Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023
Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли
Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.
Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.
Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.
Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!
І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!
Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.
Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
Под пытками• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Мені вити хиба з того, що чоловік на нулі з самого початку. Він кадровий військовий, отримує 100 і буде отримувати надалі, нажаль, бо його місце в самих гарячих точках.
Але, без міцного тилу, не буде сильної армії. Не буде. І запита від суспільства немає на сильну армію. Це тема тому підтвердження.
Эти люди получают такую же заоплату, как и среднестатестический гражданин. Но при этом электрик работает сутки после прилета, чтобы быстрее дали свет людям и не получает доплат, а бухгалтер в кабинетике это прям нарушение работы тыла.
Агент Пинкертона
• 27 января 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
А до 24.02 такая ЗП была норм?
Бухгалтера везде нужны
Була не норм, тому у січні 2022 військові створили петицію щодо збільшення грошового забезпечення, але тоді відповідь була, що ми можем підняти військовим, але не будемо будувати дороги.
Показушница• 27 января 2023
Ответ дляПросто болталка
Особливо шкода працівників військомату і бухгалтерів. Плачу гіркими сльозами.
Тень льва• 27 января 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Який перегляд? Вчителям забрали усі надбавки...
І це просто жах(((
Соната любви• 27 января 2023
Ответ дляДую ветер
Доречі, у всіх військових є вибір, тил за 13 тис, або воювати за 100 саме вони на це вчились.
100 тыс не всем платят.
не буду называть позиций, подразделений.
в таком-то месте на границе, зарплата военного по профессии 30 тыс, риск ежедневный.
через траншею находится подразделение, зарплата 100 тыс.
находятся в одинаковых условиях.
разница лишь в том:
что по военной профессии там исполняют свою работу с зарплатой в 30 тыс.
а подразделение меняется дислокацией.
кроме того, к ним заглядывают в хорошей натовской экипировке некоторые, когда тихо.
ходят, смотрят вокруг.
а когда начинается стрельба и замес, в хорошей натовской экипировке не появляются.
а где-то сидят и наблюдают.
думаете как, тем у кого зарплата 30 тыс не обидно? нет?
находятся в одинаковых условиях.
разница лишь в том:
а подразделение меняется дислокацией.
ходят, смотрят вокруг.
а где-то сидят и наблюдают.
Дуняша• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
В стране где средняя пенсия 3000 грн - вполне норм и даже жирно.
Мэри Попкинс• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
Не слышу про массовые увольнения из военкоматов)
Сейчас всех волной снесет )))
Кондуктор маршрутки• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Набирають у всі частини, які подають необхідність в кадрах. Сусід служить в Кременчузі, знайомих в військомат призвали. Все залежить від запитів.
На ’спокійних’ посадах сидять наблидені, за гроші. Якщо комусь вдалось туди самому прорватись, то це виняток.
Не жена• 27 января 2023
Ответ дляГейТуда
Ну так ми ж патріоти, не ща гроші краіну маємо захищати, а за ідею. Чи ні?
Ви що?! Безкоштовно треба. В армії треба копійки платити. А те що ти сьогодні у тилу, а завтра на нулі, це дурниці. І твоєї думки не питають хочеш чи ні.
Агент Пинкертона
• 27 января 2023
Ответ дляИринаКа
На офсайті такого немає
Скоро буде, підписано міністром 25.01.23
Мэри Попкинс• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
А щє є офіцери, в будівлю яких влучили ракети, може це все пов´язано з небезпекою? А скільки вч і учбових частин ракетами розгатили. Обсяг навантаження зовсім інший ніж у мирний час. Ну кого це хвилює, головне ненапєрєдкє! Для того щоб ’пєрєдок’ існував треба багато робити зробити в тилу, не може бути такого. А те що люди працюють без вихідних і відпусток, понаднормово, то теж нікому нецікаво.
Так бігом на 0 ?
Чи нє ?
Серьезная баба• 27 января 2023
Ответ дляГейТуда
а энергетикам такая ЗП нормально? Они тоже жизнью рискуют. Знаете, сколько уже с начала войны у нас колег ранены или погибли при ремонте сетей??? Так что нойте и дальше, бедняжечки. Забыли? В стране война, и если уж мы хотим победить, то собрали себя в кучу и пошли работать. Хотите большие деньги - вперед на передовую!
Так у вас же приватна компанія, дтеки і інші належать Ахметову, у нього питайте про підвищення, привик завжди копійки платит від гоків до металургійників. Хай рембригадам платять вище за ризик та понаднормованність
Душка-свекровь)))• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Можна азагалі всім кудись піти, от тільки хто буде виконувати цю роботу там? Хто буде нараховувати гроші військовим на 1 лінії? Чи вони самі нарахуються, чарівні палки дістали, помахали і добре.
Что-то не вижу открытых вакансий про бухгалтеров в армии?
Для драки• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Я не з прифронтової зони, також в Україні, але їхати мають право майже всі. Війна в країні у всіх.
Майже? Половина населення це майже? Як я сина покину, якщо він вже невиїзний? А чоловік? Він також ризикує, живучи тут, поруч з військоматом, то чому йому не платять?
МЕСТО_Встречи• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
А хто нараховує зарплату лікарям чи вчителям? Чи для нарахування військовим потрібна якась особлива кваліфікація?
Да Щас же• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
А якщо вони сидять у в/ч по який у будь-який момент можуть нанести ракетний удар це не ризик?
На Арселорі всі працівники сидять працюють без премій за зарплату 10-15 тисяч і туди також прилітає. Чого їм немає доплати? Працівники ТЕС отримують доплати? А туди прилітає регулярно.
Летчица• 27 января 2023
Працівники військкоматів бідні нещасні ?
Де?
Покажіть хоть одного
Біль він пропускає через себе ..
шось ви загнули
Де?
Покажіть хоть одного
Біль він пропускає через себе ..
шось ви загнули
Не жена• 27 января 2023
Ответ дляДля драки
Він військовослужбовець?
Всі хочуть сильну армію, а як платити їм, так 6700 вистачить чи за ідею.
Мэри Попкинс• 27 января 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Дело в том, что они и уволиться сейчас не могут, поэтому новых никто брать не будет
Чего не могут уволиться ?
Сразу придется служить по честному ,а не в тылу ?
Україна понад усе!• 27 января 2023
Цікаво, це вже так діє завітавший Аудит з США? Дуже потрібна компенсація розтягнутого (розкраденого) бюджету?
Для драки• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Він військовослужбовець?
Читайте з початку.
Наивная Хо• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
Вы издеваетесь? Это средняя зарплата по стране. За что надбавки в военкоматах? Чем они отличились? Лучше бы коммунальщикам зарплату добавили, те хоть реально работают.
Просто болталка• 27 января 2023
Ответ дляТочноБудет
Давайте тоді усьому Дніпру, Запорвжжю і Миколаєву по 30 тис платити, бо в них ризик потрапити під обстріл та ракети не нижчий, а вищий, я б сказала.
А Херсону, Краматорську і іншим містам Донбасу треба ще більше доплачувати.
ТочноБудет• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Не гірший, треба піднімати це питання хай платять більше
Ну от добре було б в пані бухгалтерки 30 забрати, поділити, і по 5 чи 10 додати тому медику, електрику дяді Паші, що в тривогу провода тягне, жеківцю Василю, що уламки ракет та вирви після вибухів розгрібає, надзвичайнику Сашку, що усіх рятує, ну і тій бухгалтерці і праціаникам воєнкоматів по 5-ці.
Отак буде чесно.
Мэри Попкинс• 27 января 2023
Ответ дляПропеллер на 6 персон
В нас мєнтам в центральній частині такі доплати, як були масові крадіжки по будинкам, то жодну не розкрили , а зараз три патрульні машини сутками катаються по смт, вояки страшні.
Ага, мой племянник в 2020 орал,как у них весь отдел за рассию.
И их отправляли в прифронтовую зону ,так весь отдел пригрозил увольнением.
Творческий типаж• 27 января 2023
Напевно вже писали. Бо всі сторінки не читала.
Хто кричав ,що вчителі ’ на шару’ працюють і зовсім не працюють.
Радійте - все знімають. Не тільки надбавки, в ц години забирають.
Для драки• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Він військовослужбовець?
За ідею я не писала, а ось усякі надбавки в тилу, коли ті військові навіть не на полігону навчаються, а сидять у військомат у кабінетах - то так, вважаю, не справедливим. Читайте гілку спочатку.
ГейТуда• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
Вчора прочитала, що вчителям не буде перегляду заробітної плати у 2023, як обіцяли. В країні нема коштів, заморозили. Ось так. Про яку якість шкільної освіти ми говоримо? Так що військові далеко не єдина наша проблема.
О, ще одні трудяжки!!! Хочете розкажу, як моя дитина навчалася з початку війни? Ще до відключень світла була дистанційна. З 6-7 уроків проводилось 3-5. Решта то захворіла, то поганий звязок, то ще щось. А як світло стали вимикати - то взагалі джек пот!!! Уроків не було взагалі!!!! За що платити , скажіть будь ласка?????