Ну что, и снова здрасьте?)))
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляsobacura
’⚡️У Київській області влучили в енергетичний об’єкт, застосовані екстрені відключення електроенергії, повідомили в ОВА. ’
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляsobacura
’Також є пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури, приватних і багатоповерхових будинків внаслідок нічних та ранкових атак. Постраждалих немає.’
Це по області? Бо в Києві постраждалі є((
Ответ дляMozarella
да отож, у нас только утром было слышно 2р и все
может попали не с нашей стороны
’Найскладніша ситуація з електрикою зараз у Київській, Одеській та Вінницькій областях, повідомив міністр енергетики Галущенко. Зафіксовані влучання в об´єкти критичної інфраструктури, діють аварійні відключення.’
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Ось такий графік
Поняла
Вам выключили по графику
А то я подумала из Вашего предыдущего Поста,что экстренное отключение
Вам выключили по графику
ksunuyabelaya• 26 января 2023
Ответ дляОлеся-1f8e
Жаль…)
Такий талант має бути побаченим
Мы как то пытались
Не смогли заинтересовать (
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляoksanav
Адблок ставте. Я поставила, тепер без реклами.
Подскажите, пожалуйста, Как это сделать?
Допустим,появилась эта реклама и Какие дальше мои действия?
ksunuyabelaya• 26 января 2023
Ответ дляoksanav
Яка краса! Вона сама придумує форму та «пейзаж» навкруги, чи якийсь малюнок/картинку візуалізує?
Так сама придумує
Все в процесі
З голови
Все в процесі
З голови
ksunuyabelaya• 26 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Краса , точно мудрі раніше говорили , справжній скарб , то руки людськи !
Так вона ще й дуже розумна і добра
Ответ дляok1904
Діма Клімченко kids bild studio знайдете в мережі (їх умови я не знаю, але дітей ходить багато )
Бібліотека 101 Бєліков Олександр (це переселенець з Донецька, наш чєловєк, дуде талановитий,порядна людина,можу спитати контакт, якщо серйозно зацікавить )
Ще на Борщаговці є , Тимофій Лєбедев веде, де саме можу уточнити
Ще є десь в центрі, але той гурток з нами близько не контактує.
Ipms boryspil ua гляньте фейсбук, там про громадські заходи нашого дорослого клубу, ну а діти це ж наше майбутнє.
Уточніть будь ласка, у мене донька цікавиться.
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляsobacura
О, нашла відео про нашу окупацію. Передивилась знов, наревлась....
Посмотрела
Действительно, нельзя без слез это смотреть
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляMozarella
я за правду, скажите как есть
да попали, свет хз когда будет
Та вони наче так і сказали. Екстрені ж просто так не бувають.