Стебель_березы• 27 января 2023
Військовий, поранення, виплата
Доброго дня, підкажіть будь ласка, може хто знає. Ситуація така: Мій чоловік, на війні отримав поранення в руку, його відвезли в госпіталь, виняли осколки, перемотали і відправили назад на позиції, але він мав змогу кожен день їздити на перев’язку.
Тепер йому сказали, що виплат за поранення йому не положено, так як в той час він був на позиціях і отримав з/п.
Поясніть мені систему виплат за поранення? І чи дійсно йому не положено?
Поранення зафіксовано.
В інтернеті не можу знайти інформацію.
Поранення зафіксовано.
В інтернеті не можу знайти інформацію.
Мяо мой мяо• 27 января 2023
В телеграмі є канал ,,Безкоштовні юридичні консультації,,, спитайте там.