Светка-пипетка• 26 января 2023
Дівчатка з КРЕМЕНЧУГа, зайдіть пліз
Мені дуже треба забрати в вашій лікарні свою історію хвороби, але я живу на Сумщині. Їхати дуже дорого зараз. Чи міг би хтось забрати і переслати мені ці документи НП? За гроші, звісно.
Светка-пипетка
• 26 января 2023
Дівчата, у вас лікар Гніденко просто золота людина. Я тільки попросила його сфотографувати мою історію, а він сам запропонував відправити її на НП. Я в шоці, навіть просити його про таке незручно було!
Дама_из_рекламы• 26 января 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Врач отличный - делал операцию щитовидки моей маме!