Сладкий лимончик• 24 января 2023

Київ де можна замовити розсувні вікна за нормальну ціну, а не 300000 грн

Барышня кисельная!• 24 января 2023
розсувні в нас невже роблять? це ж америка такі полюбляє, а ну покажіть, які ви маєте на увазі?

автор Сладкий лимончик • 24 января 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
Та роблять в нас такі
Просто одні нарахували вартість як половину машини
Барышня кисельная!• 24 января 2023
ааааа..... ясно, не підкажу... останнє вікно я замовляла у домі меблів на верхньому поверсі, сподобалось, особливо майстер)
автор Сладкий лимончик • 24 января 2023
Є якісь адекватні віконщики?
неДодекаэдр• 24 января 2023
Знаю,що з алюмінію їх роблять,але це дешево і не може коштувати.
Не буду• 24 января 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Та роблять в нас такі
Дуже дорого. У нас перегородка 2 м, просто декоративна, розсувна, 3000ує вийшла. Просто рамку декоративну на бадкон, де відкриваються одні двері 75 тис
Не буду• 24 января 2023
І сама система розсувна ця, єрвзна і дуже відрізняється по ціні. 300 т, то норм на зараз
Престидижитатор• 24 января 2023
Ответ дляНе буду
А з чого ця перегородка зроблена?
Tammy21• 24 января 2023
Це вам ще недорого нарахували. Їх складно робити, замовляють не масово. Це т.зв.преміум клас.
ПС. Обов´язково перевіряйте якість роботи в процесі, та, якщо є можливість, подивіться вже установлені. З цими вікнами купа проблем може вилізти.

olkabarabolka20• 24 января 2023
Є різні розсувні системи.
Умовно можна поділити на декілька різновидів:
1) Гармошка (на другому фото)
2) Паралельно-розсувні. Це, коли стулки знаходяться паралельно одна одній. Як у шафах-купе.
3) І наклоно-подвісні. Це коли стулка у закритому стані знаходиться у одному рівні із рамою. А при відкриванні стає паралельно рамі.

Є розсувні системи у алюмінії, у металопластику, цільно-склянні та з дерева.

Є герметичні і не герметичні.

Холодні і теплі.

З замками і ручками з двох сторін, або віконні з віконною ручкою.

Ціни теж будуть дуже відрізняться, але 100% всі розсувні системи дорожчі ніж звичайні вікна або двері.

І це ще не всі особливості.
Вам куди саме треба розсувна? Який розмір? Колір? Де територіально?
автор Сладкий лимончик • 24 января 2023
Ответ дляolkabarabolka20
Є різні розсувні системи.
1) Гармошка (на другому фото)

Є герметичні і не герметичні.

Холодні і теплі.

І це ще не всі особливості.
А яку ви фірму представляєте? Потрібно в Киів
olkabarabolka20• 24 января 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Я в Києві.
’Світ Комфорту’ - ось мій ІГ https://www.instagram.com/vikna_svit_komfortu/

Працюю з виробниками: Паритет, Глассо та Віконний Стандарт.
Залежно від потреб, можу запропонувати різні варіанти.
Але все треба рахувати.
автор Сладкий лимончик • 24 января 2023
Ответ дляolkabarabolka20
Я в Києві.

Але все треба рахувати.
Зараз вам напишу
Вишліть номер свій
olkabarabolka20• 24 января 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Зараз вам напишу
Вишліть номер свій
фрау Гитта• 24 января 2023
+380 (67) 355 72 72
Rechau 7,4 антрацит в масі, 2:30 на 2:40, 6ESG-20Ar-6i , два роки назад обійшлися мені в 47000,00. Ціни зараз капець, але поцікавтесь, на тоді вони дали саму хорошу пропозицію по ціні, я у них на весь будинок замовляла.