Леннон_Жив!• 25 января 2023

що зі мною? вся в серіалах

думаю, це в недостачі (тобто відсутності) любові по житті.
розлучена вже як 4 роки, до того ще 1-2 роки нічого не було.
і не просто серіали, мене цікавлять теми кохання і становлення особистості. де мужчина сильний, брутальний закоханий. як закохуюсь в актора - все з ним передивляюсь.
з початку війни в селі з дочкою і родичами, і ніде не виходжу майже)
але коли працювала - теж вся була в серіалах і фільмах.
ночами дивлюсь)
автор Леннон_Жив! • 25 января 2023
Ответ дляРыжая бестия
Не кореец, но темные волосы..красавчик)
от саме таких великих не люблю)))))

бювет_в_обед• 25 января 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Автор, недостаток любви и эмоций в реальной жизни. Я вот в книги ушла, убегаю из нашего мира туда
И я. И книги и сериалы . Прямо дневники веду .
Я так переключаюсь .
бювет_в_обед• 25 января 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
корейські серіали
Ни разу не пробовала. Ничего не знаю о них. Посоветуйте, такой … динамичный и интересный
База_птеродактилей• 25 января 2023
Ответ длябювет_в_обед
Я так переключаюсь .
Кстати, я и дневник веду тоже)
Помогает немного в себе разобраться
автор Леннон_Жив! • 26 января 2023
Ответ длябювет_в_обед
Алые сердца
Робот Вертер• 26 января 2023
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
А я про постапокалипсисы
Порадьте щось цікаве 🙏
Робот Вертер• 26 января 2023
Ответ дляВикасикрет
У мене те ж саме. Вперше засіла за серіал після розставання, і помітила що це таке бігство від реальності. Зараз те ж саме. Дивлюся один за одним. За сніданком, за вечерею, під час приготування їжі чи навіть прибирання. Саме про кохання, щоб актор був красивий.
Що дивитися? Поділіться будь ласка, в пошуку зараз)

Викасикрет• 26 января 2023
Ответ дляРобот Вертер
Обожнюю корейські дорами.
Наприклад, Вінченцо, Морське селище Ча-Ча-Ча, Аварійна посадка кохання)).
А ще почала турецький Зимородок)).
Я_готова_ко_второму• 26 января 2023
Ответ дляРобот Вертер
Порадьте щось цікаве 🙏
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3272063
Робот Вертер• 26 января 2023
Ответ дляВикасикрет
Обожнюю корейські дорами.
А ще почала турецький Зимородок)).
Раніше теж дивилася Корею, а тепер не можу налаштуватися на хвилю)