Кукарикуууууу• 22 января 2023

Ви живете на останньому поверсі?

Київ і передмістя.
Не страшно?
Що робите в тривоги?
Крем для арбуза• 22 января 2023
А що ви робили 10 місяців ?

Оловянный_Прагматик• 22 января 2023
Ну таке...24 поверх останній
Мона_Лиса• 22 января 2023
Живу на 25 из 27. Как Вы думаете набегаемся ли мы пешком при отсутстви света.
Kidstaff Bot• 22 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Дресса• 22 января 2023
А що останній? Навіть всередину поверхів прилітає. Що вже зробиш? Мене дуже лякає лютий та березень. Як приготуватися і де рятуватися не знаю. Метро дуже далеко. В оселі небезпечно, якщо буде повітря…
kvitanka• 22 января 2023
Це лотерея. Можна і на першому загинути, і навіть сидячи в підвалі.
leslyk• 22 января 2023
Останній поверх, страшно. Ховаємось в коридорі,але це все таке.
Сховище 1 і до нього ще добігти треба. На всіх бажаючих не вистачає місця.

kvitanka• 22 января 2023
Ответ дляДресса
Якщо дуже боїтеся, можливо, є сенс виїхати в інший регіон. Хоча ми вже пережили лютий-березень 2022 дякуючи нашим неймовірним ЗСУ, вистоїмо і зараз. Навряд чи орки знову полізуть на Київ, вони просто хочуть посіяти паніку.
Svetlana-7070• 22 января 2023
Живу, страшно, дивлюсь по інтуіції, по різному поводжу себе під час тривоги. Якщо глобально подивитись на ситуацію з Дніпром, Броварами, то безпечного місця не має
Svetlana-7070• 22 января 2023
Ответ дляkvitanka
Так тут більше питання з дрони і ракети напевно. Щоб їз запустити під києвом не обов´язково бути
HupBaHa• 22 января 2023
К счастью, нет. 4й
Дресса• 22 января 2023
Ответ дляkvitanka
Я дуже боюся нажаль. Признаюся чесно. Щоб не казали зараз що я консерва і розганяю. Минулого лютого ми виіжджали, повернулися у травні. Зараз обставини помінялися. Я не можу із-за роботи, син із-за університету поіхати. Звісно вже якщо почнеться то ніхто на це дивитися не буде, але виіжджати - попасти я пастку, як багато людей тоді?? Все розумію, але до холодного розуму зараз дійти не можу. Тривожно
Дресса• 22 января 2023
Ответ дляkvitanka
Забула запитати, що допомогло вам витримати того року? Де ховалися?
kvitanka• 22 января 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Можливо, я невірно зрозуміла контекст запитання. В такому разі залишаються варіанти виїхати, бігати в укриття (якщо воно є поруч), спускатися на декілька поверхів нижче і сидіти в під´їзді, сподіватися на ’правило двох стін’ чи на авось.
Дресса• 22 января 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Якщо прорвуть першу лінію оборони то вже крім ракет може бути арта- гради, рсзв.
Svetlana-7070• 22 января 2023
Ответ дляДресса
Ну так ще ж не прорвали.
Зараз основна біда це ракети, дрони.
kvitanka• 22 января 2023
Ответ дляДресса
В перші дні війни бігали з дітьми в паркінг сусіднього будинку. Потім просто пересижували в ванній кімнаті (зняли дзеркало) чи в коридорі.
Дресса• 22 января 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Ну так ще ж не прорвали.
Зараз основна біда це ракети, дрони.
Зараз основна біда це балістика нажаль. Яка не збивається і летить до тривоги. Ви помітили вже три дати було , коли вони розпочали. Ракети та дрони ти хоч встигаеш до укриття. Балістика непередбачувана. І летить куди завгодно, без цілі
super-kidd• 22 января 2023
У нас частично последний этаж, над нами никого нет. Прилетало совсем рядом, Калибры, ближе 100 м от дома. Вплоть до 15го было выбито очень много окон, а выше - все целое...
Так что как повезет.

kvitanka• 22 января 2023
Ответ дляДресса
Боятися в нинішній ситуації - це нормально, ми всі люди зі своїми емоціями і інстинктом самозбереження. Спробуйте зараз скласти план дій на різні варіанти розвитку подій. Наприклад, якщо виїжджати - то мати наготові всі документи, запас грошей, продумати варіанти маршруту та перелік речей.
Svetlana-7070• 22 января 2023
Ответ дляДресса
Ну і балістику туди ж. Погоджуюсь.
meatlug• 22 января 2023
Ми на останньому. Над нами техповерх ще.
Влітку повернулись, в листопаді знов поїхали. Бо ні світла, ні води, ні ліфту, ні мережі, ніхіба… Брат живе в приватному будинку, у них своє опалення, газ, колодязь. Так можна взимку протриматись. А у нас навіть насоси воду не качають на поверхи вище 12то.
Дресса• 22 января 2023
Ответ дляkvitanka
Про порядок виізду це вже минулий етап) я знала що буде війна , нажаль, і в мене все було готове на виїзд тоді. Нам просто поталанило в тому, що виїжджали через 10 днів після початку, якщо б виїжджали відразу, то попали би в ту саму пастку, як багато людей. А ми були на дачі в ці дні і тільки потім поіхали. Зараз вже безпечних регіонів області також не буде. Зараз інше питання, як врятуватися знаходячись у місті. Такої практики в мене немає, тому розгубленість.