Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023
Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли
Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.
Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.
Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.
Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!
І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!
Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.
Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
Татьяна123• 27 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Удалено администрацией...
Я смотрю большо ЖОны трусИшков забеспокоились вроде вас. Вдруг воевать призовут,а витаминки не дадут. Не зря боитесь.
Ответ дляДим-дим
Мой уже не там, пол года ранение лечит. До сих пор не ходит. И до сих пор здоровье не может поправить после тех нулей. Волосы, зубы. Весил 105, сейчас 80, одни кости((( И платят 30 со скрипом, а должны 100. Реабилитацию искали сами и платим сами. Вот так они потом нужны кому-то...
Здоровья и сил вашему мужу
По логике вещей было бы правильно уменьшить 30т боевых тем, кто просто ходит на службу как на обычную работу без рисков и добавить из этих денег тем, кто рискует здоровьем и жизнью.
Что-что, а реабилитация должна быть от и до оплачена государством.
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Удалено администрацией...
А чего сразу жены воякив? Может мы те самые бухгалтерши что из больничных не вылазят?
Ну да, теперь вашему вою - моему пришла повестка, что же делать?! - конкуренция
ира-мама-полинки• 27 января 2023
Ответ дляalexandra primush
С вас желчь прямо брызжет. Всегда сосед живёт лучше, и жена у него красивее, и дети умнее.
А негатив вы свой себе оставьте, и дальше платите податки, и донатьте и что вы там ещё делаете? А то как так, 10 гривен задонатили и никто не похвалил, и грамоту за лучшего волонтера не дали
Мені ваше одобрення нафіг не потрібно! Дивіться за своєю сім’єю і буде Вам щастя!
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Ну да, вы то за моей семьей уже посмотрели и доходы подсчитали
Татьяна123• 27 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Это пишет мадам, которой завидно, что детям булку в школе бесплатную давали???И все льготы чужие успела подсчитать??? Смотрите там слюной не захлебнитесь случайно. А то всякое бывает.
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляТатьяна123
Та она уже из трусов выпрыгивает - и витаминок дармовых охота, и муж из под юбки не вылазит
Ответ дляalexandra primush
Ті, хто кажуть за що їм в тилу платити? А нічого що ппо в тилу? Нічого що ті, хто служить на рембазах, на складах - всі будуть отримувати по 13 тис? Нічого що люди місяцями родину не бачать? На тих рембазах вже мабуть руки і спини собі позривали ремонтуючи, відновлюючи ту техніку?? Но нє на пєрєдкє же!!! Не рахуйте чужих грошей, ідіть самі і чоловіків своїх беріть до зсу, а то як повістку то сразу вой, что жє дєлать!!
Чому ви рівняєте всіх тиловиків. Тут мова про тих, що тупо штани просижують.
ира-мама-полинки• 27 января 2023
Ответ дляТатьяна123
Удалено администрацией...
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ длякосмея
Так 30 всем отменили, а не только тем кто штани просиживает.
Татьяна123• 27 января 2023
Ответ дляVanily
Та ой, давайте хоть хирургов тут жалеть не будем? Они помимо зарплат в карманы получают в разы больше!!!!
Там вопрос был о предподавателях, если уж вы внимательно почитаете диалог. А не о хирургах.
ира-мама-полинки• 27 января 2023
Ответ дляalexandra primush
))) нічого, знімуть, будете краще рахувати, дармоїди!
Татьяна123• 27 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Удалено администрацией...
Ваши речи вам на плечи. Удачи пожинать свое!
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Жаба, она такая. Большая и зелёная.
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ длякосмея
Ви бачили роз’яснення?
Думаю не всім. Авіація ППО і багато інших те ж в тилу.
Там тільки за бойові чергування, т.е. не повну 30
ира-мама-полинки• 27 января 2023
Ответ длякосмея
Удалено администрацией...
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Удалено администрацией...
Та чого жонушки? Я вам вже п´ятий раз кажу - ми самі дармоїдки, штабні криси і ще як ви нас там називаєте?
ира-мама-полинки• 27 января 2023
Ответ дляТатьяна123
)))Ню-ню)) чекаю вже. щоб зняли ці доплати з шаровиків)))
Хай дадуть на фронт і госпіталі краще!
Татьяна123• 27 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Хай дадуть на фронт і госпіталі краще!
Ага,догонять та ще дадуть
ира-мама-полинки• 27 января 2023
Ответ дляalexandra primush
Зібрались 2 жОни)))) не переживайте, дами)) В мене то все гаразд, а вам дармові доплати знімуть - і, надіюсь, перенаправлять на фронт і на госпіталі!
Татьяна123• 27 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Мені точно не знімуть. Так, что ревіть та плачьте от безсилля.
Ответ дляБезимени890123
Ще б не мішало порядки навести в чисельному складі. Нема де правди діти, але майже в кожному підрозділі є так звані ’мертві душі’, тобто на папері умовно чисельність сто осіб, реально - вісімдесят, котрі служать, інші або аватари,які не вилазять з п´янки, а гроші за них отримуємо хтось проворний, або взагалі неіснуючі, котрі на ’лікарні’ весь час. Причому, чим глибше в тил, тим нагліші
Є таке. Через мертвих душ і нових не можуть взяти, бо всі місця заняті.
Ответ длякосмея
Ви бачили роз’яснення?
Ничего себе тыл... Это передовая настоящая. У меня когда от звука пролета ракеты или взрыва начинают ноги неметь и дрожать, я часто думаю о том, какая фантастическая смелость и выдержка у пилотов... О них даже речи не идет, у них везде передовая.
Ответ дляира-мама-полинки
А як давно ваш чоловік в ЗСУ захищає вас і дітей? І коли плануєте іти ви, підписувати контракт щоб отримувати безкоштовні вітамінки?
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Я вам ще раз кажу що я не жОна
Ви добре за собою слідкуйте і за своїм чоловіком , а то життя знаєте таке, що іноді побажання іншій людині може обернутися на вас. Планета вона ж кругла.
Ответ дляMalysh2
Ну а що зробиш?
Наприклад частина чоловіка навіть ’не бойова’ , хоч і авіація.