trickywicky• 23 января 2023

Рєзніков залишається на посаді

Хто б і сумнівався 🤬🤬
Snow bunny• 23 января 2023
Да их там столько при власти что не расследовать их отстреливать уже надо.
Реверанс• 23 января 2023
нема цензурних слів
то війни не буде,всі розвідки помиляються,
то не міг одяг зимній замовити ЗСУ,Зеленський вказав тоді Залужному,хоча він до того не має відношення
то мавіки не потрібні на фронті,тільки для весільних відео,
нічого не робить, як і Таран,тільки гроші краде мразота
Не міністр,а непорозуміння.
Осетрину і форель вони на фронт позамовляли,хто в це повірить??
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляК@тен@
читала на лиге, что стоимость яйца в 17 гривен - техническая ошибка. А вот тот, кто обнародовал эти контракты, будет найден и наказан за совершение должностного преступления
атож, щоб нікому не було повадно ’сім’ю’ зливати. Щось не чути вересків ’барига’, ік було при Порошенку, чого б це?
Donnafugata• 23 января 2023
Helga_SV• 23 января 2023
нас такі діі влади навпаки мають об´єднувати. Ніхто не хоче валити Президента, він має разом з нами перемогти. Але таких потвор, які на війні дійсно заробляють..на гуманітраці, з генераторами- вони мають бути не те, що звільнені, вони мають лишитися кінцівок, які крадуть
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляtrickywicky
Винен, не той хто крав, а той, хто оприлюднив. Бо це військова таємниця🤦🏻‍♀️
Країна кривих дзеркал, чесно
як там було? хоть поржем?
Реверанс• 23 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Будет расследовпние Набу
головне в ході розслідування не вийти на самих себе
Лика32• 23 января 2023
Ну так они все наверху крадут и делятся по вертикале. На этом и построена наша власть. А война, не война, им однохренственно.
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Начато
Мало того, они звоночки имели До публикации

НАБУ почало досліджувати інформацію про нібито закупівлю Міноборони продуктів для військових по завищених цінах ще до публікацій у медіа.

Слідство перевіряє закупівлі на понад 13 мільярдів гривень.

Попередньо, кваліфікують привласнення, розтрату майна або зловживання службовим становищем.
Хто займався тендерами, особливо в державних структурах. Ви хоч раз бачили. аби керівник не знав чи не був в курсі стосовно предмета закупівлі?
Реверанс• 23 января 2023
Ответ дляtrickywicky
Країна кривих дзеркал, чесно
Так,як з Тимошенком,шукали не хто вкрав гуманітарну машину, а хто з поліцейських злив відео
InSta• 23 января 2023
Ответ дляPolinaanna
Це той що генератори?
ні, це той, що яйця
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
А воно саме там виросло, як бур’ян? божественно. І ніхто не винен що воно там таке було, ніхто не приводив туди. Не наше. Я запишу собі.
Ага)))) а як же ’монобільшість’, котра і вибирала кандидатів?
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляHelga_SV
зараз набіжуть типу МамиБест і буде альтернативна тема про зрадників в цій темі
а маманікітки чи як там з колєжанкою притягнуть наперебесаги Порошенка
Helga_SV• 23 января 2023
Ответ дляРеверанс
так скоро ми дійдемо до того, що світло в нас буде безкоштовне і навіть вимикатися не буде, якщо захочеш....Бо мене ця брехня бісить навіть більше, ніж те падло Тимошенко
Snow bunny• 23 января 2023
Ответ дляcatch-22
это про то что яйца по весу считали а не в штуках?
А капусту и картошку в чём считали они тоже как бы не по магазинной цене там были?
LudaSHS• 23 января 2023
Ответ дляРеверанс
’Мене дивують фрази на кшталт ’як так можна під час війни?’, ’красти, коли в країні таке!’. Вони базуються на наших наївних віруваннях у те, що війна всіх зробить хорошими людьми і змусить переосмислити свої цінності. Раніше я теж так думала, але зараз схиляюся до думки, що війна не змінює людей, а лише підкреслює усі наші вади. Люди, які все життя говорили ’а шо мені дала ця країна?’, тепер кажуть ’чому я маю її захищати’, люди, які крали, якщо зараз мають ’кришу’, і далі крадуть. Зараз узагалі найкращий час красти: більшість журналістів-розслідувачів переключилися на висвітлення війни, увага аудиторії зосереджена на фронті, тому чимало корупціонерів думають, що увага їх омине. У всі ці ’розкажу після війни’ я не вірю - після війни будуть нові історії, які треба буде розказати.

Механізми стримування і противаг придумали не дурні люди. Так влаштована людська природа: усі втрачають голову від надмірної влади.

Колись журналісти розкажуть, як їм погрожували і зривали вихід не одного матеріалу. Війну чиновники використовують як прикриття своїх помилок. За 11 місяців вони забули, що таке свобода слова, як працюють ЗМІ у демократичній країні і що таке критика.

Безперечно, це дуже зручно ходити лише на телемарафони і показувати журналістам лише те, що гарно блищить. Але не варто себе обманювати: цей договір тимчасовий.
ДБужко
Сестры Гримм• 23 января 2023
Ответ дляHelga_SV
Вчора аж червона була від возмущенія. Аж очко одне примружилося. Чи то натягли очко хірурги не туди, чи то карма, чи то від зайвої енергії. І не розбереш
Donnafugata• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
автор trickywicky • 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ага, дуже точно підмітили
Вона завжди так працює))
Mira29-c3c3• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
Зараз прибіжать захисниці найвеличнішого .Почнуть захищати .
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляInSta
ні, це той, що яйця
генератор року і яйцун року)))) скоро нові звання будуть)))
Реверанс• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
аби не Порошенко,цим можна
це прості хлопці з народу
vikapolya• 23 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
Так то не про ЮВТ, а про Тимошенка Кирила, заступника голови ОП...
LudaSHS• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
Не знаю
Про Резникова не готова, там очень много с ним контактов в Сша, Остин с ним хорошо нашел общий язык. Может просто закрывал глаза.
Маша. То я
Ник обрезала
Helga_SV• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
я так розумію туди попхалося все лайно, що ніде більше не могло притулитися... Брагар з продажем собаки чого вартий, Третякова - припадошна баба, у неі діти , які не є дітьми депутатів - недороблені, брак....там повно таких уєбланов
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляDonnafugata
фото
Реверанс• 23 января 2023
Ответ дляHelga_SV
Ось зараз.
Крадії гуманітарки в нас орденоносці при Зеленському
Сестры Гримм• 23 января 2023
Ответ дляvikapolya
так, дійшло вже до мене про кого саме. Але вже не виправлю.
vikapolya• 23 января 2023
Ответ дляHelga_SV
Самі фріки... І один з них, тамада, тепер у ПАРЄ...
Мушля51• 23 января 2023
Сейчас напишут, что вы ипсо рашкинское.
А по теме - это днище