Да Щас же• 26 января 2023
Дівчата, це зовсім раритетні боти чи можна взути ще?
Треба щось на підборах на 1 раз, а в мене все взуття без підборів, тільки отакі, їм вже років 150 точно. Мені то норм виглядають, але я не експерт. Підкажіть
Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
710 грн это почти 100 дол по тому курсу
Так, вони були недешеві, я пам´ятаю, я тоді тільки влаштувалася на роботу і моя перша зарплата була 3030)
Мальчижка• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
А чим би обіграти? Треба на затвра терміново щось купити з одягу, хотілося б сукню, але навіть не знаю на яку дивитися. Я просто погладшала за рік, нічого не налізає. Параметри 100-76-105 і зріст 164, щоб я ще й не бабою на самоварі була
Автор, однозначно нет. Такие ,во-первых , уже не актуальны, во-вторых , хорошо смотрелись бы на высоких длинноногих. На вас они будут выглядеть неуклюже , и визуально укоротят вас
Берюковна• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Дякую
Боже, я вперше за стопяцот днів декрету йду в люди, я перед власним весіллям так не нервувала, як перед цим)
Так ви ще й молода, скоріш за все.
Вам можна носити все що завгодно
А черевики норм, тільки як виходити на підборах ? Мій максимум 30 хв))
Вам можна носити все що завгодно
Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляМальчижка
Ну прівєт. Мене вже дівчата налаштували, шо все буде кул, і тут ви серпом по балабушкам. Я живіт втягну і дихати не буду, або бочком ходити буду
ПочтальЁнша• 26 января 2023
Ответ дляБерегу и стерегу
Все залежить з чим одягти. Якщо весь одяг такий, то так буде раритет. Але якщо інші речі сучасні, то і про боти ваші подумають, що це останній піск моди.)
Хто подумає?
Нарисовалось• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Слухайте, в коробці знайшла навіть чек від них, він вже повністю вицвів і практично не видно, їм вже виявляється 10 років, куплені в 2013 році за 710 грн, не віриться, що були колись такі ціни)))
Да ,сейчас не знаю сколько стоит,давно обувь не покупала
Мальчижка• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Почему не подберете более удачную для вас обувь?
Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляБерюковна
Так ви ще й молода, скоріш за все.
Вам можна носити все що завгодно
Ну враховуючи, що останній раз я була на підборах до вагітності 4 роки тому, і ваги було на 10 кг менше, то йти я буду ефектно, від бедра))
Берюковна• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же

Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляМальчижка
Бо тогошо мені на підборах не потрібні, щоб вони просто лежали, я ношу більш практичне взуття
ПочтальЁнша• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
)) я похожие тимбери купленные в свое время за 100 баксов вынесла в этом году к мусорному баку, долго не решалась, я за них в свое время пол зп отдала. С такой обувью нужно очень аккуратно быть, чтобы не скатиться в нафталинстайл, в актуале то они были лет 15 назад
кроме фолка даже не знаю как их современно стилизовать.
ПочтальЁнша• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Купите классические лодочки для ’выхода’
Латвийские_Номера• 26 января 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Это ваш второй аккаунт. автор?
Откуда такой вывод?
Доль Чекомбана• 26 января 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Откуда такой вывод?
А откуда вы знаете что есть у автора?
Фруты_Буты• 26 января 2023
Ответ дляНарисовалось
Я имею такие параметры при росте 175 и считаю себя жирной .Попа у меня 99 .
Я при росте 157 всегда бедра 100 имела, я красотка!
Нарисовалось• 26 января 2023
Ответ дляФруты_Буты
Вверх наверное миниатюрный
Латвийские_Номера• 26 января 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
А откуда вы знаете что есть у автора?
Не есть, написала, что можно одеть, странная логика
Замороженная селедка• 26 января 2023
Ответ дляНарисовалось
Нарисовалось и зарисовалось...
Вопрос темы не звучал ’Считаете ли вы себя жирной’.
А, кстати: считайте себя жирной и дальше!! Молодец!
А у меня при росте 76 120-80-100 - и я Само Обаяние и стройняшка!!!!!
Фруты_Буты• 26 января 2023
Ответ дляНарисовалось
Вверх наверное миниатюрный
верх 75 В, вес 53-55.
Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Нарисовалось и зарисовалось...
Охохо, який бюст, думаю в очі вам рідко дивляться
СтелькаОТединицы• 26 января 2023
Автор, я бы закрасила каблук коричневым кремом или краской для обуви, чтобы был однотонный каблук и вынула белую тесьму полностью. И всё! Стильные и новые не изношенные ботильйоны у Вас готовы! Пёстрый каблук и тесьма там не нужна, остальное всё супер!
Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Фарбувати навряд, ризикую отримати кустарщину, каблук не гладкий, а рельєфний, буде видно, що фарбований, а тесьму витягну подивлюся
Самый умный• 26 января 2023
Ответ дляДа Щас же
От і мені хочеться щось тепле, навіть з якимись східними мотивами чи що))
Подивіться якість сукні максі. Щоб виглядати більш стрункою, відкрийте шию та зап´ястя
Да Щас же
• 26 января 2023
Ответ дляСамый умный
О, шия і зап´ястя в мене справді витончені, цим і рятуюсь) благо хоч шия не заплила, а залишилась тоненька
Котик-Пупсик• 26 января 2023
Ответ дляНарисовалось
У меня тоже 99, не жирная
165/61 кг