Контрольница• 27 января 2023

Дівчата, подивлюся всім.

В питанні ім’я, та скільки повних років.
Бывшая блондинка• 28 января 2023
Ответ дляРаботать надо
Глянула Вам на нові стосунки на ближній терміни 6 місяців.

Показує так,що Вам зустрінеться чоловік, впевнений в собі, гордий, ви будете бачити його достойним собі партнером,але слідом іде роздоріжжя і вибір, шо говорить що він матиме або дружину ( або матиме якість стосунки, власне те, що стоятиме на дорозі розвитку ваших відносин), і йде карта невизначеності у його планах щодо вас.
Дякую вам! Я знаю вже цього чоловіка?

ХдеЯсь?• 28 января 2023
Оксана, 43. Цікавить особисте життя, чи зустріну свою половину?
На_оба_рот• 28 января 2023
Ответ дляКонтрольница
Ви можете як залишитися, так в поїхати. Карти для обох варіантів випадають хороші. Ви стоїте перед вибором і самі не знаєте куди краще Вам поїхати.
Дома Вас чекає помірність.
Дякую
Глаголица• 28 января 2023
Ответ дляКонтрольница
Вирішиться, колесо фортуни випадає Вам на шляху, а це подарунки долі. Тройка кубків- будете святкувати.
Дякую Вам дуже
Физрукая• 28 января 2023
Юля, 37. Шо делать?
Глаза_в_3_карата• 28 января 2023
Ответ дляКонтрольница
Зараз передивлюся всі питання.
Як раз дійшли по черзі до мене
Вчора, в 22:41 питала:
’Людмила, 45 лет, интересует личная жизнь, 7 лет как развелась.
С работой тоже сейчас проблемы, смогу устроиться по специальности?
Спасибо!’
ЗавЛабСнаб• 28 января 2023
Читаю відповіді, ви молодець, дуже цікаво трактуєте. Чекаю свою чергу. Можливо буде час, напишіть, як навчилися, чи були в роду ті хто вмів гадати. У мене бабуся по маминій лінії гадала на простих картах і хоч після війни колода була не повна, все одно правильно відповіді давала. Більшість тоді хотіли знати чи повернеться з війни чоловік, син, батько. Зараз так само турбують Вас, не ображайтесь, такий час. Я знаю, що мій син ніколи не служитиме, і як я з ним житиму теж не знаю. Мені нема звідки чекати допомогу тут на Україні. Через це думаю чи треба виїхати з ним закордон? , там догляд буде для нього після закінчення мого життя.
ПодругаМужа• 28 января 2023
Лбдмила , 42 роки. Я розлучуся з чоловіком ? Він піде до іншої ?
Пустощі-веселощі• 28 января 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Восстановятся ли отношения: Ольга 47, Сергей 46.Спасибо.
Добрий вечір. Подивилася розклад на ваші стосунки. Ольга, а чи дійсно вам для відносин нужен саме Сергій? Ви така чуттєва, пристрастна натура. Відноситись до тих жінок, що створені для того, щоб дарувати та приймати кохання. А по Сергію йдуть карти холодного чоловіка, що інколи був несправедливий до вас.
Зараз починається період дуже вдалих змін. Пора відійти від спогадів минулого, поставити крапку у цих відносинах. Бо шанс змінити своє життя, у тому числі, особисте, пройде мимо.
А ще дуже вдалий час до фінансового підйому. Нова робота або нові можливості для кращого заробітку вже на підході.

Курс капусты• 28 января 2023
Олена,47 років
Виїзджати чи ні?Що з роботою та доходами в найближчий час,чи зміню роботу?
Чи хвилюватися по здоровью?
ТелаЧьи нежноСти• 28 января 2023
Автор, мені відповісте?
Чекати чи ні? Чомусь усі бачущі мене обходять стороною.
Кондуктор маршрутки• 28 января 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Дякую, можливо, Ви праві.
ната_87• 28 января 2023
Наталя, 35. Напишіть, будь-ласка, що чекає в особистому житті. Дякую!)
Курочка-чубаточка• 28 января 2023
Oksana 42, в чому розвиватись, який напрямок? Звідки фінанси?🌺
Марс атакует• 28 января 2023
Наталія, 47
Бензопирен• 28 января 2023
Ольга, 34
Женамужная• 28 января 2023
Тетяна, 38.
Крошка Енот• 28 января 2023
Христина, 46. Чи буде власне житло?
Сколько_мне_лет?• 28 января 2023
Надежда 44, стоит ли уезжать из города? Видно ли картам мужа, что с ним? Спасибо заранее

Видящие_помогите• 28 января 2023
Светлана , 48, что делать? Смогу ли найти другую работу ? Благодарю
Мотылек• 28 января 2023
Ирина 48 лет
Колхозница• 28 января 2023
Мене, на жаль, пропустили, писала на 2-ій сторінці... Ірина, 36р, що буде далі зі здоров´ям і чи будуть стосунки (заміжжя) - ближчий рік цікавить
Барбитта• 28 января 2023
Татьяна,42 года, почему болит левая сторона,что-то серьезное?
КонФФетОшка• 28 января 2023
Інна, 40 років. Чи одружусь вдруге? Чи буде ще дитина? Чи повернусь додому жити? Дякую.
Докладная• 28 января 2023
А мой вопрос не посмотрели. Он под номером 109
ЧукИГеки• 28 января 2023
Елена, 42 года. Поправится ли ребенок? Выезжать или оставаться? Расходиться с мужем?
Четырёхсторонний скотч• 28 января 2023
Добрий вечір, вибачте мене знову пропустили чомусь
Тетяна, 39 рокiв, що мене чекає на цій роботі? Звільнять чи інший відділ? Дякую
{СоJIнТсЕ}• 28 января 2023
Ответ дляКонтрольница
Дівчата, передивляюсь питання. Якщо когось пропустила відповім зараз. На ті питання де написано тільки ім’я та вік не відповідаю.
Автор, продублюю своє питання ще раз.
Ганна, 36 повних років. Яке майбутнє з Володимиром?
Пустощі-веселощі• 28 января 2023
Ответ дляТоматико
Є майбутнє Анна 39, Сергій 33?
Добрий вечір, Анна. У вас дуже багато випало гарних карт, що віщують добрі відносини з Сергієм. Про спільне майбутнє зараз не зможу сказати, бо роблю розклад максимум на півріччя. Але бачу взаємне тяжіння один до одного, пристрасть.
Ви жінка інтелектуального складу, приймаєте продумані рішення, є витримка, сила волі. У вас був раніше шлюб? Бо є карта у минулому шлюбних відносин( офіційних або ні), але досить вдалих.
Сергій товариська людина, добра, правдива, цінує гумор, можливо, працює з великою кількістю людей.
В цілому, ви досить гармонійна пара.
І якщо будете йти на зустріч один одному, то вас чекає щасливе майбутнє.
Та_шо_ж_таке• 28 января 2023
Владислав 17 років ( мій син), чи поступить в Україні або в Польші або взвгалі поступить кудись?