irina _d• 25 января 2023

Хвилювалочки, привет!

Ну что, и снова здрасьте?)))
Милаяяяя• 26 января 2023
Ответ дляolyagol
На другом канале видела, запуск примерно 7.30, время подлета 8.20
Спасибо

Zelenkа• 26 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ну главное, чтобы быстренько и эффективно мы все сбили
Там и свет дадут)
Мне на нп надо, чашечку забрать)))
Я даже меренговый рулет начинать не хочу
А в іншій чашечці чай не такий? 🤭
Оце сила волі!
Милаяяяя• 26 января 2023
Ответ дляolyagol
А можете этот канал сказать, пожалуйста
Ol-a• 26 января 2023
Доброго ранку!
Спустилась в метро і з ескалаторами вниз перейшла на вверх, відчуваю сьогодні не попрацювати в філії на лівому березі,бл.
Zelenkа• 26 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я ніколи не була у вас Треба виправити.
Ви ж з Одеси, вірно? А до нас що тут їхати, бла-бла кар три години, головне з траси через міст перелізти🤭
olyagol• 26 января 2023
Ответ дляМилаяяяя
А можете этот канал сказать, пожалуйста
🚀 РАКЕТА UA
mirka-milka• 26 января 2023
Ответ дляmamaМия
Теремки, Київ також весь район вимкнули(((
У нас на Трое и не было))
Но инет тянет ,значит соседние дома со светом
Милаяяяя• 26 января 2023
Ответ дляolyagol
🚀 РАКЕТА UA
Спасибо
ybloko• 26 января 2023
Добрий ранок. Позбивали дрони, будемо нищити ракети. Віримо.

olyagol• 26 января 2023
Ответ дляМилаяяяя
А можете этот канал сказать, пожалуйста
но там смотрю сообщение изменили, время подлета уже не пишут, видимо сомневаются
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляYammystar
Сижу думаю вести дитину в садочок чи ні. Там їх хоч в укриття ведуть, а дома тупо 11 поверх. Але і шкода цілий день шоб там сиділа
Я бы повела
mirka-milka• 26 января 2023
Пока так

❗️Так як ми писали вище в каналі☝🏾, ПУСКИ РАКЕТ Є і вони бойові 🤬 так орки нас вітають з отриманням військової допомоги (танків). Проходимо в укриття.

До 50 ракет летить до нас ( Х-101 + Калібри)

❗️ Через загрозу ракетного удару в Києві та області вводяться екстрені відключення електроенергії, — ДТЕК

⚠️ Деталініше про атаку читайте вище в каналі ☝🏾

Посилання на наш канал
👉 https://t.me/+aAaZ8kQkkpo2ZjRi
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляmirka-milka
Пока так

Посилання на наш канал
👉 https://t.me/+aAaZ8kQkkpo2ZjRi
Ух
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Дівчата, хтось виспався взагалі? Я трималася, щоб сюди не заходить, але все одно не спала ((. А під ранок заснула, так в когось неподалік так засвистіли гальма, що мене підкинуло, бо вирішила, що ракета летить
Кузякин• 26 января 2023
Мне ночью снился сон: смотрю в окно и летит мопед. То есть мопед в прямом смысле слова.
mirka-milka• 26 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Та не,глаза надо вставить )
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляКузякин
Доброе утро!
Давно Вас не видела
Как у Вас ночь прошла?
sobacura• 26 января 2023
Ну шо, всім здрастє? Ви хоч розходились?У всіх все норм? Я спала, в нас тихо було.
Кузякин• 26 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Доброе утро!
Давно Вас не видела
Как у Вас ночь прошла?
В Лозовой сбили шахеды, только залетели в область. Спасибо нашим парням и держим за них кулачки сегодня

frumoasa17• 26 января 2023
Ответ дляZelenkа
Так, з нею рідної. Я взагалі не мандрувала, не зупинялася по Україні, крім Київа, Львова, Чернівців та українських Карпат.
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляКузякин
Да,только на них вся надежда
mirka-milka• 26 января 2023
Розвідка повідомляє, що десь через п’ятнадцять хвилин ракети зайдуть в повітряний простір України з харківського напрямку
frumoasa17• 26 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
У мене взагалі поганий сон. Кожні 1-2 години прокидаюсь на кілька хвилин. Скоро буде ку-ку(
ok1904• 26 января 2023
Ответ дляКузякин
Приємно читати!
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляmirka-milka
Та не,глаза надо вставить )
Аналогічно, я букви погано бачу. Ще й збиралася сьогодні звіт річний подавати ((
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляmirka-milka
Написали, что уже зашли
SameTo• 26 января 2023
Суммарно часа три поспала, после ночной темы...
ok1904• 26 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я вчора випила седативного , ще була добряче втомлена(в ніч попередню мало спала), то до ранку спала!
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
Повірте, всі ми ку-ку. Просто кожен по-різному
a.ostroverh• 26 января 2023
Ответ дляZelenkа
А в іншій чашечці чай не такий? 🤭
Оце сила волі!
Остро хочется весны!
Поэтому заказала с цветочками)
Осталось ёлку сложить