СпайдерВумен• 24 января 2023
На каком сроке чаще всего случаются выкидыши?
Лика-прилипка• 24 января 2023
До 12.
Лежала на сбереженні один раз на 9му, другий раз на 10-11 тижні. Та і в палаті всі були біля 10 тижня
Мая твая не панимать• 24 января 2023
Автор, якщо Ви вагітні чи плануєте навіть не читайте такі теми - так Ви програмуватимете себе на негатив. Пишу з власного сумного досвіду.
Блондинка в Законе• 24 января 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Всім, кому суджено народитися - народяться. Теж з мого досвіду очікування, віку і викиднів.
СпайдерВумен
• 24 января 2023
У меня уже 12, что то болит внизу живота. Но была на УЗИ сегодня, сказали,что все в норме
Блондинка в Законе• 24 января 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Якщо на узд все Ок, то відпочивайте, пийте вітамінки і не читайте таких тем.
Янгол в камуфляжі• 24 января 2023
В подруги на 29 неделе,начались роды.Автор,ну зачем вам читать плохое
СпайдерВумен
• 24 января 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Токсикоз до сих пор не проходит, особенно плохо во второй половине дня и вечером((
Не отдыхается(
ЛижТолько• 26 января 2023
Ответ дляЛика-прилипка
До 12.
как проявлялось? переживаю
Лика-прилипка• 26 января 2023
Не переживайте, бо це точно ніяк не допоможе.
Багато всього було - і ниття, і тонус,і не дуже аналізи, і виділення рожеві, і навіть підтікання вод тест показував на пізніх сроках.
Нерви тільки погіршують самопочуття.