Как думаете, почему в последнее время сторонники одной политической силы так активизировались?
Это просто агония и нереализованные амбиции их лидера или коллаборация? Все аргументы явно скопированы из методичек рф. Например, "За кого воюють хлопці?"
Настоящие украинцы точно знают, что воюют за Украину, а не за царя или президента...
Ваши мысли?
Mariya Prokhorova• 22 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
Арестовича не смотрела. Но Ваш ответ правдоподобный!
Це вас нічна тема від Сари не відпускає досі ?
Цвіту і пахну• 22 января 2023
Ответ дляTakamaka
Зрозуміло, дякую. Ну це повний зашквар, тут не часто на таке натрапити можна було навіть до повномасштабного вторгнення… і переважно від тих, хто заблукав - русні, кримчан, ордловців. Залишились ще правда поодинокі невсьотакоднозначники.
Це моя болюча тема. На роботі сидять дві ’ щоб та русня здохла, щоб путін здох’, а потім раптом що, наприклад ракета в Дніпрі і починається ’ все не так однозначно, влада все приховує, арестович правий’
Цвіту і пахну• 22 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
Національний одяг не дорівнює патріотизм.
Це шаблон. Один з..
Так це типовий вкид рашапропаганди ’ вдів вишиванку- патріот/псевдопатріот’. Вишиванка це традиції, до патріотизму відношення немає. І ніяка ворюга не зробить історію України менш цінною.
Ответ дляMira29-c3c3
Та як не було? В одній з тем ви доказували що зареєструвалися давно,навіть якийсь скрин кидали.
Ніяких скрінів не давала і не доводила...
Ответ дляЦвіту і пахну
Яке банальне совкове мислення. Усі мають бути однотипним стадом, без власної точки зору...
Деякі мої знайомі, які РЕАЛЬНО багато зробили для незалежної України, вишиванок не мають. Не їхній стиль.
Ответ дляfeerka
Знаете, я у меня ответный вопрос.
Почему когда начинают высказываться люди с критическим мышлением и задавать вопросы, сразу активизируются люди, которые даже допустить в своей реальности не могут, что мир не таков как кажется.
И вместо того, чтоб напрячь извилины и сменить ракурс, они сразу информацию блокируют даже не допуская ее к своему мозгу.
Для меня такие люди тоже кажутся ботами, из серии «успокоителей», которым платят за то, чтоб они какашку красивым фантиком прикрывали.
Так что это все вопрос риторический, знаете ли.
Но существует принцип: чем более человек уверен в чем-то, и чем пышнее пена на губах, тем больше шансов что он слеп и находится в глубоком заблуждении.
100%
Mira29-c3c3• 22 января 2023
Ответ дляMiere
Так ви ж за крадіїв тут топите.
Пані вже геть заплуталася .
А я от думала цілий рік, як з величезної рф зробили зомбі.
А усе просто Люди мислять шаблонами. Крок у бік - уже ворог. Бояться усього нового, комфортно живуть лише у своєму болоті.
Тому незалежна, смілива і сильна Україна їм поперек горла.
Так і на цьому форумі...Але є й адекватні люди, дякую Вам!
Адміністраціє, закрийте, будь ласка тему!)