Кроме ныне действующего. Есть у вас на примете другие кандидатуры, возможно, новые лица?
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляекатерина-137d
Почему ? Во время войны отлично себя показал
На ньому клейма ніде ставити.
Ставленик Авакова.
При виборі Добкін -Терехов, то терехов звісно краще виглядає. Но в вас той же вибір, що і в Чернігівців. У нас Атрошенко. Того ж поля ягода
Ставленик Авакова.
Renesmeе 16• 27 января 2023
Ответ дляelenze66
Боже збав. У багатьох вже очі відкрилися, а ще більше відкриються після того як американці проведуть аудит.
У нас постійно аудити. Ви не в курсі? Новина за 07.01
’Сенатор Кінг наголосив, що головним питанням, з яким він прибув до Києва, була перевірка підзвітності коштів та обладнання, які США надають Україні. “Я повернувся надзвичайно вражений від рівня обліку. Величезний аудит за допомогою програмного забезпечення, фізичний аудит, просто відстеження. Моїм завданням було переконатися, що ресурси, які надаються американським народом, використовуються за призначенням. І я переконаний, що це так’. (с) Голос Америки
Ответ дляStiflers Mom
С позиции ’кто не без греха’ я вообще ни одного политика не смогу назвать... А вы?
Мне нравится Чмут. Спокойный, серьезный, рассудительный.
Когда- то нравился Гройсман...
А старых политиков я в будущем не вижу. Никого из тех, кто еще строит планы на выборы. За них уже никто не проголосует.
Когда- то нравился Гройсман...
dreamsunny• 27 января 2023
Я за новое лицо и за Сингапурскую модель.
Выше писали про пса Патрона. Образно говоря, я тоже за пса Патрона в человеческом обличьи.
Для истории Зе - человек года, герой и победитель!
Но Зе-команда должна уйти. Слуги народа каждый день дискредитируют себя и партию!
Зе- ставленники сегодня замешаны в коррупционных скандалах и то, что обнародовано это лишь малая часть и сейчас жертвуют пешками -замминистрами.
Большая надежда на американский аудит. И на то, что появится новое лицо, не из олигархов и не из экс-чиновников.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляЛистопад-920d
Ні в якому разі її не захищаю, але дуууже багато простих українок так само відпочивають на пляжах Європи, поки хлопці воюють.
А ті українці теж парламентарі воюючої країни, більш того, глави фракцій ВР? То чим Коля каклета тоді завинив? Юльці можна а йому нізя? Чи як?
Mrs.Ochmonek• 27 января 2023
Ответ дляelenze66
Зе патріот ? Не смішіть мене. Це той хто Україну проституткою називав патріот ?
Таки патріот.
Але ще не бандерівець - є куди рости.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляИринаКа
Яценюк вже набрався досвіду?
І грошей. Хай мільярд за стіну поверне спочатку.
Mrs.Ochmonek• 27 января 2023
Ответ дляColor never seen before
Думаю Зеленський яким би його образ не був гарним на телебаченні та у соцмережах вже ніколи не відмиється від дій своєї команди.
Він чистить команду, яку збирав напевно ж не особисто тільки він, а і разумкови з богданами і арахаміями
Листопад-920d• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну депутати всі виїздні. Просто Тищенко типу мужчинка.А вона жінка, всі жінки виїздять, а депутатки й подавно. Але правильно тут сказали, то не найбільший її проступок.
Ответ дляdreamsunny
Не делайте из американцев идиотов. Я далека от мысли, что они все предыдущие миллиарды выделяли просто так, без аудита, пол честное слово.
А что касается коррупции, у нас вся политика на этом завязана, много лет. Увы. Но мне кажется, это в любой стране мира присутствует, просто в разной степени.
Mrs.Ochmonek• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Каклєту правильно звільнили, я порадувалась
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляelenze66
Ще раз. Вивчить функції президента. Він якраз ні при яких обставинах не зачепиться тим аудитом. Свою частину він робить більше ніж на 1000%.
Україну знають усі. Гроші дають, зброю дають. Нагороди дають. Україна в світі представлена на вищому рівні.
А до виконавчої чи до законодавчої влади його причепити неможливо. Треба бути українцем, щоб розуміти, як то відбувається в Україні.
mmi583@mail.ru• 27 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Наверное, меня побьют, и больно, но я бы Юле дала порулить на пару лет :) Интересно, какой бы страна была при ней.
На фіга?! Уже он хоть поржем в брали.
Mrs.Ochmonek• 27 января 2023
Ответ дляGIJane
Мені подобається Кулеба (міністр закордонних справ).
Інтелігентна, розумна, порядна людина.
Теж подобається. Причому ще до лютого було зрозуміло - патріот і на своєму місці
Renesmeе 16• 27 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так, він взагалі треш, схоже нарешті знайшли нагоду його прибрати
Kristal2013• 27 января 2023
Ответ дляColor never seen before
Смысл ? Это будет временщик, который пришел, обогатился и ушел и ничего ему за это не будет.
Для западных политиков у нас уже обогащаться нечем.
Color never seen before• 27 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якщо відверто казати, то всі ці ’чистки’ проходять суто через обурення суспільства. Просто спалили на гарячому і треба якость викручуватись. Як з Тищенком нещодавно. Але складається враження що вони там приблизно однакові і не важливо чи кожного привів особисто Зеленський чи ні. Достатньо того що він привів людей, що вважають нормальним в свою чергу приводити таких знайомих.