Ненавязчивый синтезатор• 25 января 2023
Туш cabaret чи idol? В кого були зайдіть.
Невже люкс може бути гірша від масс маркет?
Я зупинилась на grandiose - туш шикарна, закінчилась і я купила drama hypnose , гірше від мейбелін.
Порадили мені ідол, читаю відгуки , що кабарет за 100грн краще)
Хто що знає?)
ЦыбаФу• 25 января 2023
Мне лучшие Герлен, Шанель, Диор (по убыванию).
И прочая декоративка нравится Диор.
Форточка• 25 января 2023
Кабаре - це вівєн сабо
Якщо вас не бентежить власниця росіянка, то так-туш хороша дуже
Я перейшла на чорну (з малиновим на тюбику) ейвелін
Ідоль не мала, мала бетер зен секс і гіпноз-нічого ахового
Катька Пушкарева• 25 января 2023
Моя любимая тушь Кабаре, она пропала с продажи. Купила 2 тюбика из остатков на олхе.
Ненавязчивый синтезатор
• 25 января 2023
Ответ дляКатька Пушкарева
А з люксу Ви пробували?
Ненавязчивый синтезатор
• 25 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
И прочая декоративка нравится Диор.
А з герлен яка?
Катька Пушкарева• 25 января 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
А з люксу Ви пробували?
Так, YSL, Lancomе. Ланком теж подобалась, але навіщо платити більше, якщо за копійки можна купити не гіршу.
Ненавязчивый синтезатор
• 25 января 2023
Ответ дляФорточка
Кабаре - це вівєн сабо
Ейвелін 10 років тому користувалась, доволі нічого.
Грандіоз це найкраще що я прбувала, але 3 тюбики з поломаним дозатором, а ціна понад 1.000
Ненавязчивый синтезатор
• 25 января 2023
Ответ дляКатька Пушкарева
А яку мали від ланком?
Печальки.нет• 25 января 2023
Ответ дляФорточка
Кабаре - це вівєн сабо
Мейк ап наполягає на тому, що бренд зареєстрований у Європі. Те, що власниця родом з росії, не має значення, тому що податки і весь прибуток залишається в Європі
ЦыбаФу• 25 января 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
А з герлен яка?
Золотая
Покупаю черную. У Шанель очень красивая синяя.
Ненавязчивый синтезатор
• 25 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Золотая
Дякую
Айпишница• 25 января 2023
Спробувала майже всі туші люкс сегменту. Були такі, що думала, нафіг я викинула такі гроші. Але та ж Кабаре і Колор мі 3 в 1( синій тюбик) мені сподобались, і вартують набагато дешевше.
Катька Пушкарева• 25 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Але тільки мейкап торгує цим брендом. І читаю відгуки, що туш приходить засохшая.
Форточка• 25 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Я не бачила паспорта тієї челябінської попелюшки, про громадянство її нема інфи, але вони є на ринку раїсі-тому особисто я більше не користуюсь цим брендом.
Помилуйте мадам• 25 января 2023
И Кабаре была и Идол. От Идола я была в ужасе тихом, купила в Брокарде по совету продавца, хотя пришла за Clarins Wonder Perfect Mascara 4D, но моей не было. Идол такое ощущение, что вообще не красит! Как самая дешевая тушь. Макияж ну очень уж натуральный))) Кабаре выглядит лучше, но сыпется. Дешевка.
Вишиванка• 25 января 2023
Кабарет была два раза подряд.Сыпется зараза.Устраивала Лореаль volume million lashes.Сейчас пока пофигу.Уже год без косметики
Подскажите плиз• 25 января 2023
1) драма хуже обычного гипноза
2) действительно по эффекту может быть хорошей дешевая тушь. Качество отличается. Я об этом узнала, приобретя к 30 годам аллергию. На люкс не было ни разу, на масс - почти всегда
Стервочка• 25 января 2023
12 галюцинаций• 25 января 2023
Санька-4b93• 25 января 2023
Много лет пользовалась Кабаре, для меня была идеальной
теперь не покупаю, ищу новую желательно за недорого
БоХатая• 25 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Я теж Кабаре користувалась- ось купила Евелін чорну з малиновим- є об´єм, фіксує форму. Я задоволена за 160 грн.
Санька-4b93• 25 января 2023
Ответ дляБоХатая
Никогда ничего не покупала из Эвелин, но за такие деньги можно и попробовать, выбросить не жалко
Спасибо за совет
БоХатая• 25 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Спасибо за совет
Мені ще для нігтів укріплювач подобається- я фарбую замість лаку, трохи молочний прозорий колір, тримається тиждень.
Катька Пушкарева• 25 января 2023
Ответ дляБоХатая
Варьете? Выше написали, что кака.
БоХатая• 25 января 2023
Ответ дляКатька Пушкарева
Варьете? Выше написали, что кака.
Не Вар´єте. Така. Єдине, що в ній не подобається- вона не дуже легко змивається. Хотіла Лореаль взяти Мілліон вій, але ціна на цю спокусила.