Пишущаяся• 26 января 2023
Вы бы сбивали ребёнку температуру 37,8 На ночь?
У ребенка толькл насморк и темп .ведеться себя не плохо
ЧакрыНеРаскрылись• 26 января 2023
Ответ дляТворю чудеса
Не буває, значить щось не так робите
В тому випадку навіть анальгін з дімедролом не збив що швидка зробила, відвезли в лікарню там ще якийсь сильніший зробили і почала спадати, так страшно
Кривая спроса• 26 января 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Німесіл не можна до 12 років
Читала статтю Комаровського, що це все чорний піар виробників парацетамола й нурофену. Найз чудово допомагав. Я ділю упаковку. Там 1 порошок на 60кг ваги розрахований. Давала 1/4, зараз уже 1/3. Звичайно, спочатку нагодувати дитину, хоча б банан.
Творю чудеса• 26 января 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Температура і не має збиватися швидко , організм охолоджують поступово, в додаток до жарознижувальних - душ, обтирання водою в т.д.
ЧакрыНеРаскрылись• 26 января 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Нет, но на каждый час завожу будильник и контролирую, чтоб не поползла вверх
В нас розганялася дуже швидко за 15 хв, іноді сиділа і міряла кожні 20 хв
НашлаПерепискуМужа• 26 января 2023
Ответ дляКривая спроса
І як, нормально дитина їсть ’хоча б банан’ при високій температурі?
миссАрфография• 26 января 2023
Я сбиваю на ночь, кто его знает как она себя ночью поведет,и сна у ребенка не будет и организм не отдохнёт, а днём то смотрим по самочувствию
Я раніше не збивала, мучилася всю ніч не спала тормосила дітей попити пвд щічку сиділа з термометром. До ранку падала вже, а та температура трималася на рівні 39 плюс мінус.
А з минулого року збиваю на ніч навіть 38 парацитамолом. Спимо всю ніч спокійно і я і діти. Бужу раз вночі напитися і попісяти, перевіряю температуру і далі спимо до ранку.
Різниці в одужанні не помітила. Однаково тиждень хворіють
Гербалайф и Ко• 26 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Ну не виробники ж нурофена пишуть інструкції до німесила)
Комаровського я перестала сприймати після реклами кока коли при ацетоні та істерик щодо щеплень від ковіда.
Німесил дуже сильний засіб. Я, доросла його не п´ю, а то дитині давати. Хоча, читаю, коментарі, для багатьох нормально труїти дітей пігулками про всяк випадок. Для мене це дикість.
Ну, при форс-мажорі, можливо, і німесил підійде, хоча особисто я при форс-мажорі їхали би до лікарні.
Файна цьоця• 26 января 2023
Знаючи свою дитину-я збиваю на ніч таку температуру.Бо в неї вона дуже швидко набирає темпи та погано збивається,
Кривая спроса• 26 января 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Моя їсть. Але пишу ж, що стараюся на ніч Т не залишати, бо серед ночі пртім оці годування ще.
Я просто поділилася своїм досвідом. Моїм дітям допомагає. Дякую подрузі, що свого часу підказала цей препарат. Питала в нашого педіатра. Вона каже, що офіційно не може призначати німесил (бо такий зараз протокол), але знає, що він помічний.
Бабка в тапках• 26 января 2023
Я сбиваю, так как у моих детей она очень быстро повышается до 40 градусов, буквально, за полчаса может подняться, от 37,7 до критической отметки. Наш лечащий врач об этой особенности знает и тоже всегда советует сбивать на ночь. Но мы и ночью будильник ставим, когда дети болеют, и просыпаемся каждый час, чтобы не пропустить критическую температуру.
Гербалайф и Ко• 26 января 2023
Ответ дляoksanakirill
Да, однозначно. Мне врач суазала, что на ночь желательно сбить
У нас был педиатр (недолго), которая на каждый чих назначала антибиотики. На всякий случай.
Так что если вам врач при температуре 37.8 советует сбивать, проконсультируйтесь с другим.
Кривая спроса• 26 января 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Ну, бачте, у всіх нас різне розуміння нормальності. Я от інфекційнуюе відділення сприймаю як більше зло, ніж німесил.
dahashutka19• 26 января 2023
На ночь да, так как хочу спать а не контролировать каждый час температуру. А днем смотрю по состоянию
Гербалайф и Ко• 26 января 2023
Ответ дляКривая спроса
А хто вас до інфекційного зразу буде класти?)
Кривая спроса• 26 января 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Теж правда. Виходить, справляємося, як можемо, без неї.
ДА да да• 26 января 2023
В мого сина сьогодні також температура і горло болить. Щойно наміряла 37.8 . Дала нурофен, щоб горло обезболити і заодно температуру знизить.
ПироженкА• 26 января 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
А куди?
Organic• 27 января 2023
Дело не только в температуре. При простуде всё тело ломает, горло болит, голова... Я лично пью всякие порошки даже если температура небольшая. Чтобы симптомы снять. Ребенок такой же человек, ему плохо. Я даю парацетамол или Нурофен.
oksanakirill• 27 января 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Нет. У меня часто болеющие дети. У меня один и тот же врач-педиатр 18 лет. Она как раз и не назначала мне антибиотики по каждому чиху. Но вот так сказала, потому что у маленьких детей температура растет стремительно
Викасикрет• 27 января 2023
Даю жарознижуюче (сироп), оскільки температура на ніч завжди росте і однаково за годину чи дві я буду її збивати. Крім того, сироп крім жарознижуючої дії ще має знеболюючу і загалом трохи покращує самопочуття.
Гербалайф и Ко• 27 января 2023
Ответ дляПироженкА
А куди?
То в залежності від того, чим хворієте, стану дитини та поглядів лікаря)
У моєї дитини, наприклад, була ангіна, при ангіні призначають антибіотики, німесіл там не допоможе.
Призначили антибіотики, відпустили додому.
Гербалайф и Ко• 27 января 2023
Ответ дляoksanakirill
Возможно, она имела в виду конкретно ваших детей, потому что все дети разные
Безпринципная• 27 января 2023
На ночь - да. Он нормально поспит хоть сколько, и вы поспите, а не будете каждых пол часа температуру мерить.
ЯниЯ• 27 января 2023
Я сбиваю ,так как при температуре 38 могут начинаться судороги. Плюс мой ребенок овощ при такой температуре.