Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023

Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли

Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.

Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.

Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.

Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!

І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!

Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.

Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
космея• 27 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
Приходять, розбирайтесь
А би знати куди звертатися.
Може не приходять, тому, що наше місто було в окупації.

космея• 27 января 2023
Ответ дляPlnm
Так, залишають тільки тим хто несе цілодобове бойове чергування
А би ще з б/д розібратися.
lekon-lekon• 27 января 2023
Ответ дляalexandra primush
Всім дякую за цікаву бесіду. Нічого в нас не змінилося. Завжди знайдеться той, кому платять зп ні за що - вже лікарів обсудили, вчителів обсудили, тепер військові. Цікаво, завтра хто? Мабуть айтішніки, бо мало того що платня в них в доларах, та ще й гадство яке, мають бронь, сидять собі десь на Закарпатті, вино місцеве бограчем заїдають
Ще додайте, що шиани протирають, як тут люблять казати
Виктория.-.ЛИСА• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Опубликуют почитаете, они еще на подписи , их не могут опубликовать не зарегистрированными !!!!!!!! Не могут!!!!! И в доступе их нет поэтому, если их нет и они там не должны быть пока не зарегистрированы вы их не найдите, вы посторонний человек. Кто там работает тот в курсе. Смысл вам доказывать
Я вас поддержу. Видела уже документ об этом одной из служб. Не могу написать какой именно. Еще не действует, ибо не прошел все необходимые процедуры. Но за этим не заржавеет.
екатерина-137d• 27 января 2023
Ответ дляВиктория.-.ЛИСА
Можете хоть в двух словах объяснить
Виктория.-.ЛИСА• 28 января 2023
Ответ дляекатерина-137d
Можете хоть в двух словах объяснить
Каждая служба определяет сама каким категориям оставить премию, каким снять. Какие критерии были выставлены перед службами - не знаю. Возможно конкретная сумма экономии ежемесячно, возможно в процентном отношении, или еще как-то.
екатерина-137d• 28 января 2023
Ответ дляВиктория.-.ЛИСА
Это всех служб коснется ? Или только каких-то определенных ?

космея• 28 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Тобто військовий 10років був на контракті+купа пільг, то його 13 тис влаштовувало, а як війна - усьо))) Вибачте, це їх робота! І вони присягу давали! А не прості роботяги, яких зараз виловлює воєнкомат як злочинців!
Ну як би до війни і ціни були в половину і військові жили вдома, а не квартири винаймали.
Виктория.-.ЛИСА• 28 января 2023
Ответ дляекатерина-137d
Не знаю. Думаю что всех. Во многих службах штаты раздуты до невозможности.
JuliaGluhenko• 28 января 2023
Ответ дляCat88
Да
Ви теж наказ бачили?
alisha12• 28 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви ж начебто в Польщі. Чи то в Кракові на казарменному положенні сидите?
Я с 24 с 5 утра в военном госпитале, вы меня с кем-то путаете. Была в Польше на учёбе. Езжу по всей Украине в командировки.
Elena-Evelina• 28 января 2023
Ответ дляCat88
Вы ошибаетесь , там до этого постановления есть внутренние наказы. Почему вы не пишите что теперь министр решает как давать выплату в сумме ДО 30 тыс? Не знаете не пишите , или думаете тут нет семей военных. Тут уже это не раз подтвердили
Я жена военного. И, да, муж вчера сказал, что могут снять 30-ку, есть слухи. Но эти слухи ходят ещё с мая, пока никакой информации нет даже у военных. Будем надеятся.
Vicky-A• 28 января 2023
Ответ дляНе жена
А якщо вони сидять у в/ч по який у будь-який момент можуть нанести ракетний удар це не ризик?
І звільнитися, щоб на кращу роботу піти не можна до кінця війни
Elena-Evelina• 28 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Їх влаштовувало, бо військові все чекають і чекають підвищення заробітної платні. Бо бути військовим - це покликання, чи могла я вимагати, щоб чоловік звільнявся та йшов працювати за іншим фахом, який йому не подобається? А поки вони чекають - їх дружини працюють на трьох роботах без вихідних. Я дружина офіцера, два кесаревих, після яких я через 3 тижні вже працювала не повний день, запрошувала няню. Завжди кручусь, щоб ще щось придумати, щоб більше заробити.
Elena-Evelina• 28 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
А ще цікаво про які пільги мова? В садочок державний в Києві це не допомагає влаштуватися. Хотіли взяти квартиру за зменшеною кредитною ставкою і тут відмова, бо в мене у власності є аж 14 кв м житлової площі у батьківській квартирі. Добре, що вже давно назбирали та купили самі. Може Ви про безкоштовний проїзд? Колись було, що чоловік їхав без машини на роботу, то водій маршрутки так обхаяв, мовляв, халявщики...
Plnm• 28 января 2023
Ответ дляElena-Evelina
Ми знали ще в понеділок про цей наказ, а вчора підтвердили його підписання.
ToPa07• 28 января 2023
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/43-2023-п#Text
ToPa07• 28 января 2023
Опубліковано текст постанови, в посиланні вище.
Златка 07• 28 января 2023
Ответ дляToPa07
Там ясно, що нічого не ясно

Plnm• 28 января 2023
Ответ дляToPa07
Ні, це не те.
На сайті буде до 01.02.33, постанова номер 44
svetlana5754• 28 января 2023
Ответ дляElena-Evelina
Вже є наказ і будуть платити військовослужбовцям, які виконують бойові завдання згідно з наказами в розрахунку на місяць пропорційно часу виконання завдань.
Elena-Evelina• 28 января 2023
Ответ дляsvetlana5754
Шикарно, складаємо зуби на полицю😅
Lesjushka• 28 января 2023
Ответ дляТень льва
Вчора прочитала, що вчителям не буде перегляду заробітної плати у 2023, як обіцяли. В країні нема коштів, заморозили. Ось так. Про яку якість шкільної освіти ми говоримо? Так що військові далеко не єдина наша проблема.
Мовчіть вже про тих вчителів, у них і так не найменші зарплати, тим більше у більшості шкіл навчання дистанційне, в уроків половину не проводять взагалі, то тривога, то світла нема. Поцікавтеся які зарплати в соцзабезі чи в пенсійному, наприклад, чи не в два рази менші від вчительських
Lesjushka• 28 января 2023
Ответ длясоева-сысоева
А зарплата 8-10 тысяч на госслужбе норм? А с нового года многие так получат
Держслужбовці в районах стільки отримувати і до нового року, оклад 5800 менше мінімальної зарплати
Polz• 28 января 2023
Ответ длясоева-сысоева
А держслужба яким боком до військових? Звільняйтесь, якщо шось не влаштовує. В армії наприклад не звільнишся, в інше місто без дозволу не поїдеш, без відпусток, без нормованого робочого графіка. А літом ви в чому на держслужбу свою ходите? В чому хочете, а не в берцах і в формі. І серед ночі вас напевно на роботу не визвуть і в відрядження без вашої згоди не зашлють
Polz• 28 января 2023
Ответ дляPlnm
Якщо БЧ 10 днів з 30, то будуть по днях вираховувати, чи платити 30 тис? І це всій частині, яка на БЧ зберегли премію чи лише тим, хто безпосередньо його несе?
Polz• 28 января 2023
Ответ дляLesjushka
А доплати?) у військових є оклади і по 2-3 тис) більша частина зарплати це надбавки і премія
Plnm• 28 января 2023
Ответ дляPolz
За 10 днів , заплатять 10к доплати. Пропорційно кількості днів чергуванню. І лише тим хто безпосереднього несе бойове чергування по наказу
Polz• 28 января 2023
Ответ дляPlnm
Ясно, дякую
Lesjushka• 28 января 2023
Ответ дляPolz
Я не військова, премія 20 відсотків і інтенсивність 50, ще вислуга в кого є стаж і все, мінус відрахування і зарплата 10 тис, в кращому випадку. А роботи купа. Іншої кращої в смт і не знайдеш..