Ну что, и снова здрасьте?)))
mirka-milka• 26 января 2023
Ответ дляmamaМия
Теремки, Київ також весь район вимкнули(((
У нас на Трое и не было))
Но инет тянет ,значит соседние дома со светом
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляYammystar
Сижу думаю вести дитину в садочок чи ні. Там їх хоч в укриття ведуть, а дома тупо 11 поверх. Але і шкода цілий день шоб там сиділа
Я бы повела
mirka-milka• 26 января 2023
Пока так
❗️Так як ми писали вище в каналі☝🏾, ПУСКИ РАКЕТ Є і вони бойові 🤬 так орки нас вітають з отриманням військової допомоги (танків). Проходимо в укриття.
До 50 ракет летить до нас ( Х-101 + Калібри)
❗️ Через загрозу ракетного удару в Києві та області вводяться екстрені відключення електроенергії, — ДТЕК
⚠️ Деталініше про атаку читайте вище в каналі ☝🏾
Посилання на наш канал
👉
Посилання на наш канал
👉
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляmirka-milka
Пока так
Посилання на наш канал
👉
Посилання на наш канал
👉
Ух
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Дівчата, хтось виспався взагалі? Я трималася, щоб сюди не заходить, але все одно не спала ((. А під ранок заснула, так в когось неподалік так засвистіли гальма, що мене підкинуло, бо вирішила, що ракета летить
mirka-milka• 26 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Та не,глаза надо вставить )
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляКузякин
Мне ночью снился сон: смотрю в окно и летит мопед. То есть мопед в прямом смысле слова.
Доброе утро!
Давно Вас не видела
Как у Вас ночь прошла?
Давно Вас не видела
Как у Вас ночь прошла?
frumoasa17• 26 января 2023
Ответ дляZelenkа
Ви ж з Одеси, вірно? А до нас що тут їхати, бла-бла кар три години, головне з траси через міст перелізти🤭
Так, з нею рідної. Я взагалі не мандрувала, не зупинялася по Україні, крім Київа, Львова, Чернівців та українських Карпат.
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляКузякин
В Лозовой сбили шахеды, только залетели в область. Спасибо нашим парням и держим за них кулачки сегодня
Да,только на них вся надежда
mirka-milka• 26 января 2023
Розвідка повідомляє, що десь через п’ятнадцять хвилин ракети зайдуть в повітряний простір України з харківського напрямку
frumoasa17• 26 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
У мене взагалі поганий сон. Кожні 1-2 години прокидаюсь на кілька хвилин. Скоро буде ку-ку(
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляmirka-milka
Та не,глаза надо вставить )
Аналогічно, я букви погано бачу. Ще й збиралася сьогодні звіт річний подавати ((
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляmirka-milka
Написали, что уже зашли
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
Повірте, всі ми ку-ку. Просто кожен по-різному
a.ostroverh• 26 января 2023
Ответ дляZelenkа
А в іншій чашечці чай не такий? 🤭
Оце сила волі!
Остро хочется весны!
Поэтому заказала с цветочками)
Осталось ёлку сложить
Поэтому заказала с цветочками)
Осталось ёлку сложить