Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023
Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли
Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.
Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.
Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.
Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!
І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!
Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.
Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
Нерадистка Кэт• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Ок, давайте связіста, котрий сидить на рлс та відслідковує ракети. Відправимо на нуль 0. Він же дармоїд
Как он раньше работал без доплаты в 30 тысяч?
дамаАмстердама• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
А потрібно за 6700? Чи ви підете?
То може хай війна триває 10 років, бо такі кралі як ви привикли під це отримувати премії? Що за люди....
Нерадистка Кэт• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
А потрібно за 6700? Чи ви підете?
А сколько они получали до того как ввели доплаты? И работали же. Значит, всё устраивало
Агент Пинкертона
• 27 января 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
Подведем итог
Общественность одобряет снятие доплат с военных в тылу в пользу военных на фронте
На фронте не добавлять.
ГейТуда• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
В дійсно не бачите зв´язку? Були б норм зп, ми б мали якісних вчителів, а не тих, що с зумом не можуть розібратися і пишуть с помилками. На жаль в педагоги зараз йдуть не найкращі представники країни, найкращі за такі копійки навіть з дому не вийдуть. От і маємо.
Ну що Ви!! 13 тис у нас в місті, це чудові зарплати. У нас середня по області 11900. У нас ще спробуй знайти таку ЗП . Для порівняння, у енергетиків зп не вищі, так вони життям ризикують. А педагоги пів дня посиділи і додому пішли. За що вища зарплата, не розумію
Тень льва• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Мені вити хиба з того, що чоловік на нулі з самого початку. Він кадровий військовий, отримує 100 і буде отримувати надалі, нажаль, бо його місце в самих гарячих точках.
Але, без міцного тилу, не буде сильної армії. Не буде. І запита від суспільства немає на сильну армію. Це тема тому підтвердження.
Звісно запиту нема й не буде. Бо люди на межі виживання, багато хто не доїдає, не має за що жити. Говорила на днях зі знайомою, каже, що краще від війни вже загинути, ніж від голоду і безгрошів´я. Люди доведені до краю, у багатьох свій ’нуль’ щодня.
Для драки• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
а про нього хтось писав? Кого ще згадаєте?
Агент Пинкертона
• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Почекайте. Потім будуть говорити ми вас не посилали. Треба час
Так і є.
Серьезная баба• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Ви що?! Безкоштовно треба. В армії треба копійки платити. А те що ти сьогодні у тилу, а завтра на нулі, це дурниці. І твоєї думки не питають хочеш чи ні.
І діти у військових теж ідеєю будуть харчуватися та одягатися, нафіга їм гроші та і татка як баче пару раз в рік, то нічого. Головне гроші зберегти....багато де отримують ГРОШІ, які не порівняти з військовими, а тут тільки військові поперек горла стоять. І захищають і віддають життя, і копійки все життя отримували, в перші дні ніхто не бросив свої позиції, всі захищали понад своїх можливостей. Гидко читати.
дамаАмстердама• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
А потрібно за 6700? Чи ви підете?
А лікаря - хірурга який буте оперувати такого офіцера, то за 6700 можна навчати, а офіцера ні? Логіка у вас відмінна
Душка-свекровь)))• 27 января 2023
Ответ дляОсторожная
а ви пробували стояти на блокпоту сутки?
Никто сейчас сутками на блокпостах не стоит.
Меняются по часам и отдыхают
Не жена• 27 января 2023
Ответ дляНерадистка Кэт
Частина з них взагалі можуть бути мобілізовані і їх не питали. Він фігню робить? А ви знаєте що є протирадіолокаційні ракети, яке влучають саме у рлс. Він не ризикує життям для нас всіх?
ХвостПистолетом• 27 января 2023
Ответ дляГейТуда
Ну так ми ж патріоти, не ща гроші краіну маємо захищати, а за ідею. Чи ні?
Не тільки за ідею, а і за гроші і не чімалі! Але оті надбавки таки треба було переглянути, не скорочувати усім підряд, але і не платити всім.
Мэри Попкинс• 27 января 2023
Ответ дляНерадистка Кэт
Ого. Это в каком городе весь отдел за расию?
Удивлю вас - Днепр.
Тень льва• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Удалено администрацией...
Як тільки дозволять виїжджати чоловікам, так і буде. Не переживайте, ніхто не вагатиметься.
Нерадистка Кэт• 27 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
У меня родственник далеко не копейки получал все эти годы. Да и сейчас на передке. Не жалуется, что ему денег не хватает
Ответ дляГейТуда
а энергетикам такая ЗП нормально? Они тоже жизнью рискуют. Знаете, сколько уже с начала войны у нас колег ранены или погибли при ремонте сетей??? Так что нойте и дальше, бедняжечки. Забыли? В стране война, и если уж мы хотим победить, то собрали себя в кучу и пошли работать. Хотите большие деньги - вперед на передовую!
Энергетикам пусть Ахметов платит
Не жена• 27 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Я до армії немаю відношення.
Мэри Попкинс• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Куди мобілізувати, якщо вони і так на військовій службі?
Так вони ж не можуть демобілізуватися ?
Нехай мобілізуються і вперед - по чесному служити.
ГейТуда• 27 января 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Це треба було зробити не зараз, а на почтаку війни. А не розкидатися грошима, наче у нас бюджет не обмежений. Кому не подобається - хай звільняється. Це ж не військові, що зобовязані. Повно людей на 13 тис готові працювати, за щастя навіть. А тут ціну собі не складуть
Тень льва• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Ага, це ж не цивільна структура і там просто так не звільнишся. Якщо є підстави серйозні, це ви тут ’вирішив звільнився’
Ну перевестись же можна на фронт, щоб більше отримувати грошей? Щось про таке ми теж не чули)
Просто болталка• 27 января 2023
Ответ дляДля драки
Люди, чим ви читаєте? Який ризик у військового з військомату? А у бугалтера?
Написали ж. Ракета може прилетіти.
ГейТуда• 27 января 2023
Ответ дляLyudmyla_
Энергетикам пусть Ахметов платит
Ну так пусть ахметов вам и линии ремонтирует после обстрелов, пойдите попросите!
Для драки• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
І в яких військоматах були виявленні факти ’самозабезпечення’? За це позбавлення волі
Та я вас умоляю... Люди дають мовчки і не скаржаться, через те, що тоді ’заберуть’, а ті мовчки беруть.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
По перше, середній заробіток на робочих місцях виплачують.
Хоча в умовах виживання бізнесу це дуже важко.
По друге. Абсолютно вірне рішення щодо деяких категорій тилового забезпечення. Повстрвювали коханок, доньок жінок на теплі місця га великі зарплати. Хай тепер відпрацьовують.,
Я категорично проти зменьщення оплати мобілізованим і силовикам. Всі інші хай отримують звичайну зарплату.
Чим відрізняється бухгалтер військкомату від бухгалтера хлібозаводу. Або військовий, зо протирає штани в військкоматі від електрика, що під кулями ремонтує і відновлює електропостачання.
Щодо медиків, то хлопців оперують, лікують не тільки в військових шпиталях. Де є можливість і місце, туди і привозять.
Ще терміново треба переглянути виплати пенсій кадровим військовим молодшим 60 років.
В мене в будинку 15 квартир з 80 викупило МО. Жодна падлюка навіть в Тро не пішла. Сидять тихенько на пенсіях. Коли заїзжали , навіть постільна білизна була з печатками частин. Покрали в солдат.
Crazy_lady• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Удалено администрацией...
З чого ви в шоці? Кожен думає лише про себе. Так завжди було й буде. Це новина для вас?
Ответ дляСерьезная баба
А ви думаєте, що військомат крім роботи з відвідувачами не має роботи? Вони працюють 24 години, можете прийти перевірити вночі
Знов зібрались люди які знають косу скільки платити і як всі працюють. Чогось голові Натогаза виплатили і наглядовій раді виплатили млн премії, а тут готові згноїти.
Да, знаю, у меня БМ работал в облвоенкомате раньше. И за пьянки, и за гулянки, и за все остальное тоже знаю, ага ))
Ответ дляДля драки
Про військових, які воюють, ніхто не пише. Чим люди читають....
Тил - це і пекар зі звичайного хлібзаводу, і звичайний пакувальник на ватномарлевому заводі, і жіночка волонтер, яка ходить у шкільну столову закривати тушонку.
Про людей которые до сих пор готовят для фронта еду ,оснащение и т.п. отдельный низкий поклон.
Потому что без них как раз наши хлопцы не выдержали бы.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
Норм. Не 6500 же. Чи до війни вони по 50 тищь отримували