Тамбовский мел• 22 января 2023

Разговор с подростком. *рно в истории поиска у дочки.

Дочке 12. Купили ей свой ноутбук, в истории гугла подобные сайты. Как вы говорили с детьми и реагировали на подобное? Подбрасывали книжки и половом воспитании? Говорили сами? Отводили на уроки? Интересуют истории и о девочках и мальчиках, у меня ещё сын 8 лет и понимаю что в будущем тоже нужен будет такой разговор.
ПироженкА• 22 января 2023
Ответ дляSo_so
Это Вы ей в 12 лет хотите о сексе рассказать?)))
Ага
Тоже смешно это читать

Пишу_граммотно!• 22 января 2023
Ответ дляПироженкА
Тоже о сексе не знает?
Не знаю, но порно не интересуется
ПироженкА• 22 января 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
а про місячні як пояснювали?
У нас в школі минулого року батьки самі проявили бажання, щоб прийшов психолог-сексолог і провів урок сексуальної освіти дітям 5-6 класів.
Ещё одна
В этом возрасте уже у 80% девочек есть месячные
Глаголица• 22 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Не знаю, но порно не интересуется
Це ви так думаєте
Летала_НаМетле• 22 января 2023
Ответ дляПироженкА
Ещё одна
Ну, в мене син, і розмову вела з ним в 8 років, і книгу теж в 8 років купила. Але урок сексуальної освіти - зовсім не про місяцні був )))
А вот недавно• 22 января 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я не говорила, що не треба говорити про секс. Про це треба було ще 10 років говорити. Але порно не для 12 річок. Тому так, я як тільки купила ноутбук - зразу встановила обмеження.
а якщо друзі в школі чи у дворі покажуть? у мої шкільні роки інтернету взагалі не було але знаходили і бачили всі хто хотів)
ПироженкА• 22 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Не знаю, но порно не интересуется
Она Вам будет отчитываться?
Она без Вас уже давно всё видела

Пишу_граммотно!• 22 января 2023
Ответ дляГлаголица
Це ви так думаєте
Нет
ПироженкА• 22 января 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Просто Вы в своём посте написали про месячные
Я и ответила
Летала_НаМетле• 22 января 2023
Ответ дляА вот недавно
В Україні в школі було заборонено телефони. Хіба що поза школою. Зараз ми в іншій країні - теж користування телефонами заборонено в школі )
ПироженкА• 22 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Нет
Вы очень наивная
И в Деда Мороза Ваша дочь тоже верит?
Пишу_граммотно!• 22 января 2023
Ответ дляПироженкА
Она Вам будет отчитываться?
Она без Вас уже давно всё видела
Нет, не видела
Стефанія• 22 января 2023
Ответ дляУдачная
Так так ничего страшного не показывают.
На улицу выходить в нашу действительность - страшно...
Вы ребенка на улицу не выпускаете?
Вы смотрели порно вместе и уверены, что это не насилие / детское порно ?
Летала_НаМетле• 22 января 2023
Ответ дляПироженкА
Я и ответила
Я автору ставила питання, а не вам: як вона дочці пояснила про місячні, якщо не зачіпала тему розвитку організму?
ПироженкА• 22 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Нет, не видела
Откуда Вы знаете?
Стефанія• 22 января 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Пояснить не вариант? Обзятельно надо лезтить в телефоне и ограничивать ребенка?
Объяснить что?
ПироженкА• 22 января 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
А....понятно, сорри
Я не много не так поняла
А вот недавно• 22 января 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
не телефоном єдиним) у мої часи то були відеокасети і диски що передавались з рук в руки між однокласниками , ну і фото, журнали, навіть карти гральні, а є ще порнолітература). багато чого) підлітки мають природню цікавість і це нормально
Пишу_граммотно!• 22 января 2023
Ответ дляПироженкА
Вы очень наивная
И в Деда Мороза Ваша дочь тоже верит?
Нет, не верит

ПироженкА• 22 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Нет, не верит
Слава богу
Марфа Українівна• 22 января 2023
Ответ дляТамбовский мел
Нет
Где-то читала, что по статистике дети впервые смотрят порно в 9.
Моей 4. Уже читали ’малечи про інтимні речі’. Вашей эту книжечку уже поздно, наверное
Пишу_граммотно!• 22 января 2023
Ответ дляПироженкА
Откуда Вы знаете?
Оттуда, что ее такое не интересует
Летала_НаМетле• 22 января 2023
Ответ дляА вот недавно
Фото і журнали - це не відео порно. У відео не слід в 12 роців дивитись порно з декількома чоловіками, або як там ще лююлять підписувати ’мама і син’ або ’ тато і дочка’. Ось це те, чого треба уникати. Якби ж підлітки просто подивились гарні еротичні фото оголених людей - це одна справа. Секс - це теж ок. Але те, чого я намагаюсь уникнути - перегляд саме таких відео. Має скластись в них позитивне бачення сексу, а не ото все, де затягнули дівчину в машину і вчотирьох. Розумієте?
ПироженкА• 22 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Оттуда, что ее такое не интересует
Откуда Вы знаете?
Она НЕ будет Вам об этом рассказывать
ПироженкА• 22 января 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Ну Вы сравнили 4 года и 12
Пишу_граммотно!• 22 января 2023
Ответ дляПироженкА
Откуда Вы знаете?
Она НЕ будет Вам об этом рассказывать
Из ее истории браузера
А вот недавно• 22 января 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
позитивне бачення сексу якраз передається від батьків. якщо вони не соромляться, нормально ставляться і пояснюють то і у дитини складається адекватне ставлення.

з приводу сюжетів порно. ну я бачила теж різні і гірші в підлітковому віці і повторити в житті ніколи не виникло бажання. це так само як сказати якщо дитина грає в стрілялки то буде думати що піти вбити когось на вулиці нормально. ні, це так не працює, на щастя
Реанимация• 22 января 2023
Ответ дляSo_so
Там еще вторая тема от мамы мальчика есть)
Глаголица• 22 января 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я в 12 дивилася касету ’Екатерина’, з фінальною сценою з сексом з конем. Нічого страшного не трапилося. Можна просто своєму підлітку пояснити, що фільми для дорослих - це все ще в першу чергу ’фільми’ і вони мають такий же зв´язок з реальністтю, на скільки реальні події у фільмах Аватар або Гаррі Поттер.
Марфа Українівна• 22 января 2023
Ответ дляПироженкА
Ну Вы сравнили 4 года и 12
Так я ж говорю- поздно.
И да, в свои 12 я читала натихую мамины эротические романы