Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023

Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли

Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.

Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.

Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.

Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!

І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!

Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.

Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
Вапщета• 27 января 2023
Бред.

автор Агент Пинкертона • 27 января 2023
Ответ дляВапщета
Бред.
В чому саме?
КучМала• 27 января 2023
Да будет срач!
Да, я блондинка!• 27 января 2023
У меня у мужа психолог получала,все надбавки,какой от нее толк,иногда только анкетки раздавала,да об начальника терлась
Нерадистка Кэт• 27 января 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Согласна. Смысл таким получать надбавки....
ТихоЯ• 27 января 2023
Где ссылка на оф. документ?
Да, я блондинка!• 27 января 2023
Ответ дляНерадистка Кэт
Еще есть офицеры,кто за год ни разу не выезжал на 0 или 1 линию,а сидят с бумагами,а ведь они кадровые

Просто болталка• 27 января 2023
Особливо шкода працівників військомату і бухгалтерів. Плачу гіркими сльозами.
ТихоЯ• 27 января 2023
Извините, но бухгалтерия причем к надбавкам, они жизнью рискуют?
ТихоЯ• 27 января 2023
Ответ дляПросто болталка
Под пытками• 27 января 2023
Для меня военный, это кто непосредственно принимает участие в войне или врачи с большим потоком пациентов, таким все надбавки и бонусы, а не всем тыловым.
Дую ветер• 27 января 2023
Я вибачаюсь, чим війсковий в тилу відрізняється від енергетика в тилу? Чи від поштаря у прифронтовій зоні, який носить пенсіі під обстрілами, як це було у Харківській обл. ? А до робітників военкоматів то взагалі питання, згадайте їх до війни.
Курочка• 27 января 2023
Автор, долго сочиняли статью или скопировали?
автор Агент Пинкертона • 27 января 2023
Ответ дляТихоЯ
Зарплата в 13000 норм?
ЧакрыНеРаскрылись• 27 января 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А я была в военкомате, сказали приходить до 16 за справкой с пн по по, они не очень перетруждаются )
Не жена• 27 января 2023
Ответ дляТихоЯ
А якщо вони сидять у в/ч по який у будь-який момент можуть нанести ракетний удар це не ризик?
Под пытками• 27 января 2023
Ответ дляДую ветер
И психолог или психиатр в обычной больнице ничем не отличается от военного, к нему также могут приходить все вышеперечисленные категории людей и не только они.
Дую ветер• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
Вона не норм взагалі, для будь кого, але такі в нас ЗП
КучМала• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
Так насильно то и не держат.

А в садике у няни зарплата минималка и ниче, моет жопку вашим дитяткам.

На перекуре• 27 января 2023
Ответ дляПросто болталка
+++++
ТихоЯ• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
Как нам сказали на работе, кого не устраивает - увольняйтесь. Многие сейчас и на такую ЗП пошли бы.
КучМала• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
А те кто работает на важных объектах для жизни населения , они не рискуют?
На перекуре• 27 января 2023
Ответ дляПод пытками
+++++!+ кто в окопах соглвсна.
Регионщица• 27 января 2023
так а посилання де на офіційний документ?
ТихоЯ• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Где написано об этом?
Цитирую автора: у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!
Медсестричка• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Такий ризик має кожна людина у країні в якій іде війна. Будівля воєнкомату стоїть в полі? Тоді давайте надбавку і людям, що живуть біля воєнкомату. Їхнє житло і життя теж під ризиком, бо живуть біля військомату.
Не жена• 27 января 2023
Ответ дляКучМала
Теж ризикують, але таким чином хочете розвалити армію і у тилу?
Це єдиний механізм.
Тень льва• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
Вчора прочитала, що вчителям не буде перегляду заробітної плати у 2023, як обіцяли. В країні нема коштів, заморозили. Ось так. Про яку якість шкільної освіти ми говоримо? Так що військові далеко не єдина наша проблема.
Вечный двигатель• 27 января 2023
Скарга на провокативну тему
Оч@ров@Шк@• 27 января 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Так им тоже убрали, вроде