Зупка_цем• 24 января 2023
Как вы благодарите и кого
Вселенную или Бога ? Как правильно это делаете ? Пишите ли свои желания ?
Добротная• 24 января 2023
Так і кажу
Благодарю
За все
Навіть
Коли водій пропустив на дорозі
і коли хтось гарчить невдоволено на мене
Теж кажу
Благодарю
За все
Навіть
Коли водій пропустив на дорозі
Теж кажу
Благодарю
Добротная• 24 января 2023
На рахунок бажань
Тогоріч прописала - в червні я живу в новому будинку в лісі ( свій старий виставила на продаж )
ітог - живу тепер в Карпатах , будинок друзі дали безкоштовно , а мій понівечений побитий
Чебуратор• 24 января 2023
Ответ дляДобротная
На рахунок бажань
Бійся своїх бажань... виходить.
Каяспер• 24 января 2023
Ответ дляДобротная
На рахунок бажань
Співчуваю.
Я колись робила карту бажань, і наклеяла купу купюр, яку рахують. Ну типу хочу багато грошей. В тому році отримувала готівку для директора. Кожен день доволі крупна сума, перерахуй, вийди з нею на вулицю, довези, здай. Збулось так збулось
Чебуратор• 24 января 2023
Я теж хотіла більшу квартиру, бо діти підросли. Тепер живу у більшій квартирі, але не вдома.
Добротная• 24 января 2023
Ответ дляКаяспер
Співчуваю.
Отакої ))
Я вже плюнула на все то
Вважаю
Доля є доля
Думати треба лише за хороше і жити сьогодні в моменті
Нічого не планувати
Я вже плюнула на все то
Вважаю
Доля є доля
Нічого не планувати