Кофе в лобби• 22 января 2023
А ви чуєте своїх сусідів???
Дівчата дуже цікаво чи чуєте ви своїх сусідів, і чи дратує це вас. Я вже просто не можу видержати. Живу у панельному будинку, чую кожен звук, чих, як двері закривають, як миються, як дитина бігає, як розмовляють, як в туалет ходять. Це просто треш, реально дуже заважає жити, постійно цей шум. А вони добре гупают, що стіни трясуться. Я навіть не знала що є така погана звукоізоляція. Все життя прожила в 5 поверхівці, кірпіч. Реально ніколи нікого не чула.
Гладиолус• 22 января 2023
Ні, в будинку гарна ізоляція. Трохи чути іноді зверху дитину, але мені це не заважає.
Единорог_помог• 22 января 2023
Краще б не чула,задовбали. Троє дітей-хлопців. У нас штукатурка сиплеться від того як вони стрибають. Сваритися,просити ходили-марно(( ненавиджу
Девушка Прасковья• 22 января 2023
Я не звертаю уваги. А от мої сусіди знизу творили мені треш, бо немовля голосно плаче, ми голосно ходимо, не тоді лягаємо спати, коли їм треба. Нарешті з‘їхали, коли війна почалася
Кофе в лобби
• 22 января 2023
Ответ дляНе буду
Все як у вас, не звертаю уваги
А як не звертати, навчіть будь ласка. Мені реально заважає той шум жити. Напевно хто не стикався не зрозуміє. Я не хочу йти додому від цього
Не буду• 22 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
Ви ж не можете нічого зробити, хіба з’їхати. То нащо псувати собі нерви? Відпустіть цю ситуацію
Кофе в лобби
• 22 января 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Мені вас шкода, я також ходила і просила ефекта 0. Дитина бігає до 2 ночі
Джавеліна• 22 января 2023
Да, слышу. Даже сейчас. У соседей сверху, наверное, старая пружинная софа. Поэтому слыщно как они ворочаются. Когда жили другие квартиранты, было слышно как они сексом занимаются, страшно скрипели пружины. Меня возмущал тот факт, что им в голову не приходило, что соседи снизу прекрасно слышат скрип, а соседи за стенкой тем более...
Кофе в лобби
• 22 января 2023
Ответ дляНе буду
Я ось думаю це у всіх панельках така фігня
Джавеліна• 22 января 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Детей ненавидите? Страшный вы человек...
Научительница• 22 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
Зробіть собі шумоізоляцію.
Я своїх не чую, в мене цегляний будинок.
Единорог_помог• 22 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
У нас і вночі можуть меблі пересувати,але то вже дорослі. А діти з 7 ранку навіть у вихідні(( коли було онлайн навчання,моя дитина не чула вчителя,бо ті зверху скакали((
Кофе в лобби
• 22 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Діти є різні, як і батьки. І виховання також різне
Незламна Україна• 22 января 2023
Звукоізоляція як у вас, але є один фокус, коли я йду на роботу вони ще сплять, а коли прихожу мабуть вже вкладаються.
АлывердЫ• 22 января 2023
Раньше не слышала при старом муже у соседки, сейчас молодой на лет 15 моложе, то это на голову не налазит, аж дети просыпаются в непонятке
Джавеліна• 22 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
Понятно, но чтобы ненавидеть прям?
Кофе в лобби
• 22 января 2023
Ответ дляНаучительница
Зробіть собі шумоізоляцію.
Тільки рік тому ремонт зробили, не має грошей на таке.
Обнимашкина• 22 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
Панельні будинки мають таку проблему...я теж жила спочатку в цегельному,потім панелька...чула як сусід зранку в туалет ходив))
То не сусіди гупають,то проблма самого дому,ну в вас,бо ви концентруєтесь на цьому
Нам це не заважало,ми перші рази пордали з цього і все.
Ще був сусід,який чхав багато разів підряд,то ми з чоловіком рахували, скільки на це раз)))
Единорог_помог• 22 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Да,страшний,ненавиджу невихованих,нічого не розуміючих і не поважаючих інших дітей і дорослих. За що я маю їх любити?
Кофе в лобби
• 22 января 2023
Ответ дляАлывердЫ
Просто я наприклад поважаю сусідів, не гупаю, музику не вмикаю, і тд
Единорог_помог• 22 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Понятно, но чтобы ненавидеть прям?
Ох,подивилася б я на вас. Реально штукатурка сиплеться і стіни вібрують. І так з 7 ранку кожного дня і до вечора. Ви б їх точно полюбили.
MacOS-ница• 22 января 2023
Чую, один сусід кожен вечір кричать, інший співає, але мене це не дратує
Не буду• 22 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
У нас бетонні блоки, не панелька і чути. І в цегляному було чути. В панельному теж
Хомяк с пастой• 22 января 2023
Поки будинок не збудували - жили в панельці звичайній. Нічого критичного не було чути, якщо сусіди зверху прям голосно сварилися або гості в них були - так, чули. Сусідку з бокової квартири чула через лоджію, коли вона на свою виходила по телефону лялякати. Сприймалося це все як так і треба. А ось у приватному будинку веселіше. Участок великий, але сусідів чути. Як ворота відкриваються, як собак-котів кличуть, як діти верещать бігають по подвір´ях, де в кого яка музика грає. Влітку всі шашлики чуємо)