irina _d• 22 января 2023

Сторонники Шария. Вопрос.

Никогда раньше его не читала и не слушала.
Но, вроде ж нужно иметь информацию с другой точки зрения. Добавила его канал.
Это просто капец, какое оно противное.
И плавает все время " промежду крапелек", и ни нашим и ни вашим.
Хотя руснятиной смердит шо капец, но делает вид что он где-то там " над", и просто доносит новости.
Mrs.Ochmonek• 22 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Конечно перекрутили. А что там с коммунистической партией и членством в ней?
Саме перекрутили.
З компартією що? Вона мала партквиток приблизно протягом року, до свого декрету. За порадою її наукового керівника, як раз для написання наук. роботи
Після проголошення Незалежності не пішла ні в комуністичну патрію, ні в соціалістичну, ні селянську, ні до есдеків до яких-небудь медведчука, кравчука, порошенка, які тоді були в тому списку.
У ВР судилась з якоюсь комунякою, яку вона назвала потворою, а той подав в суд за моральним відшкодуванням.
Mrs.Ochmonek• 22 января 2023
Ответ дляLE-NA-YA
а вы видимо из категории ’какаяразница ’?? Фарион рубит правду-матку ! да -больно осознавать многим,что именно их пришли спасать ...но вместо того,чтобы изалвяться от российских сорняков,вы упорато не хотите вникать в истор ию и переходить на украинский...пишу на русском для вас-хотя язык не считаю языком оккупанта -слишком много хороших людей росли на нём -так к сожалению вышло , к тому же граматика его создана на основе украинского языка...мой девиз -мова -це зброя ! Это нормально,что в Украине главным будет украинский яык везде ! знать и говорить -ну совсем про разное...обычно это ’знаю’-заканчивается спустя 20 минут свободного общения...
Фаріон, до речі, каже про себе, що мови вона не знає достатьно) і є куди вдосконалюватись
Mrs.Ochmonek• 22 января 2023
Ответ дляirina _d
Ой, прямо внедрение и в самое логово?
Да вступали тогда в ряды, дабы по карьерной лестнице продвигаться. Членам было проще, чем нечленам, вот и всё)
Ну так її просування, всі досягнення були уже пізніше, і ніяк не визначені тим вступом
Mrs.Ochmonek• 22 января 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Фіг з ним, воно відверте лайніще і більшість людей розуміє що воно є. А от що робити з Юрчиком Бойко, Наталочкою Королевською, Нестором Шуфричем та їм подібними? Вони ось, у нас під носом, українською розмовляють, на ’роботу’ ходять...
Королевська хіба не виїхала, і син її теж, чи не в Казахстан, до лютого ще. Щось таке мені траплялось в новинах тоді.
СтрашнаяНаташа• 22 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Попадалася начебто інформація, що вона зараз в Україні.
Mrs.Ochmonek• 22 января 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
ось знайшла з а жовтень 2022
Дорослий син народної депутатки від проросійської ОПЗЖ Наталі Королевської у вересні та жовтні 2022 р. перебував у Казахстані, де брав участь у заходах від сумнівного проєкту HitBeat Music (HBM), який обіцяє 1000% прибутку і не має ліцензії фінансового регулятора Казахстану. Ростислав Солод входить до ради директорів проєкту та є депутатом Краматорської міської ради від ОПЗЖ.

Родина народних депутатів Наталії Королевської та Юрія Солода виїхала з України 9 лютого 2022 р. і, судячи з відсутності в парламенті, більше не поверталася.

Зараз не знаю. А казахам ’пощастило’
ElizaP• 22 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вони борються за Україну на фронті, а вона бореться за Україну ідеологічно. Своєю просвітницькою роботою, курсами з української в лекціями з культури мови. І непохитною позицією десятиліттями.
А викиди роблять ті, кому вигідно виривати цитати і розкручувати тему ’страшних націоналістів’.
В рФ на неї була відкрита кримінальна справа, коли в 2014 вона написала про те, що московії - це зло
В КПСС она тоже ’идеологично’ боролась за Украину?
В КПСС без проверок и разрешения КГБ попасть нельзя было.
Фарион это предательница и консерва Кремля.
Вот такая как она встречала бы русню с цветами что бы она там не говорила. Веры нет таким.
Mrs.Ochmonek• 22 января 2023
Ответ дляElizaP
Тепер я те саме думаю про вас
S-lana• 22 января 2023
Я тоже как-то была подписалась. Не выдержала, хватило недели на 2 . Большей частью там такая ересь пишется. Но видимо хорошо оплачивается, если однофамилица Шарий Ирина ( возможно жена или дочь ). Отписалась.
Kolibri_18• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Фаріон - не фейк патріотизм, а найбільш пассіонарний патріотизм, який комусь треба дуже очорнити.
Як і Бандеру, і УПА
Ще скажіть, що побратими Фаріон із Свободи, які під Бахмутом прямо зараз, теж фейкові
вона сама себе очорняє своїми свіжими заявами, зокрема, недавнім про зятя