Пуки-куки• 23 января 2023

Ви згодні з думкою що доплата військовим це великі витрати для держави?

Це ж такі «шалені» гроші. І так яйця для ЗСУ по 170грн за десяток, то щей доплата до зп.
Мені цікаво, чи дійсно наші люди так і думають про військових, чи дійсно підтримають таку думку як в цьому пості??
P.S мені взагалі виглядає як заказний пост з парашки
Результат:
вже голосів: 320
250 (78.13%) Це гідна зп нашим захистникам
70 (21.88%) Згодна! нехай отримують 15-20к
Instagramonelove• 23 января 2023
не згідна, хай платять їм хоч мільйони і мене не чіпають.

ПанВиктория• 23 января 2023
У нас кожен день теми якісь, один срач стосовно воєнних. Я от думаю, як їм ото. Бути в місцях, що нікому не по бажаєш. Мерзнути. Мокнути. Життю твоєму в одну секунду може прийти кінець. Воююєш, бо в тебе дружина, дитина... А тут дізнаєшся, що гроші ще рахують...
tushka123• 23 января 2023
Ответ дляCat88
Убитых море, экономики нет…загрузнем
Ваши предложения? Пусть власть продолжает воровать, обманывать нас , а ребята там за это жизни будут ложить и воевать палками с голыми задами? Вы на приколе? Или тоже считаете что те деньги они на банк.картах собирают и сидят на всем готовом?!? Смешно.
Instagramonelove• 23 января 2023
Ответ дляПанВиктория
куріци, що з них візьмеш
Анна-563c• 23 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
В гос Думе??
Не так написал извените. Не знаю как на русском. В Верховній Раді. Так вірно?
автор Plnm • 23 января 2023
Ответ дляNata292984
Я согласна , что 100 тыс должны получать на передовой. За остальных категорически нет. Не потому, что мне жалко. Просто потому что мы не вытянем долго платить им такую зп. Страна в жопе. Почему энергетикам не платят по столько? Почему другим вообще не платят ничего ? Туда же ( не на передок) без блата в жизни не попадешь ! Знакомство или взятка , причем не самая копеечная . Они не делают ничего такого , за что должны получать такие деньги. Это обесценивает в ноль труд других профессий
Ви знаєте що ті хто 40 км від передової отримають не 100, а 30к.доплати ?
Ви знаєте що навіть ті військові які і в Полтаві і у Львові без вихідних, постійно на чергуванні, вдома не ночують, без відпусток, працюють 24/7! Чому вони це мають робити за зп в 15к?
Cat88• 23 января 2023
Ответ дляtushka123

77 года рождения• 23 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
В гос Думе??
Мабуть забалакалася
Про ладу замріялася
Cat88• 23 января 2023
Ответ дляПанВиктория
Речь идет о тех кто не там и ни разу не был и не побудет, поверьте таких уйма военных
LiliaCh• 23 января 2023
Якби не військові, то держави вже б не було. Тому звичайно вони гідні достойної оплати.
P.S. не бачу текст, з телефону не збільшується.
tushka123• 23 января 2023
Ответ дляCat88
15 млн за убитого очень много
Твою мать..... Вы еще попробуйте их получить!Сто кругов ада пройти нужно.Наша власть и тут , лицом в грязь,,......А в теме вообще не о том речь!
Анна-563c• 23 января 2023
Ответ для77 года рождения
Мабуть забалакалася
Про ладу замріялася
Ні не замріялась. Написала вище що не так написала. Вибачилась за це.
lucky ok• 23 января 2023
Як на мене, військові мають отримувати вищі зарплати. Вони ризикують найдорожчим заради кожного з нас.
А от доцільність витрат на апарат управління - в різних сферах - треба було б переглянути. Особливо їхнє преміювання самих себе сотнями тисяч гривень...
lekon-lekon• 23 января 2023
І не соромно, що військові спеціалісти отримували раніше копійки, можна взагалі нічого не платити, бо гроші закінчуються. Мої знайомі казали, що у атошників льготи і їм треба, на пропозицію, що можна приєднатись, то дурних немає. І як так подумати скільки ж тих грошей, 1 тис дол, ну так це мінімально. Зато як припекло, то ЗСУ- вся надія
Павела• 23 января 2023
А які виплати у разі поранення? Що робити тим хлопцям, які зазнали важких поранень, ампутації, втрата зору і т.п. Це ж людина втратила працездатність, хто утримувати їхні сім´ї. Я б їм також виплати призначила.
Леска• 23 января 2023
Ответ дляПуки-куки
Можливо не так сформувала думку,
мала на увазі що доплата потрібна. Або не потрібна і нехай отримують 15к
Хто за 15 к буде ризикувати своїм життям і здровям?
ПанВиктория• 23 января 2023
Ответ дляCat88
Я розумію. Мій батько в тилу. Але дома він не буває взагалі. Був 5 днів в жовтні і все. Але, кожен день вони на стратегічних місцях. Якщо там ні, то їх на блокпости. Але, є одні знайомі, жруть водку в частині. І получають зп. Тут в мене в самої зло бере... Таких потрібно контролювати, бо раніше їм штраф, а зараз взагалі нічого....
Cat88• 23 января 2023
Ответ дляtushka123
Платят всем если тело есть
77 года рождения• 23 января 2023
Поки з державного корита не припинять виділяти доплату на аренду, ремонти, навчання, лікування тощо, таким як Стефанчук та інші, які у тещі винаймають житло, то 14 тис. ставка + бойові будуть їм муляти.

Nata292984• 23 января 2023
Ответ дляPlnm
Ви мені ще розкажіть, за що поліція зп в 60 тис отримує. Вони присягу складали, так як і військовий. Доречі про військових, за що така надбавка працівникам воєнкоматів? Що папірці перекладуть ? Також мчс не прифронтові звичайно
Анна-563c• 23 января 2023
Ответ для77 года рождения
Згодна з вами на всі 100%
автор Plnm • 23 января 2023
Ответ дляЛеска
А ви знаєте що прийняли закон про кримінальну відповідальність для військовослужбовців? Вони немають права щось казати, навіть якщо доплати заберуть і будуть виконувати те що кажуть. Маразм
Cat88• 23 января 2023
Ответ дляПавела
Там тоже выплаты у миллионах, если ранение на инвалидность тянет
Павела• 23 января 2023
Ответ дляCat88
Платят всем если тело есть
А зниклі безвісті, що з їхніми сім´ями? Вони ж не отримають компенсації. Більшість з них загинули, але тіла нема. Це біда, яку не описати словами.
Елена1265• 23 января 2023
Не могу определиться. Тем, кто на фронте, нужны доплаты. А тем, кто сидит в военкоматах - и 15 тыс много
Полицейских не могу объективно оценивать. Вроде и сложная работа, нет графика, должна хорошо оплачиваться. Но так, как они у нас работают - вообще не понимаю, за что им платить
77 года рождения• 23 января 2023
Ответ дляПавела
Поки це все лягає на плечі бойових побратимів.
Cat88• 23 января 2023
Ответ дляПанВиктория
К сожалению таких очень много ибо все рванулись по деньги , многие порешали и сидят тихо на месте
Павела• 23 января 2023
Ответ дляCat88
Не знала, читала тільки про 100 тис, яких навіть на перший час лікування не вистачить.
Cat88• 23 января 2023
Ответ дляNata292984
А с чего вы взяли что полиции там нет? Факты
Cat88• 23 января 2023
Ответ дляPlnm
Есть военные далеко не котики