ДеньгиНеСдаю• 26 января 2023
Виявила на пальці шишку, розміром в горошинку
Дівчата, підскажіть шо це і шо з ним робити?😫
Вчора випадково вечером нащупала, на руці, на безіменному пальці. Не болить, не червоний.
МУСЯкомарова• 26 января 2023
У меня такое было, перепугалась , ходила к врачу , а ничего страшного, оно потом само пройдет
Замороженная селедка• 26 января 2023
Можливо гігрома. Нічого страшного, можна видаляти як заважає. Хірург проконсультує.
ДеньгиНеСдаю
• 26 января 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
До хірурга ходили? Вона Вас теж на пальчику була, велика? Довго проходила?
МУСЯкомарова• 26 января 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Рентген делала даже , прошло само