❗️Мобілізація в Україні: роз’яснення від президента
Військове керівництво України отримало завдання створити резерви, щоб солдати мали змогу відновлювати сили після бойових дій.
За словами Зеленського, він не може розкрити подробиць мобілізаційних процесів, але Ставка верховного головнокомандувача ухвалила відповідні рішення. Далі командувачі будуть працювати над їхньою реалізацією.
TvoyaSovest• 23 января 2023
Ответ дляВаЛеНТинКА-39
Вам надо выравнивать свое состояние а то вы можете с ума так сойти. А если война будет длится г о д ы, вы на стену полезете? Вы реально думаете, что один наш солдат способен убить 1000 русских или как. Ротация должна быть. У нас куча городов, где люди не слышали ни одного выстрела ещё. Резервы у нас ещё есть.
Резерви доя забою є. Вибєм всіх чоловіків, а там ще резерв жінок є, а потім і діти
Олимпиада80• 23 января 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Админы,может уже чтг-то делать с этим нашесивием рашистских троллей с регистрацией 02.12.2022 ?
Меня удивляют люди, которые отвечают таким никам. Или это ботоферма уже?