Самый умный• 24 января 2023
Мами хлопців 10-11 клас, що думаєте?
Думаю більшість переймається такими ж думками, як і я….
Син зараз в 10 класі, через місяць буде 16 років. Живемо в маленькому місті, тут у нас спокійно, не уявляю навіть, як страшно, де часто прильоти (((
Син відмінник. Математичний сильний клас у школі. Сильні репетитори англ і математика. Гарні результати.
Стоїмо тепер і ми на роздоріжжі зі вступом тут чи десь там ((( Готуватись до ЗНО чи вчити мову тієї країни, куди вступатиме? Купа питань і в голові каша (
1) якщо ситуація не зміниться, то ясно що це буде за «навчання» тут.
2) як нам, батькам, спокійно жити, коли дитина припустимо в Києві, Дніпрі чи Одессі, де часто прильоти і постійна загроза?!
Або пункт 3) виїзд і вступ закордоном. А це взагалі здається мені як із області фантастики..
Всім серцем хочеться бути тут на своїй землі, а не тинятись там, де ти нікому не треба. Але ж самі бачите (((
Давайте, мами, поспілкуємось тут, хто які варіанти розглядає для своїх дітей. Думаю тема буде цікава і актуальна, тому що час піджимає. Ще по суті рік-півтора.
Dimonsan 03• 24 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Студентів закордонних ВНЗ пропускали ж з купою довідок, а теперь перестали? Це тому про тих, що у 22 році вступили? Чи всіх не пускають, навіть тих, хто давно вчився до війни?
С 14 сентября не пропускают никого, ни с визой, ни до 24 ни после
Закрыли всех
Я натуралка• 24 января 2023
Ответ дляБайденовцы1996
Идите в верховну раду тогда там и падайте
Такие терпилы, как вы, молчите - толку ходить? Пошел бы бабский майдан - может, чего-то и добились бы
Мурзилка• 24 января 2023
Ответ дляЛюбительница
мова про дітей! Ви розрізняєте?
Розрізняю.Так от , як на вашу думку,чи велика різниця 17 років хлопцю і 20 років? Як на мене - ніякої. В обох випадках то діти.І то майбутнє.Бо нація - це і є люди. Можна було платити більшу платню в армії і добровольців було б більше ( не за гроші звісно люди йшли б,а просто знали,що в разі чого його жінка і діти не стоятимуть під мостом з довгою рукою). Витягнути максимально гроші з бюджету і найняти проф.легіони з інших країн.Але позакривати людей,як в середньовіччі, я вважаю злочином. Але критичне мислення в більшості геть відсутнє. Замість відстоювати свої права,то краще покластися,що ’ там зверху видніше,як треба’ , а потім крутитися і думати,як скоріше втікти з країни і чи буде взагалі така можливість.
Чебуратор• 24 января 2023
Ответ дляСамый умный
Я зможу поїхати з ним допомогти облаштуватись, а потім сам якось, буду навідуватись, що робити. Вдома залишається тато та менший син.
Але це все для мене, як страшний сон (((
Він там сам, а ми дома втрьох 🥺
Оце ви нагнітаєте! Ще нікуди не вступив, а ви же так страждаєте. Там є бадді програми, ніхто не залишить одного, допомагають і зі втспними формальностями, і з побутовими питаннями. Є куратори. Є відео зв‘язок, якщо вступить в ЄС, так вам тут їхати - три рази впасти і приїхали до сина. Не хвилюйтеся!
СернаМоисеевна• 24 января 2023
Не лякайте жінку, до 18 зможе виїхати хлопець, ніхто під рушницю його не пожене.
Самый умный
• 24 января 2023
Ответ дляЯ такая боевая
Тоді це ніяк не вище шкільного ,соррі. Я добре в темі, бо у сина золота медаль та диплом з відзнакою одного з найкращих вузів України.
Мій ще в 10му аууу. Вище шкільного 10го класу! Ще 11 клас, нічого? І 10 ще не закінчився.
Бжоли-бандерівці• 24 января 2023
Ответ длязахідний_діалект
Автор пишет про « выступ за кордоном , а не про 24 параграф
Если он выедет и будет поступать как « местный», условия поступления совсем другие
И Abitur или Matura он вряд ли получит такой, чтобы с местными конкурировать
Если что, я в Вене, дети заканчивают бакалавриат в Германии
мне объяснили что если сначала ты там по 24 параграфу, то поступаешь в вуз без счета блокированного. я узнавала т к интересует 2е высшее, денег запасенных нет (именно поэтому в украине так и не поступила), но язык пока не оч хорош мой.. да, при поступлении все выплаты снимутся с меня, и я длжна буда сама и квартиру оплачивать и прожи.минимум, и раз в семестр около 150-300евро платить на некий взнос.. но я не сдала В1, поэтому чую что минимум год учить до В2 мне еще в лучшем случае.. ну это если вдруг недайбог не закнчится через год война..
Моська-слон• 24 января 2023
Все мои знакомые увезли, чехия, австрия, германия. Увозите.
Вчера, со слов препода на нашей кафедре, его племянника:остановили машину и многодетного заставили подписать добровольную на вступление. 8 здоровых мужчин не выпускали, пока не подпишет.
Хи хи, ну ну• 24 января 2023
Автор, в цьому році відправила сина до Польщі після 11 класу. Що Вас цікавить, запитуйте.
Самый умный
• 24 января 2023
Ответ дляНаша взяла
Якщо ви з села до Києва його відправите, то теж буде, як страшний сон
От чесно
Думаю, що так (((
Чебуратор• 24 января 2023
Ответ дляDimonsan 03
Закрыли всех
Нічого собі! А як же їхні контракти? Чи гранти, наприклад. В магістратурах вже й робочі, і наукові контракти мають, як з ними, хто відповідальніть нестиме? І немає перспектив ніяких?
Наша взяла• 24 января 2023
Ответ дляСамый умный
Як ви визначаєте вище - нижче?
Він проходив десь тести на визначення рівня мови?
ИзЮмрудная• 24 января 2023
Ответ дляМоська-слон
так а уто ему лекарь что подписал если не хотел?
Мурзилка• 24 января 2023
Ответ дляКонтрольница
Ну так воно і є. І я така. Мої ще молодші школярі, але якщо буде така ситуація - буду вивозити. А як може ще зробити нормальна мати? Я не хочу думати про чоловіків чужих, вірніше, я не хочу озвучувати що я думаю про це, просто не хочу, може тому що розлучена, не знаю. Дітей однозначно вивозити. Бо прийняти новий закон і гребти з шістнадцяти це зеленим нічого не стоїть.
Ну так я про це і кажу.Історія циклічна.Коли в табори забирали сусідів в 47 теж всі сиділи і мовчали з надією,що вони якось пропетляють і до них не прийдуть...
Контрольница• 24 января 2023
Ответ дляМурзилка
Ви не праві в одному аспекті, про витягнути гроші з бюджету максимально)))) Іх витягли максимальніше нікуди і розпиляли, там маєточки по кільканадцять мільйонів, Дубаї, Монако. А хто ж це все повинен боронити чинушам? Правильно- отакі хлопці з містечок, як син автора. Ну всі ж це зараз читаємо в новинах. А що- читаємо і терпимо. Аж вивертає. І так в усьому.
Dimonsan 03• 24 января 2023
Ответ дляАстановитесь
Мне сказали, что если бы было какое-то постановление по студентам, они дали бы разрешение в военкомате без проблем. Я в сентябре или октябре там была
Да, как раз в это время быстренько убрали эту категорию с информационного листа дпсу о выезде
Никто на границе не дал официальный ответ, даже отказы ребята с трудом вытягивали, петицию подписывали
Все ждали постановление, которое никто не собирался давать
Гришина (депутатка) так впрягалась - всё будет, мы работаем… я дура своего чуть приостановила, типа будет постановление пропустят без проблем…
Dimonsan 03• 24 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Никто
ХикориДикори• 24 января 2023
Ответ дляЯ натуралка
Увезла в 15. В 10 классе ставят на учет в военкомат. Я не готова рисковать
Подскажите, куда вы уехали и как с возможностью получить высшее образование в вашей стране? Очень переживаю, что после переезда у ребенка снизиться шансы на получения образования в чужой стране(((
Я натуралка• 24 января 2023
Ответ дляХикориДикори
В Израиль
Бюст Березуцкого• 24 января 2023
Ответ дляАстановитесь
Я так застряла с сыном студентом в Украине((( готова квартиру в Киеве отдать, чтобы спасти ребенка своего. При том, когда поступал (до войны еще), думали куда лучше-у нас или в Польше учиться. Остановились на Киевском вузе. Сейчас грызу локти((( я сама уже это все не выдерживаю, и конца этому ужасу нет. И выхода нет. Ребенка не бросишь.
Почему не сделают официальный платный выезд???
Как я вас понимаю. Была в той же ситуации. Но сын летом смог уехать. Учится в Польше опять на первом курсе
Айпишница• 24 января 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Если владеет английским - поступать не в Украине
Я б сказала не так, якщо володієте німецькою, то маєте шанси на умовно безкоштовну освіту або ж маєте ще час почати вчити. Або ж вчити чеську/польську/словацьку до рівня В2, щоб мати можливість безкоштовного навчання.
Зі знанням англійської все досить не бюджетно.
Син в 11-му, весною 17-ть.
Айпишница• 24 января 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
не знаю как где, но в Германии приддется еще 2 года в их гимназию ходить прежде чем поступать
Ні, рік в штудієнколег але навчання німецькою.
Самый умный
• 24 января 2023
Ответ дляНаша взяла
Як ви визначаєте вище - нижче?
Дуже просто. Порівнюю шкільну програму і те, що він вивчає на додаткових (Часто проходить онлайн). Як пише твори, як усно говорить, які аудіювання слухають, який словниковий запас. Дівчата, в мене ін-яз і 2 роки Англії, то певно знаю, як відрізнити ☺️
А ще пісні, ютуб, фільми англ…
Репетитор розбирають аудіювання B2/іB2.
А ще пісні, ютуб, фільми англ…
Репетитор розбирають аудіювання B2/іB2.
Бюст Березуцкого• 24 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Всех
Гарачый Шыкалад• 24 января 2023
Ответ дляАстановитесь
Я тоже не понимаю этого. Готовы платить по 15 млн за погибших и бегают за мужчинами на улицах с повестками. Не проще ли на эти деньги нанять профессиональных военных и выпустить людей из страны.
Дон Пэдро• 24 января 2023
Ответ дляСамый умный
🤮 так написали, як обісрали.сельские отличники….Я прожила в Англії 2 роки, англ знаю дуууже гарно і краще вас розумію, який розмовний має бути. Мої діти теж шпіляться на англ з німцями, арабами, турками і тд, але якщо ви думаєте, що ТО розмовний англ, то мені вас шкода, городская ви наша. Розмовний рівень - це не купити хліб в маркеті чи квитки в касі. Це ріаень B1 /B2. В сина В1 точно. Але до Б2 певно не дотягує. Фільми дивиться із субтитрами.
А мой без субтитров мульты смотрит.
Я просто сравниваю обычного двоечника и отличника))
В чем прикол?
Мурзилка• 24 января 2023
Ответ дляКонтрольница
Я мала на увазі витягнути гроші для захисту країни.Те,що їх тягнуть на приватні рахунки , то лише сліпий не бачить. Гум.транші ідуть колосальні. А хоч комусь із переселенців може хоч кімнату в комуналці дали,мовчу вже про будівництво...Але я от реально втомилася про це говорити,люди неначе посліпли.Воно зрозуміло,що як признатися собі в цьому трешу,що твориться,то треба ж щось думати - вирішувати. А так це ніби зняли з себе відповідальність,нехай пан, цар і т.п. за нас подумає . Реально жах і сюрреалізм якийсь.Але я навіть зі знайомими не дискутую,та й тут переважно читаю лише.Це щось сьогодні мене зачепило
НаливайКа• 24 января 2023
Гоните английский. До лета обязательно дотяните до высокого уровня и сдайте на сертификат (Ielts или Toefel)
Если решите в Штаты - ещё и Sat пригодится (есть такая фишка у них - «слепое» поступление. Но позволить себе отбирать себе студентов по такому критерию может очень небольшой список универов)
Айпишница• 24 января 2023
Ответ дляСамый умный
Не прям розмовний, але набагато вище шкільного рівня
Потрібен в більшості вузів для підтвердження рівня англійської мови сертифікат IELTS або TOEFL в залежності від вимог закладу.
Німецька TestDaF