ivaschenkotanya• 26 января 2023

Навчання Словаччина

Доброго дня всім! Підкажіть, будь ласка, чи навчається у когось дитина або дитина знайомих у Словаччині? Через яку фірму Ви вступали? Чи важко вивчити словацьку мову? Чи насправді навчання безкоштовне? Всім дякую за розуміння
alisarich• 26 января 2023
За фирму не подскажу, но образование бесплатное, платить надо только за общежитие. Словацкий учится очень быстро и легко
Просто Галюня• 26 января 2023
Ой, автор, дякую за створену тему, я теж вичитаю і питаю, ви звідки?
lilyD• 26 января 2023
Для чого вам фірма? Документи самі подавайте, це зовсім нескладно
Просто Галюня• 26 января 2023
Хтось може підкаже,як студент до 18 років має знайти опікуна чи скільки це коштує, у кого є досвід. Як з транспортом з самої України?
Incol• 26 января 2023
Ответ дляПросто Галюня
Нещодвавно запустили потяг Мукачево-Кошице, як на мене, це найзручніший спосіб для перетину кордону, про вартість не цікавилась.
Просто Галюня• 26 января 2023
Ответ дляIncol
дякую, не бачила
alisarich• 26 января 2023
Ответ дляIncol
Класс какая прелесть) еще если бы стыковки нормальные были, было бы супер. А то у меня обычно дорога в одну сторону больше 2 суток занимает
Просто Галюня• 26 января 2023
Ответ дляalisarich
Бачу ви в курсі, підкажіть будь ласка стосовно опікунства
Incol• 26 января 2023
Ответ дляalisarich
Можливо не всі живуть там, де Ви і комусь це буде зручно. Чомусь здається, що перети кордону простіше залізничним транспортом чим великом автобусом. Але я теоретично, поділіться практичним досвідом.
alisarich• 26 января 2023
Ответ дляIncol
Нет, Вы не поняли, это без сарказма. Реально супер. Спасибо , что поделились.
Sk-kik-mango-tesco• 26 января 2023
Я могу посоветовать компанию, занимающуюся поступлением. Я преподаю словацкий абитуриентам.
vvsyt• 26 января 2023
После колледжа здесь, где в Словакии можно учиться? Что нужно для поступления? Спасибо всем кто поделится сведениями. Дочка заканчивает в этом году колледж, специальность - облік і оподаткування.
vvsyt• 26 января 2023
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Посоветуйте мне, пожалуйста
ameli10• 26 января 2023
ой і мене цікавить вступ і чи реально самому документи подати, а то ці посередники такі суми за вступ просять..
ameli10• 26 января 2023
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
я Вам написала у приват - цікавлять уроки
lilyD• 26 января 2023
Ответ дляameli10
Реально самому
Син подавав в 2022 в кілька універів
Посередники не в руках ті документи завозять, а так само подають онлайн
Sk-kik-mango-tesco• 26 января 2023
Ответ дляvvsyt
Зно надо результаты
vvsyt• 26 января 2023
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Зно надо результаты
Тест в 2022 проходила, думаем вот проходить ли в этом году. Или вы тмеете ввиду зно там? У нас ведь зно отменили
ameli10• 26 января 2023
Ответ дляlilyD
Реально самому
Син подавав в 2022 в кілька універів
і яку спеціальність обрав син? Подобається навчатись? Живе в гуртожитку?
drive105• 26 января 2023
Ответ дляПросто Галюня
В Словакии опекун не нужен. Дочка в 17 уехала. Учится там.
drive105• 26 января 2023
Ответ дляvvsyt
В Словакии наше зно не надо.
lilyD• 26 января 2023
Ответ дляameli10
Він в іншій європейській країні
Все подобається
В кожному університеті свої умови вступу, окрім документів він проходив тести під камерою з математики, логіки, aptitude test, англ, інтерв’ю і тд. Деякі можуть попросити результат Укр зно чи НМТ з математики
Для цього не потрібні посередники, все легко зробити самому
Подача документів на 2023/24 вже стартувала, пробуйте і успіху вступнику!
автор ivaschenkotanya • 26 января 2023
Ответ дляПросто Галюня
Миколаїв
автор ivaschenkotanya • 26 января 2023
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Була б Вам дуже вдячна
автор ivaschenkotanya • 26 января 2023
Ответ дляVetas78
вступаи самі чи через фірму? Чи важко вивчити мову? В якому унііверстеті навчається?
автор ivaschenkotanya • 26 января 2023
Ответ дляlilyD
Він в іншій європейській країні
Все подобається
ми з чоловіком не можем виїхати, тому й питаю за фірми. А в якому університеті вчться Ваш син? Подобається?
ameli10• 27 января 2023
Ответ дляlilyD
Він в іншій європейській країні
Все подобається
Дякую!
Ирина_Харьков• 29 января 2023
Син навчається в Братиславі на 2 курсі. Всиупав через https://comestudy.com.ua/. На той момент була пандемія, кордони були закриті, іншого варіанту як через посередників не було. В цілому задоволена їх роботою. В суму послуг також входило вивчення мови. Але дійсно почав позуміти і спілкуватися коли потрапив у середовище, в Словаччину. Подавався у 3 виші, пройшов у 2, потім вибрав, що подобається більше. Результати зно не потрібні. У кожному університеті, навіть на різних факультетах свої умови вступу. Десь екзамени, десь співбесіда, а десь наче навіть просто за конкурсом атестатів був вступ. У школі брала виписку оцінок з 8 по 1 семестр 11 класу.
Живе в гуртожитку, ціни різні в залежності від умов, від 60 до 150€ приблизно на місяць. Харчується частіше у їдальні при гуртожитку, іноді готує сам. Так, навчання дійсно безкоштовне. Тільки платите суто за прожиття - харчування, гуртожиток, проїздний, зв´язок, одяг, інші потреби дитини. Проїзд у студентів потягами по усій Словаччині безкоштовний
Ирина_Харьков• 29 января 2023
Представник посередника у кожному місті потім допомагали дітям поселетися в гуртожиток, отримати айсіки, записували їх і водили в поліцію на отримання внж. А, ще на медогляд.
Також був зворотній зв´язок, якщо якісь питання, діти могли до них заернутися і отримати відповіді.
Також у студентів з 18 років є чудова можливість підробляти (мінімальна оплата 4,5€/год). Вони ж там не всі дні тижня вчаться.