Сундучок с каникулами• 25 января 2023
Індукція що можна а що ні?
Дівчатка встановили індукцію Елеус виникають питання як ви користуєтесь?
1.Чі можна гарячу каструлю відставити на холодну конфорку? загорається індикатор що поверхня нагрілась.
2.Чі ставити посуд одразу з холодильника?
3.На якому режими витираєте її тряпкою?коли на виключену витираю почінають блимати сигнали що довго нажимала на кнопки,а чому вона реагує на тряпку а не на пальці.
Що ще не можна робити?
Прячусь от Всех• 25 января 2023
Все можно.
Холодное на горячее, из холодильника.
Мыть в любом состоянии хоть горячую хоть холодную.
Никаких ограничений. Никаких ’нельзя’ не знаю за 7 лет использования индукций
Холодное на горячее, из холодильника.
Прячусь от Всех• 25 января 2023
И горячее на холодное. Достаю из духовки запеканку и ставлю на индукцию.
Неправдиша• 25 января 2023
Інструкцію до використання читали? Чи відразу сюди?
Бо зараз вам розкажуть
Сундучок с каникулами
• 25 января 2023
Ответ дляНеправдиша
Бо зараз вам розкажуть
читала,але на такі питання немає відповіді
Хранительница чешки• 25 января 2023
То більше питання до каструль, а не до індукції. Аое так як на індукцію роблять лише хороші каструлі, то все можна.
Коли ви витираєте включену плиту, вона вам подає знаки, що ви на неї каструлю забули поставити, якщо довго не буде каструлі, вона просто виключиться
Хранительница чешки• 25 января 2023
Стосовно сенсорних кнопок - вони реагують на будь-яку перешкоду, яка розміщується на кнопці незалежно від того, це ганчірка чи калюжка води.
Сундучок с каникулами
• 25 января 2023
Ответ дляnavariya
Додам..
На брендовом посуді, знизу, на дні, викарбовано, для чого і якої поверхні призначено.
Інакше, стане одноразовим...(
так на посуді позначено,але в мене емальоровані каструлі теж працюють
Незнакомлюся• 25 января 2023
1. Це нормально. Ну вона ж нагрілась, от і показує.
2. Я ставлю
3. Витираю будь-коли, але зазвичай мию, коли вже не працює. Коли мию мокрою тряпкою там, де сенсорні кнопки, вона починає пищать. Це теж нормально. Вона думає, що її намагаються ввімкнути, але якщо на ній нема каструль, то пищить. Або якщо заллє кнопки, то теж пищить і вимикається.
В мене є спеціальна ганчірочка з мікрофібри, якою я одразу насухо протираю поверхню, щоб не пищала и і не було розводів.
2. Я ставлю
Сундучок с каникулами
• 25 января 2023
Ответ дляНезнакомлюся
2. Я ставлю
виробник відповів що треба вимикати з розетки,в мене підключена без розетки напряму,але дергати кожного разу розетку я витирати це не правильно,спробую нажати кнопку Заблокувати може не буде пищати
Незнакомлюся• 25 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Де, цікаво, виробник взагалі бачив, щоб такі плити включали в звичайну розетку? Там з нею навіть вилка в комплекті не йде. І навіть якщо роблять розетку, то вона захована за кухонними меблями, доступ може бути проблематичним. Кожен раз в щитку відключати? Ну це вже занадто.
Не впевнена, але здається, навіть коли заблокувати, то вона пищить, якщо мокре на сенсорах. Зараз не можу перевірити, нажаль.