Пуки-куки• 23 января 2023
Ви згодні з думкою що доплата військовим це великі витрати для держави?
Це ж такі «шалені» гроші. І так яйця для ЗСУ по 170грн за десяток, то щей доплата до зп.
Мені цікаво, чи дійсно наші люди так і думають про військових, чи дійсно підтримають таку думку як в цьому пості??
P.S мені взагалі виглядає як заказний пост з парашки
Результат:
вже голосів:
250 (78.13%)
Це гідна зп нашим захистникам
70 (21.88%)
Згодна! нехай отримують 15-20к
Odna Takaya• 23 января 2023
Ответ дляtushka123
Пусть меньше вороют и в свои глотки меньше запихивают, тогда и будет чем платить тем, кто это государство защищает! Они и так, одной рукой дают эти выплаты, другой забирают, потому что обеспечение дерьмовое и почти все ребята тратят на необходимое для полноценной работы.Ребята там жизни и здоровье кладут, а тут они для многих зарабатывальщики.....
Ещё и руководство с этими выплатами хорошо играет - тому дам, тому не дам. Сидящие в кабинетах получат по умолчанию, а простой солдат,как карта ляжет, вернее как начальник решит.
Thanks for all• 23 января 2023
Цікаво, чому цей дядько взагалі дивиться хто там яку їжу і смартфони купує, чому він розказує людям, що їм робити з їх грошами. Хто це такий взагалі, сам за 15 тисяч працює і вважає це нормальною зарплатою? Вибісило зе його оце ’всім забезпечені, то і витрат ніяких’, а те що у людей сім´ї, діти, то так, фігня. І вони ті сім´ї не бачать.
По темі, вважаю що 15 тисяч навіть в тилу - це ганьба. Як заохочувати людей бути військовими з таким підходом? На військових об´єктах зараз ризик прильоту ракети є навіть а спокійному регіоні. І сьогодні в кабінеті, а завтра на фронті. Не вважаю доплату в 30 тисяч якимись космічними грошами, за нинвшнім курсом це не так багато грошей насправді.
Ответ дляLily-2020
это пипец какой-то... у меня знакомые просто пропали после прилета по ним, тела не нашли, обрыли все дно... и вот их семьям шиш, хотя все очевидно же... как так...
Тут да, очень не справедливо и таких сотни… Как почитаю ищут по фейсбуку…а их то явно нет…
Ответ дляdasha2212
Згодна абсолютно. У нас забитий район і в ТРО 40 чоловік отримують такі доплати, там одні ’добровольці’, які днями п’ють каву. Також цікавить за що у нас отримують доплати ДСНС? Працівники самі говорять що в шоці і ніколи не тримали в руках стільки грошей
Дснс вообще, наверное в Хмельницком много работы в связи с войной
Ответ дляCometome
Считаю, что военным нужно поднять зпл, особенно на 0.
А вот госаппарату сократить. До победы и восстановления.
А что такого госаппарат делает, что бы вообще получать такую зарплату и прочие плюшки? Ровным счетом ничего такого, что бы иметь такую зарплату.
Ответ дляnikita 25
Ну что ж, посмотрим, что будет дальше. Вообще скотское отношение было к военным у нас всегда и война это не поменяет. Никогда у них не было достойных зарплат. Считалось, а за что они должны ее получать. А вон оно как случилось
Это сделано для того что бы ехали на ноль…
Ответ дляКапибара
Бо люди читають жопой.
Я теж не розумію, за що ті доплати, особливо вєнкоматам десь у Житомирі. Про тих, хто реально воює, хоч на нулі, хоч на 2 - про тих і мови не може бути, то їх і в стартпості не чіпали.
100%. Відкрила той пост, переглянула коменти і дійшла висновку, що люди реально читають жопою... Не йдеться про тих, хто справді воює. Мова про тилових, які займаються паперовою роботою,відловом ухилянтів і т.д. Натрапила у тому болоті на один дуже притомний пост, де автор пропонує у військкомати влаштовувати тих, хто повернувся з передової з травмами. Ось у цьому випадку нікому язик не повернеться писати про завеликі зарплати, бо зараз це справді треш: секретарки і водії десь на Закарпатті з шаленими зарплатами...
Ответ дляjif
Хай кожен, хто пише, що їм переплачують з´їздять там посидять, потім полікуються в наших лікарнях, якщо виживуть, а потім голосують. Це ще неговорю про загиблих, чиї родини лишились без годувальника.
І ні, в мене ніхто не служить поки що, тому не за свій гаманець турбуюсь.
Яким місцем ви читаєте? Де там про тих, хто справді воює?
Ответ дляivnata
А секретарка, бухгалтерка чи водій у військкоматі десь в Ужгороді чи Тернополі отримує 40-50. Це забагато чи нормально?)
А військовий на полігоні в прикордонній області з білоруссю , живучи в наметі і миючись в холодній воді, а вдень виконуючи свої обов’язки і накази командира, після яких буваєш такий втомлений що до намету дійти не можеш, 40 к це багато?
Ответ дляPlnm
Ага(. Про це і мова. Не можна урівнювати в зарплаті військового і секретарку у військкоматі. Це ж знущання... Ви ж розумієте, що цього обслуговуючого персоналу може виявитись така ж кількість, як і тих, хто справді воює... Але ж народ читає жопою.
brandomania• 23 января 2023
Ответ дляCat88
Они уже есть
чи є посилання на оф джерело що доплату заберуть?
brandomania• 23 января 2023
Ответ дляPlnm
тут деякі писали і про менші цифри які отримують в зсу(
Ответ дляdasha2212
Дснс отримує доплати за те що як прилетить ракета в будинок, то вони будуть розгрібати завали і діставать виживших
Ответ дляdasha2212
Знакомый в ДСНС. Ему до сих пор снится Амстор и как собирал части тел, двое сотрудников попали в реанимацию (отравление угарным и ЧМтравма после обрушения балки). Бонусом трижды поучавствовал в разгребании и тушении НПЗ после ракетного прилета. И за что ему эти 30т? Правда? Вывоз несдетонировавшей ракеты тоже увеселительное мероприятие. И да, работали мчсники с трех областей, один город не мог справиться
А я згодна з автором.
А саме, про відміну 100 і мови бути не може.
А ось поліції, та іншим, окрім військових які працюють в частинах, я б залишила ту саму зп яка і була ( стосується виключно тих хто отримує таку зп в ’спокійних’ регіонах), а зекономлену різницю віддала тим хто на передку, нехай в них буде 200-300 і т.д.
Я бачу як та поліція нічого особливого не робить і зовсім нічим не ризикує, бачу знайомого який прийшов з передка глухий та з неврологією, та щей такою о забуває ім´я своїх найулюбленіших та довгоочікуваних дітей, бачу великі втрати хлопців з нашого міста.
Але то моя думка
Ответ дляLenusikkuz
Хто це такий? Гуглити не можу, світла немає. Багато чого в його тексті має право на існування, звичайно окрім того, де він пише на що, куди і як військові будуть витрачати гроші - це маячня якась. А враховуючи заплати депутатів, які собі мають змогу підвищувати зарплату, то цифри не такі вже й великі. Мій висновок, що в умовах війни, люди які дарують нам можливість жити, заслуговують на гідні зарплати .
Ви не зрозуміли?
Мова йде про інших...
Тихе місто, військових дій не було і не буде. Військова частина, хлопцям дали доплату, ок згодна, як би не але... А але це, набрали в ту частину трактористів, прибиральників і т.д. і їм теж доплачують. А за що? Тим хто там працював до, ок, згодна, бо зараз вони в тому тихому місті на раз два збивають дрони, а от іншим за що? За те що в них є добрий ’друг’ яки´й´ зміг пристроїти на жирне місце ( тракторист проробив фактом 2-3 дні, інший час він просто виходить на роботу погратись на телефоні)
Мова йде про інших...
Ответ дляСвітланкаОК
Чому всі пишуть про ризик життям? Сидить секретарка у Чернівцях у військоматі і отримує доплату 30, а врешті 40-50к в місяць. Яким чином вона ризикує життям?
Бо ніхто цього не поняв)
Більшість думає що доплати отримують тільки військові які захищають..
Ответ дляСвітланкаОК
Ви неуважно прочитали текст на скріншоті і повелись на маніпулятивне опитування автора. Ця тема - провокація.
Ніхто з 23% не проти високих (навіть більше 100 тис) зп для воїнів. I для всіх, хто дотичний до бойових дій, хто навіть на 2 лінії чи на кордоні, чи спецслужби та інше.
Але ці 23% за справедливість - тому що знають реальну картину, як тилові пацюки яких кум-брат-сват влаштували на тепле місце отримують ці доплати, перебуваючи за 500 км від фронту.
Вони виконують свою роботу, як і підприємці, як і офісні трудяги, які отримують середню по країні зп. Так і ці повинні отримувати середню, а не більше. Бо в нас так виходить, що вся країна затягнула паски, а якась цьоця клава бухгалтер військомату Чернівців ризикуючи життям щодня отримує свої 50 тис. і не вважає, що це трохи занадто.
Так,Ви все вірно пишите, але ж слухати ніхто не хоче
Ответ дляAlve
Ну так розібрали - отримали доплату за місяць, в наступному тихо - то і без доплат. А так виходить що і Ваш знайомий який розбирав і мій, який нічого такого не робив отримали однакову зп
Ответ дляdasha2212
У нас каждый месяц какое-то счастье, как не в городе, так в районе сбитые пво ракеты, которые по 30-50 хат в селе подрехтовали. А если повезло и везде тихо, то вэлком в коммандировку туда, где прилетело крепко и не могут справиться местными силами. В тот же Харьков.