Ну что, и снова здрасьте?)))
frumoasa17• 25 января 2023
Ответ дляZelenkа
Задрали вже, у нас і сирени не було. Закинула прання, сиджу ору з кота, як він кекекекеке на голубів)
Обожнюю коли вони так роблять.
frumoasa17• 25 января 2023
Ответ дляNasta9019
Я здивувалася але нормально зустрів. В порівняні що він говорив до. Ім´я вже вибрали. Анна.
Ви народили
Мої вітання вам. Вам сил і здоров´я з донькою. Миру всім нам.
У мене теж донька Анна, але називала не я. Найкраще жіноче ім´я, як на мене. Популярне дуже.
Мої вітання вам. Вам сил і здоров´я з донькою. Миру всім нам. У мене теж донька Анна, але називала не я. Найкраще жіноче ім´я, як на мене. Популярне дуже.
frumoasa17• 25 января 2023
Ответ дляanonimka
нифига се... Это впервые тревога из-за десанта?
’Біля Рівненщини та Волині відбувається висадка десанту, тренування білорусів і росіян’
Нічому не хотять вчитися. Вже десант був. Дуже жаль що вони в останній момент передумали на Київ свою ’еліту’ скидати. Був б закшвар.
a.ostroverh• 25 января 2023
❗️Вірогідність запуску ракет з акваторії Чорного моря та Азовського моря
Зафіксовано тактичну авіацію ворога над акваторіями та на окупованих територіях.
Це Ірпінь, Гріша 🤙🏾