Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023
Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли
Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.
Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.
Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.
Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!
І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!
Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.
Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
Мэри Попкинс• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
У них є вибір виїхати. А їм або контракт не розірвуть навіть чи не демобілізують. А у них немає.
Так мобилизировать нужно таких военных.
И все.
Вопрос решен.
И все.
Вопрос решен.
Серьезная баба• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Мені вити хиба з того, що чоловік на нулі з самого початку. Він кадровий військовий, отримує 100 і буде отримувати надалі, нажаль, бо його місце в самих гарячих точках.
Але, без міцного тилу, не буде сильної армії. Не буде. І запита від суспільства немає на сильну армію. Це тема тому підтвердження.
Тут чомусь сприймають військових тільки на першій лінії, а всі не такі важливі. Типа в організмі важливо, щоб функціонував 1-2 органи, а інші вже неважливі. І без військоматів хто буде поповнювати бригади людьми? Звідки з´являться люди, що будуть поповнювати втрати? Уже на передку нікому було б воювати якби військомати не працювали.
Не жена• 27 января 2023
Ответ дляДля драки
За ідею я не писала, а ось усякі надбавки в тилу, коли ті військові навіть не на полігону навчаються, а сидять у військомат у кабінетах - то так, вважаю, не справедливим. Читайте гілку спочатку.
Ви підете замість них? Військовий повинен отримувати достойно, а за ризик ще більше, а не так як у нас.
Нерадистка Кэт• 27 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Ага, мой племянник в 2020 орал,как у них весь отдел за рассию.
И их отправляли в прифронтовую зону ,так весь отдел пригрозил увольнением.
Ого. Это в каком городе весь отдел за расию?
Черпак_для_фантазий• 27 января 2023
Ответ дляДую ветер
Доречі, у всіх військових є вибір, тил за 13 тис, або воювати за 100 саме вони на це вчились.
Нет у них выбора!!!! Нет!!!!! Даже по состоянию здоровья не могут в тыл вернуться!!!!
Серьезная баба• 27 января 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Підкажіть, можливо ви в курсі. Але зараз добра половина вчителів працюють онлайн. Це якщо світло є, ні то і не виходять на урок. Не так?
У нас все одно урок додається відео, посилання на онлайн зустріч, а там вже світло/тривога скорегує чи буде онлайн, чи самостійно
дамаАмстердама• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
А у нас отримували всі , хто до війни не мав ніякого відношення доплату. Потпібно доплачувати, але вибірково. А не бухгалтерам в Івано- Франковсьму, та викладачам універу в Тернополі. Якийсь маразм був з цими доплатами. Нехай доплачують, але дійсно лише тим же війсковим, а не кабінетним робітникам за 300 км від лінії фронту.
Не жена• 27 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Так мобилизировать нужно таких военных.
И все.
Вопрос решен.
И все.
Вопрос решен.
Куди мобілізувати, якщо вони і так на військовій службі?
Душка-свекровь)))• 27 января 2023
Подведем итог
Общественность одобряет снятие доплат с военных в тылу в пользу военных на фронте
Аристократка-тунеядка• 27 января 2023
Чим ці всі люди відрізняються від інших людей в тилу, які працюють? Чому людина, яке пече хліб не заслуговує на надбавку?
Для драки• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Про військових, які воюють, ніхто не пише. Чим люди читають....
Тил - це і пекар зі звичайного хлібзаводу, і звичайний пакувальник на ватномарлевому заводі, і жіночка волонтер, яка ходить у шкільну столову закривати тушонку.
Серьезная баба• 27 января 2023
Ответ длясоева-сысоева
Военкоматы вообще должны быть на самообеспечении)))). 7-10 тысяч долларов за отмазку от армии с человека более чем достаточно. Не говоря уже о ’других услугах’.
І в яких військоматах були виявленні факти ’самозабезпечення’? За це позбавлення волі
Не жена• 27 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
А офіцерів готувати теж безкоштовно?
Творческий типаж• 27 января 2023
Ответ дляГейТуда
О, ще одні трудяжки!!! Хочете розкажу, як моя дитина навчалася з початку війни? Ще до відключень світла була дистанційна. З 6-7 уроків проводилось 3-5. Решта то захворіла, то поганий звязок, то ще щось. А як світло стали вимикати - то взагалі джек пот!!! Уроків не було взагалі!!!! За що платити , скажіть будь ласка?????
От наглі. Хворіти задумали. Неподобство
Мэри Попкинс• 27 января 2023
Ответ дляОсторожная
а ви пробували стояти на блокпоту сутки?
Так на 0 їдьте, там беспечніше .
Не жена• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Удалено администрацией...
Почекайте. Потім будуть говорити ми вас не посилали. Треба час
Нерадистка Кэт• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Отправить на передок
harchushyn• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Удалено администрацией...
’...То хто вагається покидати страну чи ні. То можна їхати...
...У нас хворе суспільство...
...Він с початку війни говорить, що не буде майбутнього...
Хотілося вкінці написати вам ’пішла ти на х...й’
...У нас хворе суспільство...
Для драки• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Піду, тільки хто мене візьме. А так да, посиджу в кабінеті у військоматі.
Якщо що, то я військовозобов´язана і стою на обліку з 18 років.
дамаАмстердама• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Удалено администрацией...
Так питання не до війсковим. Війсковим повинні доплачувати. Але більшу частину доплат отримували люди, які не мають ніякого відношення до війскових ризиків. Кабінетні працівники різних структур,викладачі в універах, он даже курсанти. Ті ж працівнмки поліції які за сотні кілометрів від війскових дій отримували такіж допоати як і в прифронтових городах. Який мараз був.
Для драки• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Люди, чим ви читаєте? Який ризик у військового з військомату? А у бугалтера?
Серьезная баба• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
Не слышу про массовые увольнения из военкоматов)
Ага, це ж не цивільна структура і там просто так не звільнишся. Якщо є підстави серйозні, це ви тут ’вирішив звільнився’
Тень льва• 27 января 2023
Ответ дляГейТуда
В дійсно не бачите зв´язку? Були б норм зп, ми б мали якісних вчителів, а не тих, що с зумом не можуть розібратися і пишуть с помилками. На жаль в педагоги зараз йдуть не найкращі представники країни, найкращі за такі копійки навіть з дому не вийдуть. От і маємо.
Агент Пинкертона
• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Удалено администрацией...
дамаАмстердама• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
А офіцерів готувати теж безкоштовно?
А до цьгого вони їх готували безкоштовно? Чи тільки за премію + 30 ?
Якщо так, то гнати таких готувальників нафіг
Не жена• 27 января 2023
Ответ дляНерадистка Кэт
Отправить на передок
Ок, давайте связіста, котрий сидить на рлс та відслідковує ракети. Відправимо на нуль 0. Він же дармоїд
Unmistakable• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Удалено администрацией...
У вас муж офицер? У меня муж офицер, и мне страшно то, о чем вы пишете. Но у меня муж не за зарплату воюет, и никогда не работал за зарплату. У него выслуга уже 20 лет. В этом и ошибка многих, что работают не по желанию. У вас все крутится вокруг денег, это печаль.
Не жена• 27 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
А потрібно за 6700? Чи ви підете?
Пффф 100%• 27 января 2023
Ответ дляПросто болталка
А Херсону, Краматорську і іншим містам Донбасу треба ще більше доплачувати.
А людям з сел і міст прикордонних тоді і їм теж