В нас сьогодні світло буде в обід, коли мене вдома не буде. А потім аж о 8. Якщо я залишу його включеним, а коли з´явиться світло він включиться, 2 години буде гріти. Ви так робите? Інакше я прийду в дуже холодну квартиру, а нагрію аж вечером ((
Ответ дляРыжаяЛиса
У нас стоят WiFi-розетки, с их помощью можно через телефон включать и выключать бойлеры, обогреватели и т.п
Поищите в интернете, очень удобно и меньше будете переживать)
Дякую. Але в нас коли нема світла не працює вайфай, мобільний інтернет, навіть зв´язку деколи нема(
Вилами по Воде• 24 января 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Я не знала за такое 😄😄 деревня блин 😂😂👍