Пуки-куки• 23 января 2023

Ви згодні з думкою що доплата військовим це великі витрати для держави?

Це ж такі «шалені» гроші. І так яйця для ЗСУ по 170грн за десяток, то щей доплата до зп.
Мені цікаво, чи дійсно наші люди так і думають про військових, чи дійсно підтримають таку думку як в цьому пості??
P.S мені взагалі виглядає як заказний пост з парашки
Результат:
вже голосів: 320
250 (78.13%) Це гідна зп нашим захистникам
70 (21.88%) Згодна! нехай отримують 15-20к
tushka123• 23 января 2023
Ответ дляПавела
А зниклі безвісті, що з їхніми сім´ями? Вони ж не отримають компенсації. Більшість з них загинули, але тіла нема. Це біда, яку не описати словами.
Да тут бесполезно об этом говорить, люди в этом всем только заработок и видят.....

Cat88• 23 января 2023
Ответ дляПавела
Сто тыс в месяц
77 года рождения• 23 января 2023
Ответ дляPlnm
А ви знаєте що прийняли закон про кримінальну відповідальність для військовослужбовців? Вони немають права щось казати, навіть якщо доплати заберуть і будуть виконувати те що кажуть. Маразм
У вашому близькому оточенні нема військових. Інакше б у вас була інша риторика і настрій.
tushka123• 23 января 2023
Ответ дляЕлена1265
Не могу определиться. Тем, кто на фронте, нужны доплаты. А тем, кто сидит в военкоматах - и 15 тыс много
Полицейских не могу объективно оценивать. Вроде и сложная работа, нет графика, должна хорошо оплачиваться. Но так, как они у нас работают - вообще не понимаю, за что им платить
Золотые слова! Полностью с вами согласна!
Леска• 23 января 2023
Ответ дляАнна-563c
Я считаю, что любой труд должен быть оплачен. А эти зажравшиеся морды в гос. Думе не хотят себе ремни затянуть. А то им зп не за хер собачий ( извиняюсь за выражения) Ребята рискуют всем. Здоровье, семья, и самое важное жизнь. Пока они там, мы живём. Спасибо им большое. Они заслуживают большего. Они все что можно, по максимуму покупают себе сами. Как говорится на что денег хватает. Ведь не на все хватает. А ещё у каждого семья есть, которая тоже принимает участие в помощи. Не всегда даже им удается отправить своей семье что-то. А эти чмыри сидят там, штаны протирают, морды наедают, и ещё решают , кому , куда и что давать. Где их детки, за какой фиг они живут. Почему не служат. Много вопросов, но мало ответов , а точнее их вообще нет. Наши ребята заслуживают большего, и самое главное хотя бы иногда отдыхать. И спать на нормальных кроватях. А не так, что всю войну на передке, и не отпускают никуда. Уставшие, выморяные. Извените за столь большой текст, просто уже надоело. Везде брехня, людей перестали вообще во что-то ставить.
Ви сайтом помилилися. Чи країною
Cat88• 23 января 2023
Ответ для77 года рождения
Поки це все лягає на плечі бойових побратимів.
Что именно??
Левандовская18• 23 января 2023
У мужа на работе есть кадровые военные офицеры,они еще не разу не были в боевых зонах,только вторая линия,есть психологиня,и др.женщины,которые не за что получают 50000. Насчет 0 считаю,нормальная зарплата,но можно платить и больше. И еще кадровых военных и полицейских из спокойных регионов,в принудительном порядке надо на горячие направления,чтобы сменить ребят.

Павела• 23 января 2023
Ответ дляCat88
Сто тыс в месяц
На протязі якого часу? Здається тільки останній місяць і все.
Cat88• 23 января 2023
Ответ дляПавела
Не знала, читала тільки про 100 тис, яких навіть на перший час лікування не вистачить.
Прописано в законе все и все платят
Анна-563c• 23 января 2023
Ответ дляЛеска
Ви сайтом помилилися. Чи країною
А ви всі повідомлення читаєте , чи так. Відповідаєте на перше яке потрапило на очі. Я писала далі, що на емоціях написала не так.
77 года рождения• 23 января 2023
Ответ дляCat88
Что именно??
У вас хтось служить?
Cat88• 23 января 2023
Ответ для77 года рождения
Да, есть истории разные ну тут сразу скажут тролль или рашист
Nathalie27• 23 января 2023
Ответ дляPlnm
Треба було добавити, я була на емоціях від цього посту що на фото , це просто жесть
Мені здається, Ви просто не зрозуміли, яку думку хотів донести автор того посту. І там точно не про зменшення зарплат військовим, а про гіперінфляцію після нашої перемоги
Cat88• 23 января 2023
Ответ дляПавела
Срок не указан в постановлении, я не разбиралась сколько но не один месяц
Cat88• 23 января 2023
Ответ для77 года рождения
У вас хтось служить?
Да
автор Plnm • 23 января 2023
Ответ для77 года рождения
Ви що знущаєтеся? В мене вся родина військових, і такі дописи як я опублікувала викликають у мене гнів та розчарування, чому до наших військових така неповага? Була і до війни і зараз теж повертається
Ля-Ля• 23 января 2023
Важке питання
З однієї сторони наші військові вартують значно більше. З іншої ,ці суми не посильні для нашої економіки. Для утримання 1 віськового треба десь 20 працюючих , а так як мобілізація набирає обертів , то за рахунок жінок , дітей і пенсіонерів ми це не вивеземо навіть з фін.допомогою інших країн. Мабуть , нас готують до того , що скоро такій кількості армії не буде можливості стільки платити
mamayarika2020• 23 января 2023
Ответ дляPlnm
Ви знаєте що ті хто 40 км від передової отримають не 100, а 30к.доплати ?
Ви знаєте що навіть ті військові які і в Полтаві і у Львові без вихідних, постійно на чергуванні, вдома не ночують, без відпусток, працюють 24/7! Чому вони це мають робити за зп в 15к?
Знають про це лише ті, хто якось до цього дотичний.
Леска• 23 января 2023
Ответ дляАнна-563c
Не уявляю як взагалі можна переплутати назву законодавчого органу своєї країни з ворожою, якщо ця інфо в крові знаходиться .
Дивтлися 17 миттєвостей весни. Так от там казали що при родах жінка кричить рідною мовою. Бо це рідне.

Cat88• 23 января 2023
Ответ дляPlnm
Вы уверены что все сто процентов котики??? Я недавно столкнулась так что мне теперь бы до бабки пошептаться
demra• 23 января 2023
Ответ дляМочалкин блюз
говорю ж некоректна голосовалка. Автор имеет в виду что нужно понижать ЗП соглсно поста на скрине((
Нужно автору персонально понизить , и отвезти на передок .
Nathalie27• 23 января 2023
Ответ дляАнна-563c
Гос. Думе? Вы страной ошиблись
Анна-563c• 23 января 2023
Ответ дляЛеска
Я дуже далека від політики, та від законодавчих органів. Тому і помилилась. Від всіх новин, які я в житті не дивилась, але останні місяці дивлюсь, голова вже колом. Я раніше частіше спілкувалась російською, А зараз перейшла як і багато хто на українську. Мені іноді важно висловлювати думки, які стосуються політики, військових, тощо.
Svetlana-7070• 23 января 2023
Ответ дляNata292984
Я согласна , что 100 тыс должны получать на передовой. За остальных категорически нет. Не потому, что мне жалко. Просто потому что мы не вытянем долго платить им такую зп. Страна в жопе. Почему энергетикам не платят по столько? Почему другим вообще не платят ничего ? Туда же ( не на передок) без блата в жизни не попадешь ! Знакомство или взятка , причем не самая копеечная . Они не делают ничего такого , за что должны получать такие деньги. Это обесценивает в ноль труд других профессий
Так не всі отримують 100 тисяч. Люди звідки ви взяли інформацію про 100 тисяч усім. Не розганяйте ту інформацію якою не володієте
Леска• 23 января 2023
Ответ дляАнна-563c
Молодець що перейшли
автор Plnm • 23 января 2023
Ответ дляdemra
Ви напевно не уважно прочитали
те що я пишу
Я проти того щоб забирали доплати, навпаки, нехай знизять депутатам, а військовим піднімуть
mar_mar• 23 января 2023
Які ж ми ментально бідні все-таки, якщо вважаємо зарплату в 15 тис.грн(а це менше 400 дол.!)нормальною для військового((. Я за те щоб платити максимально, хлопці щоденно ризикують життям, майже рік живуть не вдома, багато є зараз охочих їх змінити?? Кожна друга тема про повістки. А тому фейсбучному писаці як так муляють аж 30 тис.грн зарплати, то має шанс теж її отримати, прийшовши в військомат.
Анна-563c• 23 января 2023
Ответ дляЛеска
Молодець що перейшли
Дякую. Але поки якщо честно важко. Не завжди я можу правильно висловити свою думку
автор Plnm • 23 января 2023
Ответ дляmar_mar
Підтримую вас на 100%
Ola_la-d152• 23 января 2023
просто военный военному рознь. очень разные у них работы, и считаю и оплачивать их надо по разному. тем кто на передке в окопе и 100 тыщ мало, а вот те которые у нас в мирной Одессе например, все лето прогуливались вдоль моря пляжников гоняя за что им такие надбавки, а бугаи которые повестки носят тоже небойсь с надбавками +30. упахались бедняги.