60 метров сметаны• 25 января 2023
Як почистити шерстяне пальто?
Тимчасово у малому населеному пункті, хімчисток немає.
Йшла ввечері по неосвітленій вулиці, знатно наступила у болотяну калюжу. На світлому пальті внизу утворилися плями з болота. Мокрі не терла, коли висохли легко потерла сухою губкою. Та все ж видно плями.
На бірці лише суха чистка.😩
60 метров сметаны
• 25 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
Тільки в хімчистка але в мене не дешеві пальто. Живу в селі.
Пальто хороше, 75% шерсті. Також не дешеве.
До найближчого міста з хімчисткою 120 км. Таки мабуть перетопчуся в куртці.
Сам себе Петросян• 25 января 2023
Є хімчистки, які працюють віддалено з клієнтами, використовуючи, наприклад, Нову Пошту.