Директор Пляжа• 22 января 2023
Допоможіть знайти контакти посередника
14 січня я зробила замовлення з сайту Victoria Secret у посередника t@tyana. Вона дала рахунок на оплату, я відразу оплатила. 17 січня посередник написала, що не змогла викупити. І все. З того часу вона на сайті не була.
Можливо, щось трапилося, всяке буває.
Дівчатка, може, хтось знає її номер телефону, або допоможе порадою. Дякую!
Можливо, щось трапилося, всяке буває.
Директор Пляжа
• 22 января 2023
Я після повідомлення написала свої реквізити для повернення коштів. Але воно непрочитане.
Нарисовалось• 22 января 2023
Це тут на сайті? А номера телефону хіба нема? Киньте ссилку на оголошення
Ответ дляДиректор Пляжа
Коли в мене були подібні ситуації, я писала в приватні тим, хто залишив відгук чи оцінку по угоді на продавця, описувала проблему і просила номер телефону