Дуже люблю весняні цибулеві квіти в горшках. Вже бачила в магазинах амариліси і захотілось мені замовити цибулини квітів під посадку щоб весною зацвіли в горшку. Але за всі пишуть, що потрібно садити ще з осені. Які посадити зараз щоб встигли випустити квіти? Нарциси зможуть дати зелень і квіти при посадці в січні-лютому?
Кукарачка• 23 января 2023
Лилии попробуйте. Это, конечно, не совсем весенний цветок, но бнспррблемный, через 3 месяца зацветет.