству? Заробітна плата дуже різниться від організації, від посади, стажу і т.д.
ПочтальЁнша• 21 января 2023
Не вірю що малі зарплати
автор Я не Тролль • 21 января 2023
Я дивлюлся оклад 9000 тис, і якась премія, яка перекриває податки. Ну і все. Я так розумію, що не кругом так. Бачу дурня.
автор Я не Тролль • 21 января 2023
Стажу нема, забезпечувати нікому і це не міністерство .....
Файна цьоця• 21 января 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Не вірю що малі зарплати
Вы навіть не уявляєте накільки

ПочтальЁнша• 21 января 2023
Ответ дляФайна цьоця
Вы навіть не уявляєте накільки
Плюс премії на картошку і 13я зарплата
Осторожная• 21 января 2023
Премії по 40 тисяч
Там крутять добре в свої кармани
автор Я не Тролль • 21 января 2023
Ответ дляФайна цьоця
Вы навіть не уявляєте накільки
Ви в великому місті чи районний центр? Роботи багато. Туди, куди я хочу - дуже багато. Я не можу зрозуміти, чого туди ходити. За таку зп ... Ну зрозуміло, що зараз таке безробіття. Хіба з цієї точки зору.
Море_море_я_скучаю• 21 января 2023
Без надбавок за вислугу років , ранг , категорію буде мало, премії призначає і керівництво і звісно більше дають досвідченим співробітникам. Якщо з перспективою, то років мінімум 5 потрібно, щоб вийти на більш менш нормальну зарплату. Якщо хочете відразу нормально отримувати, то ні
Мост_Устал• 21 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
На рядовой должности на низком уровне ( район, город) с нуля , без стажа госслужбы , т.е. без выслуги вообще делать нечего. Оклад, ранг. Надбавки , если положено.
А премию еще заработать нужно.
Мне без сахара• 21 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Яку посаду розглядаєте? 9000, якщо нижча ланка посад, то це рівень центрального органу.
автор Я не Тролль • 21 января 2023
Ответ дляОсторожная
Премії по 40 тисяч
Там крутять добре в свої кармани
ну це ж не кругом так і навряд чи 40 тис премію дають простій робітниці
Бачу_майбутнє• 21 января 2023
Если не помощником судьи или депутата, то 7-10 тысяч выйдет. Не больше. Премии отменили, надбавки сняли.
автор Я не Тролль • 21 января 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
дякую
Пополняю_Карму• 21 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Тоді точно ні. Стаж на державній службі 10 років (міністерство). Зараз - декретна відпустка знову до 6 років.
ЗП була 16 000 грн, це з надбавками (за вислугу - 30%) та преміями.
Kasya3112• 21 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
9000 ого, у меня уровень областной организации оклад 5800.
автор Я не Тролль • 21 января 2023
Ответ дляМне без сахара
центральний апарат, нижча ланка

автор Я не Тролль • 21 января 2023
Ответ дляПополняю_Карму
дякую, казок наслухалася про величезні зп у держслужбовців, які нічого не роблять, а як розібралася, то це дійсно лише казки
Мост_Устал• 21 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
центральний апарат, нижча ланка
Будете иметь законный оплачиваемый отпуск, основной и дополнительный за госслужбу ( когда будет основание).
Все детские отпуска , если имеете на них право.
Спелый баклажан• 21 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
а нут вы метите в центральный орган
в областях и городах минималка
автор Я не Тролль • 21 января 2023
Ответ дляМост_Устал
читаю закон про державну службу, додаткова відпустка дається не відразу. Декларування - може воно й не страшне, але ще кусок роботи. Чесно, не бачу взагалі переваг, думала, що щось упустила. Але те, що мені розповідають, не подобається. Може воно раніше було краще.
Джавеліна• 21 января 2023
Десь від 8 тисяч до 8 млн
Ви куди і ким ?
Пополняю_Карму• 21 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Ні, я повністю на утриманні чоловіка.
Встигла відпрацювати рік до і півроку після початку війни, але як тільки заборонили працювати дистанційно, то я продовжила відпустку по догляду за дитиною до 6 років, так як працювала там в своє задоволення.
Якщо це єдине джерело надходжень то шукайте кращий рівень зп. На держслужбі високий рівень відповідальністі і голови не підіймаєш також.
автор Я не Тролль • 21 января 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Ні, я повністю на утриманні чоловіка.
ну оце мене і попередили про це. Утримувати мене нікому. Дякую, зрозуміла, потрібно думати щось інше.
Спелый баклажан• 21 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
еще и обучение обязательное, часто за свой счет.
планы оценки.
Птаха-ed8b• 21 января 2023
А комунальне підприємство в місті, це держслужба?
Файна цьоця• 21 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Київ) Багато то скільки?
автор Я не Тролль • 21 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Десь від 8 тисяч до 8 млн
Ви куди і ким ?
на 8 млн не беруть, нажаль. Розуму не вистачає