Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023

Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли

Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.

Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.

Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.

Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!

І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!

Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.

Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
Еленка14• 27 января 2023
Ответ дляПросто болталка
Написали ж. Ракета може прилетіти.
Прочитайте ще раз мої відповіді!
Я теж писала, що може прилетіти, бо я живу навпроти військомату і я ризикую. Чому тоді мені немає доплати?

Piracanta• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
Звісно запиту нема й не буде. Бо люди на межі виживання, багато хто не доїдає, не має за що жити. Говорила на днях зі знайомою, каже, що краще від війни вже загинути, ніж від голоду і безгрошів´я. Люди доведені до краю, у багатьох свій ’нуль’ щодня.
Ваша знайома невиїзна за кордон?
kseniya123• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
Вчора прочитала, що вчителям не буде перегляду заробітної плати у 2023, як обіцяли. В країні нема коштів, заморозили. Ось так. Про яку якість шкільної освіти ми говоримо? Так що військові далеко не єдина наша проблема.
Я вибачаюсь, але за що там пiдвищувати ЗП?? 2-3 урока онлайн, iнодi взагалi один урок, i не кожен день. А про якiсть того онлайну я промовчу((
Masushki2• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Ага, це ж не цивільна структура і там просто так не звільнишся. Якщо є підстави серйозні, це ви тут ’вирішив звільнився’
А что его за увольнение накажут ?
Huldra• 27 января 2023
Ответ дляДую ветер
Я вибачаюсь, чим війсковий в тилу відрізняється від енергетика в тилу? Чи від поштаря у прифронтовій зоні, який носить пенсіі під обстрілами, як це було у Харківській обл. ? А до робітників военкоматів то взагалі питання, згадайте їх до війни.
Відрізняється тим, що не може жити дома із родиною. Коли зможе повернутися до дому не відомо. Після роботи не має вільного часу, бо работа в нього 24/7. Нічого сам за себе вирішувати не може. Не може піти з роботи та стати енергетиком або поштарем, а от енергетик та поштар можуть стати військовими. Відмінностей дуже багато насправді.
Masushki2• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Ок, давайте связіста, котрий сидить на рлс та відслідковує ракети. Відправимо на нуль 0. Він же дармоїд
Связист повестки раздает из военкомата ?
Вы не путайте теплое с мягким.
Crazy_lady• 27 января 2023
Ответ дляPiracanta
Ваша знайома невиїзна за кордон?
В неї на їжу ледве ледве. Який за кордон, за які гроші?

МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
А щє є офіцери, в будівлю яких влучили ракети, може це все пов´язано з небезпекою? А скільки вч і учбових частин ракетами розгатили. Обсяг навантаження зовсім інший ніж у мирний час. Ну кого це хвилює, головне ненапєрєдкє! Для того щоб ’пєрєдок’ існував треба багато робити зробити в тилу, не може бути такого. А те що люди працюють без вихідних і відпусток, понаднормово, то теж нікому нецікаво.
А Ахфіцери в військкоматах зо їсти будуть, чим митись будуть і в темряві сидять? Зо за каста неприторканих? Їм взагалі зарплати платити не потрібно. На хабарах проживуть.
Scylla• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Мені вити хиба з того, що чоловік на нулі з самого початку. Він кадровий військовий, отримує 100 і буде отримувати надалі, нажаль, бо його місце в самих гарячих точках.
Але, без міцного тилу, не буде сильної армії. Не буде. І запита від суспільства немає на сильну армію. Це тема тому підтвердження.
Ви не так ставите питання. Тил - це енергетики, комунальники і т.п. Під час війни вони ризикують і працюють більше працівників військомату та бухгалтерів. Ось кому потрібні премії.
Тобто, проблема системна, а не ’ой, зняли премії’.
Хоча це дуже поганий дзвіночок саме під час війни.
Crazy_lady• 27 января 2023
Ответ дляkseniya123
От тому все і так сумно, бо через малі зп вчителями працює хто попало.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляТочноБудет
30 тисяч отримували студенти ввйськових вишів в тому числі.
Тобто першокурсниця воєнний перекладач, воєнний психолог, воєнний юрист і хто там ще, сидячи десь в Луцьку чи Львові на лекціях, крім державного забезпечення і навчання за державний кошт, отримувала ще й 30 тис на місяць.
Це норм?

Прлти воєнних медиків та мобілізованих нічого проти не маю, вони повинні ці гроші отримувати.
Ух ти… не знала. То то в військових вишах аншлаг в цьому році. Особливо дівчат багато пішло.
lekon-lekon• 27 января 2023
Ответ дляMasushki2
А что его за увольнение накажут ?
Якщо він не буде приходити на роботу, заявлять в розшук. Можна звільнення чекати місяцями, це так не тільки в військоматах, а у ЗСУ
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Не гірший, треба піднімати це питання хай платять більше
Угу. Всім хай платять більше, ніхто ж не проти. Тікі гроші де на все це брати?
Cat88• 27 января 2023
Так а где там военным сняли? Бухгалтеру у смысле? Полиции тоже сняли всем
Клементина• 27 января 2023
Дітям бухгалтера треба у приватний садочок - ага! Прямо до сліз да

Робітники ДТЕК, до речі, зараз ризикують не менше ніж військові в тилу. Давайте і їм доплатимо.

Я ЗА! І дуже підтримую високу зарплатню військовим, але тим, що приймають участь у бойових діях. Я підтримую високі виплати пораненим.
Але оці всі психологи і бухгалтери десь у військоматі Києва, вибачайте...
Nata2907• 27 января 2023
Ответ дляТворческий типаж
От наглі. Хворіти задумали. Неподобство
непрацювати надумали! Якщо хворієш, то має бути заміна, а не відсутність уроків. Ще можу розповісти про уроки англійської. Він у нас був 1 на 2 тижні зазвичай, замість 6. То інтернету нема, то світла, то дитину ні з ким залишити, то дитина хворіє. Проте вимоги до знань фантастичні!
Cat88• 27 января 2023
Ответ дляДую ветер
Доречі, у всіх військових є вибір, тил за 13 тис, або воювати за 100 саме вони на це вчились.
Для этого изменения и внесены что бы шли на 0
Cat88• 27 января 2023
Ответ дляТочноБудет
Це норм?

Это была большая глупость которая не укдалывается в голове
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляОсторожная
а ви пробували стояти на блокпоту сутки?
Особливо десь в Тернополі чи Ужгороді.
Хай попробують тиждень на нулі під постійним обстрілом. Порівняють де краще

Zaviriuha• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Тут чомусь сприймають військових тільки на першій лінії, а всі не такі важливі. Типа в організмі важливо, щоб функціонував 1-2 органи, а інші вже неважливі. І без військоматів хто буде поповнювати бригади людьми? Звідки з´являться люди, що будуть поповнювати втрати? Уже на передку нікому було б воювати якби військомати не працювали.
Знаєте чому так, бо в військоматах всі свої, як сиділи всі з початку війни, так і сидят. А якби була справедлива ротація, щоб не одні постійно були в кабінетах , а інші на нулі, то б і не було невдоволення серед населення. А так виходить хто має зв’язки то в кабінетах дуже дбає про армію, хто немає то на передову.
nikita 25• 27 января 2023
Ответ дляПод пытками
Для меня военный, это кто непосредственно принимает участие в войне или врачи с большим потоком пациентов, таким все надбавки и бонусы, а не всем тыловым.
А когда война закончится, то военные должны снова получать 15 тыс?
Cat88• 27 января 2023
Ответ длясоева-сысоева
Сняли не только с военных. В госслужбе оставили одни оклады.
Касаемо военных, естественно, нужно разбираться, с кого снимать, а не со всех подряд.
Нет конечно) ну разве в соцзабезе где пожизненно была минималка, таможня в моем городе цветет и пахнет с закрытой границей и без работы
Златка 07• 27 января 2023
Срачу вже на 8 сторінок, а переліку, з кого знімають та посилання на оф джерело так ніхто і не надав
alisha12• 27 января 2023
Ну и замечательно, зато мы с февраля, уходим с казарменного режима и работаем по графику, пусть хоть 50 бортов с раненными везут. Все в рабочем порядке.
Cat88• 27 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
Яке посилання? Це просто вкид, щоб тут погризлися
Нет это не вкид
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
В мене чоловік на 0. Не військовий, але офіцер.
Сильна армія за рахунок бухгалтера з приватним садочком? Чи товстозадого працівника військкомату?
То хай тоді тим же електрикам доплачують, працівникам водоканалів, хлібопекарень, фермерам, що врожай збирали по полям після окупації. Чи сильна армія тільки за рахунок бухгалтера?
uma• 27 января 2023
Высокое вознаграждение должны получать те, кто сидит в окопе. Остальные переносят тяготы и лишения наравне со всей страной.
Военкомы себе на булку с повидлом заработают, вы за них не волнуйтесь. Врачи знали на что шли, они всегда были военнообязанными. За бухгалтерию даже не начинайте, прям героини.
Lyudmyla_• 27 января 2023
Ответ дляГейТуда
Ну так пусть ахметов вам и линии ремонтирует после обстрелов, пойдите попросите!
Энергетика в нашей стране это частная собственность. Государство к выплате зарплат энергетикам не имеет отношения. Да и не очень эти энергетики спешат ремонтировать.
Nata2907• 27 января 2023
Ответ дляLyudmyla_
да ладно??? а как же 25% в собственности государста наш холдинг?
uma• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
Они и так не перерабатываются. Все на родителях и репетиторах.