40каградусная• 26 января 2023
Чи актуальні зараз для дівчаток 12-14 років спідниці з євросітки чи фатину ?
урочисті, святкові
Директор Пляжа• 26 января 2023
Зависит от конкретной девочки, ее вкуса и стиля. Никаких общих тенденций , связанных с фатиновыми юбками, нет
Та_шо_ж_таке• 26 января 2023
У моєї як пішли критичні в 11 років, так різко з дитини перетворилась на підлітка. Який фатин? Джинси-палаццо, бомбер-оверсайз і думки тільки про крашів.)
Баба_Воля• 27 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Абсолютно точно. Никаких рюшек платьев и юбочек. Никакого розового и лилового