kuskus• 22 января 2023

Підліток просить на день народження стайлер

Дайсон. Він реально робить дива за свою ціну чи можна знайти аналог дешевше? Цікавлять функції випрямлення пористого волосся та крупні локони.
Бронетапок• 22 января 2023
Ну стайлер классный, все продумано, я полностью довольна. Если не стоит вопрос финансов, дарите что просит.

автор kuskus • 22 января 2023
Ответ дляБронетапок
Можете показати, як він виглядає і де купували? На Розетці я його не знайшла, на інших сайтах ціни різняться
Апофиозная• 22 января 2023
От 16 до 36 тысяч?
автор kuskus • 22 января 2023
Ответ дляАпофиозная
От 16 до 36 тысяч?
Я бачила за 18
Апофиозная• 22 января 2023
Мне очень хвалили вот этот. Если ребенку не принципиально, конечно.
Бронетапок• 22 января 2023
Ответ дляkuskus
Вигідніше за все купувати через баєрів, в них дешевше. В мене остання свіжа модель.
Бронетапок• 22 января 2023
Ответ дляkuskus
Я бачила за 18
Я не знаю де ви бачили такі ціни. Якщо ви про дайсон, той який новіша модель. То по 26 у баєрів бачила, це типу хороша ціна
автор kuskus • 22 января 2023
Ответ дляАпофиозная
Дякую
Ваша прЭлесть• 22 января 2023
Так, він правда коштує на свою ціну

Муроводчица• 22 января 2023
Ответ дляАпофиозная
Цей, мабуть , робить локони - спіралв
Нерадистка Кэт• 22 января 2023
Сейчас с дочкой подростком в салоне, мастер сказала не покупать Дайсон, лучше купить паровой стайлер L’Oréal - он офигенный и дешевле, волосы не сушит
Нерадистка Кэт• 22 января 2023
Вот этот
Советничаю тут• 22 января 2023
Хрещениця просила дайсон у батьків. Але у неї фен є, -Купили їй таку плойку для локонів пфіліпс, а бабуся подарувала прасочку з гофре. Вона щаслива бо можна робити більше образів. Але поградася аж 2 місяці і сказала шо це не основне а все маркетинг. Я купувала їй додатково олійку для волосся, термозахист, лак для волосся і ще щось там для стайлінгу- не згадаю
Апофиозная• 22 января 2023
Ответ дляМуроводчица
Цей, мабуть , робить локони - спіралв
Обычные локоны