Да Щас же• 26 января 2023
Дівчата, це зовсім раритетні боти чи можна взути ще?
Треба щось на підборах на 1 раз, а в мене все взуття без підборів, тільки отакі, їм вже років 150 точно. Мені то норм виглядають, але я не експерт. Підкажіть
Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляCocomamzel
Мне нравятся боты, ваша идея с восточными мотивами, и вы! У вас прекрасное чувство юмора
Низкожопа 😂😂
Дякую
Боже, я вперше за стопяцот днів декрету йду в люди, я перед власним весіллям так не нервувала, як перед цим)
Латвийские_Номера• 26 января 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Купите джинсы клеш от бедра. лучше черные
Широкие от бедра есть, а не клеш, под такую обувь широкие (от бедра) не носят, к ним прямые, скини или зауженные к низу и укороченные, подойдут
Доль Чекомбана• 26 января 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
ок
Доль Чекомбана• 26 января 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Это ваш второй аккаунт. автор?
Ватный Пупс• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Вони зйомні)
Зніміть їх
Під чорний боючнмй костюм класно буде
Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Это ваш второй аккаунт. автор?
Та ну вас))
Ватный Пупс• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
А чим би обіграти? Треба на затвра терміново щось купити з одягу, хотілося б сукню, але навіть не знаю на яку дивитися. Я просто погладшала за рік, нічого не налізає. Параметри 100-76-105 і зріст 164, щоб я ще й не бабою на самоварі була
Костюм брючний
Мне без сахара• 26 января 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Палацио модель штани дуже рекомендую дуже класно сидять
Ватный Пупс• 26 января 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Додасть обєму
Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляА_Шо_Такое
Ну что, автор, решили всё-таки идти на ДР главврача?
О, я також ту тему читала)) не до главврача, але на день народження йду))
Вредняжка• 26 января 2023
Ну а вы не видите, что они жлобские сами по себе?
Вы в большом городе живёте?
Честно, вот без иронии, не представляю себя и своё окружение в подобной обуви
Это долго объяснять, но блин...
Вы в большом городе живёте?
Это долго объяснять, но блин...
Гравицапа• 26 января 2023
Мені здається буде чудово джинси прямі без потертостей ,сорочка/блуза і кардиган .
Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляВредняжка
Вы в большом городе живёте?
Это долго объяснять, но блин...
Вы в большом городе живёте?
Это долго объяснять, но блин...
Боженько, я вас благаю, тільки не хвилюйтесь, я аж відчула ваше напруження. І так стільки стресів зараз через срану русню, побережіть здоров´я.
Місто в нас 300 тисяч, дивлячись з чим порівнювати. Мабуть всі, хто відписався, що боти норм (а це більша половина), по вашій логіці із села, так?))
Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляСкользкая
Это Вашей мамы?
Бабусі, вона в них за пенсією ходить на укрпошту
Нарисовалось• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Боты бомба,в отличии от этих уродцев которые сейчас модны.Смело носите,это женственно.
Скользкая• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Стильная у Вас бабуся была в 70-х
Вредняжка• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Ого...
Ну, тогда уже не особо имеет значение стиль, можно и эти ботинки
Главное не надевайте балахонистое платье, как любят зачемто-то делать полные дамы
Получается обратный совсем эффект. Полноту видно в любом случае, всегда, как ни изголяйся - а длинные балахоны только её подчеркивают, особенно при таком низком росте. И на выходе получается именно огромная тетя - самовар 🤷♀️
Не нужно пытаться скрыть вес, это смешно выглядит, просто принять как есть, если худеть не хотите
Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляНарисовалось
Слухайте, в коробці знайшла навіть чек від них, він вже повністю вицвів і практично не видно, їм вже виявляється 10 років, куплені в 2013 році за 710 грн, не віриться, що були колись такі ціни)))
Доль Чекомбана• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
710 грн это почти 100 дол по тому курсу
Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляВредняжка
Ого...
Чому ж не хочу, я худну потихеньку. Я проходжу лікування, в мене гормональній сбій значний
Вредняжка• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Ви в Полтаві? )