Хто б і сумнівався 🤬🤬
Ответ дляНамСвоюРобити
Бідний Арахамія тепер щодня то буде говорити, лише прізвище змінювати.
То Лозинський, сьогодні Халімон (зам Шулячки, доречі)
Халімон теж молодець.Жив собі такий нардеп Халімон, який займає посади заступника керівника фракції ’Слуга народу’ та заступника керівника парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики, він також є головою Чернігівської обласної організації партії ’Слуга народу’. І купив він дім з землею на Печерську біля домів Азарова, Дітвіна та Павла-мерседеса. Купив дім, який коштує приблизно 60 млн гривен за...10 млн. І податки при купівлі заплатив з 10 млн.
Але дім, Халімон, чомусь оформив на... свою співмешканку, а їй трохи важко пояснити де вона взяла ці гроші, тому що працює в компанії з продажу спідньої білизни. А там навіть 10 млн. гривен їй заробити та відкласти вкрай сумнівно. А ще вона з 2021 року стала власницею 45-ти земельних ділянок загальною площею близько 80 гектарів. Ні, ми всі розуміємо, що це купував Халімон, а записував на неї, але все це дуже банальна та сумна історія, коли нове обличчя поводить себе, як старий корупціонер. І він не один такий. Зараз Халімон робить ремонт у тому будинку. А чи встигне ’слуга народу’ доробити ремонт у новому маєтку до того, як компетентні органи перевірять відповідність способу життя депутата його статкам мы дізнаємось у найближчий час.
Ответ дляVlada-Maria
От тільки чогось про Порошенка ніхто не чекав, правда? Сказав Голобородько кіношний ’барига’ - значить ’барига’. а тепер вже повторюють по принципу тої баби, що топилась, а показувала пальцями ’стрижене’
Мне вчера тут писали, что Порошенко розхитує і заказное все.
Блин. Это он договора заключил?
Он вместо зам министра взял взятку 400 т за генератор? Он курил тот особняк на печерських пагорбах? Он воровал гуманитарку в запорожской области?
Есть к нему вопросы, ок.
Но
Это уже эта власть это творит, ничего не меняется.
А что творится с сбу и гур? Скандал с Киреевым.
Что про сбежавшего сбу шника? Его ж сербы поймали, что с ним ?
Что открытыми справами на волонтеров? На генерала Марченко?
Дело так не пойдет, не будет автократии и затыкания ртов
Блин. Это он договора заключил?
Есть к нему вопросы, ок.
Но
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Головне за кого вони нас тримають, коли починають парить, що то ціна яєць за вагу?
За таких, дійсно, і життя не пошкодуєш віддати. Завтра черги в усіх військоматах країни.
Що ви хотіли сказати останнім реченням? По-вашому, якщо країна корумпована, то і сенсу її захищати нема?
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
А конкретно розписали за що? За заслуги.. За які?
за толстовочку з написом ’по***й’
Сестры Гримм• 23 января 2023
Ответ дляРеверанс
Нашо йому 45 ділянок?
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляHelga_SV
мені ось цікаво, хто кого злив в Нафтогазі...працювали парою....знаєте хто з ким, а відповідатиме один
Відповідатиме той, хто виграв суди і зробив Нафтогаз прибутковим)))) ібо нєфіг, все було так душевно, по-домашньому, прийшов, розворушив
а зараз знову все стало душевно і по-домашньому
Ответ дляСестры Гримм
А люстрація де? А все по новому? А реформи? А нові обличчя?
По новому все.
Шуляк голова фракції СН
Берем для прикладу Шулячку,яка прийшла з скандалом в госпіталь до бійця.Бо не такий коммент написав.Бариня негодує.
Гімно,яке краде київські землі йде до бійця який її захищає і скандалить.
Зеленський той закон підтримав.Він на стороні забудовників
Шуляк голова фракції СН
Сестры Гримм• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
за толстовочку з написом ’по***й’
він скоро лусне той Жєня,який панічно боїться снайперів.
Ответ дляVlada-Maria
Коболев тогда в арбитраже для Украины сэкономил 80 млд
А дело было совсем упадническое.
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Блин. Это он договора заключил?
Есть к нему вопросы, ок.
Но
Блин. Это он договора заключил?
Есть к нему вопросы, ок.
Но
Люд, а чого дивуватись? Хто рулить, чиї ставленики?
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
ну, вони ж не з неба впали
їх туди привели ті, хто ще вчора гордо себе записував в 73%, а тепер, навіть не червоніючи, ’які 73, що це таке, вперше чую’
Ви даремно спекулюєте тими 73%, бо зараз конкретно у Зеленського - значно більше.
І те, що через розголос корупційних випадків робляться чистки - хороший знак.
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
Нашо йому 45 ділянок?
в господарстві пригодиться
сожительниця курочок розведе, буде яйця по 17 грн. на вагу продавати
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Так многие ’ кушают’
Сейчас вот снова, нет обеспечения, броники и каски за свой счет, кошмар просто.
Надо писать, оприлюднювати, такие транши идут, надо учится комуницировать с обществом, а не сидеть 19-20 лет на тех же схмесах. Кровью омывается Украина, за жищнь , за свободу, без этой шоблы и решар, откатчиков.
По резникову там много связей с пентагоном, он им нравится, трогать не будут
А нам не подобається Рєзніков через ці звязки з Пентагоном?
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляLudaSHS
А дело было совсем упадническое.
Я ж кажу, так все було душевно, роками напрацьовано... ні, прийшов рицар, бодай йому га
Сестры Гримм• 23 января 2023
Ответ дляРеверанс
Журналістам відповіли,що то з грифом секретно.Погугліть.Я спочатку думала,що жарт
Капець... Просто капець. Щось я зовсім засмутилася. Тут з тих копійчин щось намагаєшся викроїти, щось передаєш волонтерам. А той хто дійсно може нормально допомогти - той ще і краде. І в кого?!
Сестры Гримм• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
в господарстві пригодиться
і картоплю поштучно..
Ответ дляVlada-Maria
за толстовочку з написом ’по***й’
Одной мне он похож на Чекатило??
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
Lady luck21• 23 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
А хоч одна помилка є в меншу вартість? Ну типу 1.70? Чи тільки в більший бік?
Ага, это как ленка скумбрия по 7 грн
НамСвоюРобити• 23 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Блин. Это он договора заключил?
Есть к нему вопросы, ок.
Но
Блин. Это он договора заключил?
Есть к нему вопросы, ок.
Но
Та вже по всіх пунктах перевершили. От хіба що по ’брата вбив’ ще карта не бита залишилась.)
СБУ і ГУР наче помирились. Публічно, у всякому разі.
А от питання щодо Баканова залишилось...
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
Від Порошенка ми чекаємо і зараз коментарів з приводу Артура Герасимова - співголови фракції «Європейська солідарність» , якому НАБУ оголосила підозру минулого тижня.
’Маєток, співвласниками якого є Артур Герасимов та його дружина Наталія Бухалова, розташований у містечку Хавеа провінції Аліканте на узбережжі Середземного моря.
Ставши депутатом, Герасимов жодного разу не вніс відомості про нього в декларації.’
Vlada-Maria• 23 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
До речі, а де він зараз? тихенько в ліс пішов, як Трухін?
НамСвоюРобити• 23 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Еммм, збройники не за арахамій воюють і, о жах!, навіть не за Зеленського (як і до цього не за Пороха).
Про яйця на вагу так, зашквар повний.
Mrs.Ochmonek• 23 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
Напевно, в бігах. Бо підозру йому оголосили публічно, не особисто