ПрипоРошенная• 24 ноября в 17:57
Це лінощі?
В мене таке буває, що просто нічого не хочеться робити, якась апатія до всього. Я собі взяла ще підробіток на вихідні, і часто в мене немає бажання ним займатись. Роблю через силу, а потім немає настрою через це.
Це лінощі?
И_В_офигительных_штанах• 24 ноября в 17:58
Если да, то что? Я могу вас пристыдить если хотите, бесплатно))
Майданщица• 24 ноября в 18:00
Ничего не хочется делать - это норм.
Или вы хотите быть занятой и работать каждую минуту своего бодрствования?
МаксХмара• 24 ноября в 18:01
В вихідні потрібно відпочивати, поїхати в поле, в ліс на річку, посмажити там шашлик чи просто сосиски. Полежати в ліжку весь день з сємками і серіалом, погуляти з собаками з притулку, а не пахати вічно, як я дурнувата купу років
ПрипоРошенная
• 24 ноября в 18:01
Ответ дляМайданщица
Ничего не хочется делать - это норм.
Мене турбують докори сумління, якщо я нічого не роблю) виникає думка, що можна провести цей час з користю.
Майданщица• 24 ноября в 18:01
Підробіток вам необхідний? У вас є фінансова потреба у ньому? Знаєте напевно куди, на що саме, гроші від підробітку підуть?
Майданщица• 24 ноября в 18:03
Ответ дляПрипоРошенная
Ви напевно зкопіювали ті докори від батьків, від мами своєї зокрема. Тому для вас і не є прийнятним вільний час і нічого не робити .
У мене мама лежала на дивані і курила бамбук у її вільний час- і тому мені нічого не робити - дуже ок))
ЖенаАйтишнеГа• 24 ноября в 18:06
Ответ дляПрипоРошенная
Зробіть собі умовний графік і дотримуйтесь. Я працюю віддалено, мене ніхто не контролює, головне,щоб в строки була виконана робота. Я зробила собі план-працюю в один і той же час кожен день, іноді можу не працювати, якщо пагано почуваюся або є справи, але я знаю, що до певної дати я повинна все зробити. На вихідних не працюю -це табу. От тоді можу нічого не робити з чистою совістю.
Майданщица• 24 ноября в 18:07
Ответ дляПрипоРошенная
Ну то ви і «проводите час з користю» - знайшли підробіток і працюєте. Але ваше тіло з вами не згодно і саботує це. Ось вам і конфлікт всередині себе.
Навчіться і відпочивати і кайфувати від життя у вільний час. Це також дуже необхідно. Звичайно , якшо у вас немає гострих фінансових проблем. Якщо є- то краще їх закрити спершу
ПрипоРошенная
• 24 ноября в 18:08
Ответ дляМайданщица
Відкладаю на майбутнє
Капитанша• 24 ноября в 18:09
Ответ дляПрипоРошенная
Отдых - это необходимость. Поэтому вы и проводите время с пользой - отдыхаете
Майданщица• 24 ноября в 18:11
Ответ дляПрипоРошенная
Відкладаю на майбутнє
Не знаю шо вам сказати.. На майбутнє відкладати добра справа . Але якшо б у вас це природньо було.. якшо тіло і мозок не хоче працювати у ваш вихідний - це можна зрозуміти також, ви згодні з цим?
Або домовлятися з собою.
І до речі не бачу нічого поганого у байдикуванні у вільний від роботи час. Це не лінь для мене. Це спосіб провести час так, як хочу я- а не як робота від мене вимагає.
Або домовлятися з собою.
Багиня• 24 ноября в 18:13
Ответ дляПрипоРошенная
Просто Вам ці кошти необхідні. У мене так само. Всі вихідні на підробітках. Зараз захворіла. Сьогодні 4 день лежу,трошки легше, а я вже збитки рахую
Забрала і не сказала• 24 ноября в 18:26
Думаю, ближче до прокрастинації. Ви ж взяли роботу, не відмовилися. Проблеми саме в тому, щоб почати.