Скелет дыни• 26 января 2023
У кого детки с РАС подскажите пожалуйста
Соблюдали ли вы безглютеновую диету? Действительно ли это так важно?
Скелет дыни
• 26 января 2023
Ответ дляБочка порохУ
Нет. Анализы сдавала, непереносимостей нет.
Спасибо за ответ
Праздничный сервиз• 26 января 2023
1 рік був на дієті, ефективності не помічено. Гарний розвиток почався на ноотропах (знаю, типа не доведено) та нейрокорекції
Праздничный сервиз• 26 января 2023
Якщо ви начиталися групи в ФБ про дієту і біомед, то знайте що майже всі діти, мами яких пропагують такі методи, приймали ноотропи
Наездница• 26 января 2023
Ответ дляПраздничный сервиз
+++ ноотропи, дефектолог і т д
Жена аллигатора• 26 января 2023
Так, і дієта + з виключенням харчових нетолеранцій (глютен і казеїн,цукор в тому випадку виключається як прозапальні продукти, як при дієті хворих на рак людей) і біомедечне лікування але у нас ДАН за США , і аналізи всі здані там ,дуже багато роботи але моя дитина була в дуже важкому стані, в 3-5років Марцинковський і не лише він міг допомогти лише нейролептиками і стаціонар, дитина була дуже і дуже важка, я заздрила мертвим.Зараз це зовсім інша дитина , звичайно рік активного розвитку мозку минув і ЗПР буде як не крути, але я живу повним життям,і моя дитина абсолютно спокійна чемна притому що зараз пубертат теж Це просто не до порівняння,зрозуміють лише батьки таких самих дуже важких діточок.
А відносно ноотропів про які хтось писав вище - майте на увазі що в США Дан нам призначала теж, і призначають їж ах бігом але на кінцевому етапі , стимулювання мозку завжди на кінцевому етапі і це була велика різниця як нам стандартно їх призначали в 3роки неврологи, і після того як пролікувати малого по погрішностям в аналізах.Але так, батьки дітей в яких розвиток йде в тому чи іншому темпі на заняттях/терапіях і з не сильними поведінковими проблемами мене не зрозуміють.
Більше інформації в зв´язку дієти і аутизму шукайте на пабмеді , якщо цікавить.
Бочка порохУ• 26 января 2023
Ответ дляПраздничный сервиз
И у нас так!