Молчавочка• 22 января 2023

А ваша мама помінялась після 60 років?

Свою не впізнаю. Вірить усьому, що пишуть в інтернеті. Часами на телефоні. Відмовляється від нового, наприклад, техніки, одягу. Іноді веде себе як дитина з дефіцитом уваги. Частіше почала сваритись з родичами. Все не так, ви молоді дурні, в наш час було краще і т.д.
Дівчата, дайте пораду, як спілкуватись, щоб не розсваритись вкрай. Маму люблю і поважаю, но вже трохи не витримую.
P.S. Разом не живем, тільки ось під час війни. Такі зміни в поведінці з´явились раніше, пару років назад.
автор Молчавочка • 22 января 2023
Ответ дляМиллениалка
Вы так рассказываете, как будто вашей маме 90. Она не работала нигде? Компьютеры уже много лет во всех сферах жизни применяются. Как ей удалось не научиться работать на компьютере?
Останні 10 років перед пенсією працювала без комп´ютера. До того був. Відповідно, все забула і вчити вже не буде.

Задолбулька• 22 января 2023
Мої батьки теж змінились не в кращу сторону. Татові 61, а мамі 59. Вони десь ніби застрягли у їхніх 40-45. Тем для розмов стає дедалі менше, бо у мами тільки каструлі на прибирання в голові, а тато все критикує та постійно незадоволений. Розумію, що це вікове
автор Молчавочка • 22 января 2023
Ответ дляШвабристка
У моей изменения в 65 начались. Появилась мания преследования. У нее в голове целая история, где она невероятно богатая женщина и ее выслеживают, охраняют. Это всплывает обычно ближе к зиме. Потом проходит.
То це ж вже трохи проблеми зі здоров´ям, ви звертались до лікаря з цим?
Не раскрытый парашют• 22 января 2023
Моей 64, если говорить о таких вещах, как вы ,то нет, не изменилась.
Изменилась физически, устает быстрее,энергии меньше, болячки добавились.
Ламборджини• 22 января 2023
Ответ дляМороженная курица
Моїй 60, то це жах. Їй постійно кажеться, що я її не люблю, вона мені постійно заважає. Оці постійні: Всі з мамами, а тобі я завжди мішаю. Як мене це достало🤦‍♀️ Я все життя біля неї була, вона звикла завжди сунути ніс і поради надавати. Ось сьогодні, в мене в планах виїхати з міста, бо тут я не бачу майбутнього для своєї дитини. Кругом одна розруха, так вона. А Маша каже, що нікуди не поїде бо тут народилася, це її земля та земля батьків, вони тут поховані🙈
О... Оця прив´язка до могил, кладовищ, оці ритуали бісять аж.
Іноді здається, що мертві дорожчі за живих.
Швабристка• 22 января 2023
Ответ дляМолчавочка
Она к психиатру не пойдет, потому что она не сумасшедшая. Таблетки выписанные терапевтом пить отказывалась.
Мамзелькин• 22 января 2023
Просто вікові зміні,незворотні хімічні і біологічні процесси які впливають не тільки на зовнішність
Галябалована• 22 января 2023
Мамі 62, особливо змін не помітила. Трохи стала більш переживати за онуків, щоб не змерзли, не промокли і решта ( за мене так не переживала у дитинстві), а решта все як і було.
Цвіту і пахну• 22 января 2023
Моя так, їй поки що 59, але вже пару років свариться з родичами, дуже вірить та боготворить діючу владу. Ще років сім тому була така ділова, а тепер інша людина. Мені здається, що і мислення страждає. Боязка дуже. Дуже різко змінилась.

Цвіту і пахну• 22 января 2023
Ответ дляЛамборджини
Моїй подрузі мама скинула відео в соц мережу ( всім видно), де хлопець говорить біля могили, що от не ходив до тебе, мамо, тепер ходжу на кладовище, ото жесть реально
Цвіту і пахну• 22 января 2023
Ответ дляМамзелькин
Якось рано, ще такий вік ніби не стара людина
Мамзелькин• 22 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
У всіх по різному
Кошечка-муркошечка• 22 января 2023
Найдите ей хобби.
ГЛЮкоза• 22 января 2023
Ответ дляВоздух в банке
мужчина, успокойтесь
За время моего прибывания на советчице с 2012 года, меня впервые назвали мужчиной
То есть, вы не верите, что климакс у женщины, может вызвать изменения в поведении? А зря....это очень серьезно.
ГЛЮкоза• 22 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ваша мама случайно не младший ребенок в семье был?
Цвіту і пахну• 22 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
єдина дитина в сім´ї.
ГЛЮкоза• 22 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
єдина дитина в сім´ї.
Все должно крутится вокруг нее) как и у моей. Хотя моя мама самая младшая в семье- 6-я. Любимица дедушки, то есть своего отца ( его я не застала). Все самое вкусное и лучшее доставалось ей. После оберегали старшие братья и сестры. Вот так и привыкла. Теперь все должно быть по её, должны помогать, поддерживать и молится на нее, нам детям, что она родила и не сдала в детдом.
Воздух в банке• 23 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
В 60 с лишним лет уже у всех любые климаксы прошли.