ДеньгиНеСдаю• 24 января 2023
Скло з декором на шафі купе це красиво? Чи брати просто дзеркальні двері
ДеньгиНеСдаю
• 24 января 2023
Розглядаємо тільки варіант з дзеркалом
Але чи робити на ньому декор..?
Гордая_птичка• 24 января 2023
В мене чисте скло
Натираю тричі на день
А з декором
Зе важче натерти
Натираю тричі на день
А з декором
Зе важче натерти
Кондуктор трамвая• 24 января 2023
Однозначно без декора. А лучше просто белые или другого цвета. Если нужно зеркало, то просто зеркальные без декора.
Берюковна• 24 января 2023
Мне нравится зеркало на фото 1
Чистые зеркала визуально расширяют пространство
Кондуктор трамвая• 24 января 2023
Ответ дляmarata
Не треба декору. Ця мода вже віджила своє
Моды и не было на это никогда. Просто люди с не очень хорошим вкусом такое заказывали.
СтелькаОТединицы• 24 января 2023
Без декору беріть. Хоча, у мене подібна до фото #2, але без тих плінтусів ажурних і просто по кутах дзеркал вензелі. Але замовляла давно і зараз просто чисті дзеркала взяла б.
Капуста Маша• 24 января 2023
В мене з декором. Кіт у куті, і прикольно і дзеркало не перекриває. Подобається
Некомильфо• 24 января 2023
У меня и лакобедь и матовое ( пескоструйное) зеркало. Смотреться можно и туда и туда
Моль Молливна• 24 января 2023
А вы не рассматриваете зеркало другого цвета? У нас бронза. Мне очень нравится