Заместитель автора• 26 января 2023
Куди можна настукати анонімно на сусіда-дармоїда?
От мені цікаво, чому таких не призивають? Гуляє і веселиться щодня, жодного разу ним не цікавилися з воєнкомату. Здоровий бугай, мама свого часу від армії відкупила, зробила справку, що він всцикається. Зараз йому 30 років, ніде не працює і ніколи не працював, все життя гуляє, гроші з мами доїв. Восени мати померла, тепер бабусю стареньку доїть. Щодня в нього музика, гульки, весело йому. І ніяких повісток йому не приходить. Чому так?
ВЗРЫВ_МОЗГА• 26 января 2023
Ответ дляСам себе Петросян
Займитесь своим мужем
Может автор то как раз и одинокая баба, потому и следит за соседом.
Черноморская ривьера• 26 января 2023
Ответ дляsvit_lana1984
Что вы за человек такой,подлый и трусливый,не стыдно?